کریپتو مسیا: پنج آلت‌کوین با ظرفیت بالای رشد قیمتی

0

تحلیلگر و نهنگ معروف دنیای رمز ارز از پنج آلت‌کوین تازه‌کار گفته که به‌عقیده او ظرفیت بالایی برای حرکت صعودی دارند.

به‌گزارش کیوسک، به‌نقل از دیلی هودل (Daily Hodl)، تحلیلگری که با نام کاربری کریپتو مسیا (Crypto Messiah) در توییتر شناخته می‌شود، به ۱۳۴۸۰۰ دنبال‌کننده خود گفته پنج آلت‌کوین در حوزه دیفای هستند که به نظر می‌رسد حرکت صعودی خوبی داشته باشند.

اولین آلت‌کوین در فهرست کریپتو مسیا، اس‌ان‌اکس (SNX) است، رمز ارزی که امکان معامله دارایی‌های ترکیبی را روی پلت‌فرم سینتتیکس (Synthetix) فراهم می‌کند. به‌گفته کریپتو مسیا، برنامه او، دنبال کردن روند کانال‌های گزارش‌دهی بلندمدت است.

نمودار قیمتی آلت کوین SNX

در همین راستا، SNX ظرفیت سوددهی ۹۰ تا ۱۴۰ دلار را تا اوایل سال ۲۰۲۲ دارد.

کوین دیگری که این نهنگ بازار رمز ارز در نظر دارد، پروتکل صرافی غیرمتمرکز تورچین (THORChain) با نماد RUNE است.

نمودار قیمتی آلت کوین RUNE

بنابر نموداری که کریپتو مسیا به اشتراک گذاشته، به نظر می‌رسد RUNE از کف قیمتی شروع به حرکت کرده و به‌سوی سطح ۲۶ دلار می‌رود.

آلت‌کوین بعدی که تحلیلگر مذکور به دنبال‌کننده‌هایش معرفی می‌کند، بنکور (Bancor) با نماد BNT است، شبکه‌ای که به معامله‌گران اجازه می‌دهد توکن‌های مختلف را به‌طور یکپارچه و بدون نیاز به شخص ثالث، باهم مبادله کنند.

نمودار قیمتی آلت کوین BNT

به نظر می‌رسد BNT مسیرش را به‌سمت سطح ۴۰ دلار آغاز کرده است.

چهارمین کوین موردتوجه این معامله‌گر معروف، پروتکل قرض و وام غیرمتمرکز آوی (Aave) است. به‌عقیده او، این آلت‌کوین مسیر متفاوتی نسبت به سه کوین قبلی در پیش گرفته، اما روند کلی آن صعودی است.

نمودار قیمتی آلت کوین AAVE

قیمت فعلی آوی ۳۸۸ دلار است و کریپتو مسیا انتظار دارد این رمز ارز بیش از ۴۴۰درصد رشد کند!

آخرین کوین این فهرست هم سی‌آروی (CRV) است، توکن حاکمیتی مربوط به کرو فایننس (Curve Finance) که صرافی غیرمتمرکز استیبل‌کوین‌هاست. کریپتو مسیا می‌گوید اقدام قیمتی CRV از سطوح حمایتی و مقاومتی فیبوناچی پیروی می‌کند.

نمودار قیمتی آلت کوین CRV

این تحلیلگر پرطرف‌دار، در نهایت تأکید می‌کند که روند صعودی احتمالی این پنج آلت‌کوین، به عملکرد بلندمدت بیت‌کوین بستگی دارد.

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.