ارزدیجیتالilv ایلوویوم چیست؟ (معرفیilluvium)

0

از زمان‌های گذشته تا به امروز برخی بازی‌ها اعتیادآور و در میان افراد با سنین مختلف رایج بوده است. در حال حاضر نیز برخی از بازی‌های فضای ارزهای دیجیتال به چنین جایگاهی رسیده‌اند که کاربران به طمع کسب پاداش و جایزه بیشتر به این بازی‌های آنلاینی بلاکچینی اعتیاد پیدا کرده‌اند. از جمله بهترین استودیوهای سازنده این بازی‌ها می‌توان به تیم پشت پرده ارزدیجیتالilv اشاره کرد که در تلاش است انواع NFTها را با قیمت مناسب به کاربران و بازیکنان بفروشد. در ادامه بیشتر به این موضوع اشاره می‌کنیم و اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهیم.

بررسی مفهوم ایلوویوم

قبل از اینکه با رمزارزilv آشنا شوید بهتر است اطلاعات جامعی در مورد بستر و پلتفرم ایلوویوم کسب کنید. ایلوویوم یک پلتفرم بازی اکتشافی و منبع باز است که انواع موجودات NFT و جنگنده‌های خودکار را جمع می‌کند و بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است.

با ثبت‌نام در این پلتفرم و ایجاد یک حساب کاربری شما نیز می‌توانید در یک ماجراجویی علمی تخیلی غنی حاصل از گرافیک بازی کنید، بیابانی را تحت تسلط خود درآورید، به افراد نیازمند کمک کنید تا محبوب شوید و استعدادهایتان شکوفا شود.

زمین‌های خاص و مختلف این پلتفرم را امتحان و کاوش کنید و رویدادهای مختلفی را پشت سر بگذارید. این بازی جنگی فانتزی به عنوان اولین بازی سطح بالا در اتریوم شناخته و ایجاد شده است. در ضمن تبلیغات گسترده‌ای در مورد شناسایی و ارائه اطلاعات جامع این بازی انجام می‌شود.

بنابراین ویژگی‌های خاص معاملاتی و ذخیره‌سازی ایلوویوم باعث شده این بازی برای گیمرهای معمولی نیز یک سرگرمی مهیج به حساب آید. همچنین افراد متخصص و طرفدار سخت‌افزارهای دیفای نیز به این بستر بازی و رمز ارزی علاقه‌مند هستند.

در دنیای ایلوویوم موجودات به نام ایلوویال زندگی می‌کنند که بازیکنان می‌توانند به دلیل موفقیت‌های خود آنها را اسیر کنند و باعث ارتقا و پیشرفت آنها شوند. در مقابل حسی وفادارانه بین بازیکن و این موجودات رخ می‌دهد که مسیر بازی، جنگ و پیروزی را پیش می‌برد.

چه کسانی ارزدیجیتال illuvium را روی کار آورده‌اند؟

در صورتی که قصد دارید با ارزدیجیتالilvآشنا شوید قدم اول شناخت موسسان و بنیان‌گذاران این رمز ارز است. دو برادر به نام‌های کایران و آرون اصلی‌ترین موسسان فضای بازی ایلوویوم و رمز ارز و توکن‌های آن هستند.

کایران به عنوان یک کارآفرین حرفه‌ای در حوزه رمز ارزها سابقه و شهرت خوبی دارد. به عبارت دیگر قبل از پروژه ایلوویوم کایران سابقه کار کردن در شرکت‌های بزرگ را داشت.

در مقابل برادر او آرون نیز که یکی دیگر از بنیان‌گذاران این بازی به حساب می‌آید، در حوزه طراحی بازی‌های ویدیویی فعالیت داشته و به تجربه و سابقه درخشانی دست پیدا کرده است.

در نظر داشته باشید با اینکه این 2 برادر تجربه، دانش و اطلاعات زیادی در حوزه بازی‌های رمز ارزها داشتند ولی به تنهایی نمی‌توانستند چنین پروژه عظیمی را مدیریت کنند. بنابراین تیمی متشکل از حرفه‌ای‌ترین بازی‌سازها و افراد متخصص حوزه بلاکچین نیز به کمک آنها آمد تا در نهایت چنین پلتفرمی را ایجاد کنند.

شخصیت‌های بازی و ارزدیجیتالilv

معرفی 2 توکن ILVو sILV

توکن ILV برای کنترل، مدیریت و حاکمیت کاربرد دارد، بدین ترتیب هر کسی که این توکن را در اختیار دارد می‌تواند به پیشنهادهایی که بازی را بهبود بخشد رای دهد. همچنین دارندگان توکن ILV می‌توانند در پروتکل شریک شود تا بخشی از درآمدهای درون بازی خود را دریافت کنند.

در حال حاضر تنظیمات این برنامه بر روی کسب 100 درصد درآمد قرار گرفته است. در مقابل توکن sILV یک توکن مصنوعی است و به عنوان ارز درون بازی به منظور بهبود، تغییر وضعیت و کنترل امور کاربرد دارد. توکن sILV با داشتن توکن ILV و از طریق همین توکن قابل استفاده خواهد بود.

بستر ایلوویوم دارای یک سیستم پاداش‌دهی حاصل از عملکرد منحصر به فرد بازیکنان است. از این رو تمامی جوایز به دست آمده در قالب توکن ILV قبل از اینکه به طور کامل قابل برداشت باشند به مدت یک سال قفل می‌شوند.

بنابراین بازیکنان یا سرمایه‌گذاران با تبدیل پاداش ILV خود به دارایی ثانویه sILV نیازی به باز کردن قفل نخواهند داشت. در نهایت بازیکنان با توجه به دارایی sILV و به همان میزان دلار دریافت می‌کنند، پس می‌توانند پاداش خود را زودتر برای خرید آیتم‌های درون بازی خرج کنند.

نحوه عملکرد ایلوویوم

اگرچه ایلوویوم دارای عناصر متکی به بلاکچین است اما بیشتر شبیه یک بازی ویدیویی تمام عیار خواهد بود. این پلتفرم از طریق یک نرم‌افزار دسکتاپ قابل دانلود و در دسترس کاربران قرار دارد. البته بسیاری از برنامه‌های دیفای نیز این پلتفرم را پشتیبانی می‌کنند.

برای مثال مزرعه محصول و صرافی غیر متمرکز 2 مورد از همین برنامه‌های دیفای حامی هستند. بازیکنان در ایلوویوم پرسه می‌زنند و با موجودات حاضر در این فضای بازی و دیگر بازیکنان مبارزه می‌کنند. در ماموریت‌ها و چالش‌های روزانه این بازی حاضر می‌شوند و در برنامه‌های جنگی مشترک شرکت دارند.

 بازیکنان در طول جریان بازی خود موجودات مختلفی را جمع‌آوری می‌کنند که کمیاب هستند و سود و بازدهی بیشتری دارند. سطوح و افینیتی این موجودات با یکدیگر فرق دارد و همین امر تعیین‌کننده ارزش و اهمیت آنها خواهد بود.

برای مثال برخی از این موجودات براساس آتش ایجاد شده‌اند و برخی دیگر از آب سرچشمه می‌گیرند. همین موضوع در تعیین قدرت آنها طی نبرد تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین سرعت حمله، قدرت تحمل آسیب و درصد جنگنده بودن این موجودات با توجه به همین ویژگی‌ها مشخص  می‌شود.

سه ویژگی خاص و منحصر به فرد ارزدیجیتالilv

برخلاف سایر بازی‌های بلاکچینی، ایلوویوم دارای محیطی سه بعدی است که بیش از 100 ایلوویال منحصر به فرد در مناطق مختلف آن پراکنده هستند. هر ایلوویال توسط تیمی از هنرمندان جهانی طراحی شده و حتی برای بازیکنانی که به بازی‌های معمولی با بودجه کلان عادت دارند نیز جذابیت خواهد داشت.

علاوه بر مسائل ذکر شده در بالا، این بازی بلاکچینی دارای ویژگی‌هایی است که باعث می‌شوند ایلوویوم در کنار سایر بازی‌ها به رتبه خوبی دست پیدا کند و متمایز از سایرین باشد. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند:

معروف ترین حیوان مربوط به ارزدیجیتالilv
  • دو لایه بودن سطح: اگر چه ایلوویوم توسط اتریوم ایمن شده اما بر روی IMX روی کار آمده است تا راه‌حلی 2 لایه برای کمک به مقیاس‌پذیری اپلیکیشن‌هایی باشد که براساس NFTها طراحی شده‌اند. با استفاده از قابلیت‌های IMX این پلتفرم تضمین می‌کند که بازیکنان می‌توانند NFTهای خود را با کارمزدهای مناسبی ضرب و معامله کنند.
  • IlluviDEX: پلتفرم داخلی غیر متمرکز ایلوویوم IlluviDEX نامیده می‌شود. این پلتفرم داخلی برای مبادله دارایی‌های حاضر در ایلوویوم همانند NFTها استفاده می‌شود. البته کارمزدی معادل 5 درصد از هر فروش را دریافت و پاداش باقی‌مانده را به استخر مورد نظر بازیکن یا سرمایه‌گذار واریز می‌کند.
  • محوطه بازدهی: به طور کلی 3 میلیون توکن ILV معادل 30 درصد از حداکثر عرضه به برنامه بازدهی عملکرد ایلوویوم اختصاص دارد. این بازدهی طی یک دوره 3 ساله بین کاربرانی که نقدینگی دارند و از طریق طرح پاداش توزیع می‌شود.

کدام کیف پول‌ها مناسب ایلوویوم هستند؟

در صورتی که قصد خرید رمزارزilv را دارید باید کیف پولی برای نگه‌داری از آن داشته باشید بنابراین در این بخش برخی از کیف پول‌های مناسب ارز ایلوویوم را به شما معرفی می‌کنیم. از آنجایی که این رمز ارز بر روی بلاکچین اتریوم قرار دارد، بنابراین کیف پول‌های مناسب اتریوم بهترین گزینه برای این ارز دیجیتال هستند.

  • تراست والت
  • متامسک
  • لجر
  • مای اتر والت

تحلیل قیمت ارزدیجیتالilv

قیمت به‌روز ارزدیجیتالilv در تاریخ 26 اکتبر سال 2022 معادل 80.77 دلار آمریکا است که طی 24 ساعت گذشته این قیمت 40.69 درصد افزایش داشت. در حال حاضر رتبه این رمز ارز در میان سایر ارزهای دیجیتال 177 اعلام شده که بیشتر صرافی‌های معتبر و آنلاین این ارز دیجیتال را در لیست فروش خود جای داده‌اند.

براساس گزارشات به دست آمده ارزدیجیتالilv در تاریخ 22 جون سال 2021 پایین‌ترین قیمت خود را تجربه کرده است. در واقع پایین‌ترین ارزش این رمز ارز معادل 29.23 دلار آمریکا بود.

نحوه خرید و فروش رمز ارز ilv

برای خرید یا فروش ارزدیجیتالilluvium نیز همانند سایر ارزهای دیجیتال باید از صرافی‌های حاضر در این حوزه کمک بگیرید. خوشبختانه بیشتر صرافی‌های آنلاین ارزهای دیجیتال این رمز ارز در لیست و فهرست ارزهای قابل خرید و فروش خود قرار داده‌اند.

در ادامه چند مورد از این صرافی‌ها را نام می‌بریم. البته بهترین صرافی برای خرید اتریوم، ایلوویوم و یا سایر ارزهای دیجیتال با هویت یک کاربر ایرانی، صرافی‌های داخلی چون صرافی کیوسک است زیرا تحت تاثیر تحریم و سایر چالش‌ها نخواهد بود.

  • سوشی سوآپ
  • بایننس
  • کوکوین

چه آینده‌ای پیش‌روی ارز دیجیتالilv است؟

تمامی کاربرانی که در این حوزه اطلاعاتی کسب می‌کنند، به فکر ارتقا حساب کاربری خود در بازار ارزهای دیجیتال هستند و تمام تلاش خود را به کار می‌برند تا سرمایه‌گذاری امن و پرسودی را تجربه کنند.

 اکنون که با ویژگی‌های بارز، نحوه عملکرد و توکن‌های حاضر در بستر ایلوویوم آشنا شدید، شاید برایتان سوال شود که آیا ارز دیجیتالilvارزش سرمایه‌گذاری دارد یا چه آینده‌ای پیش روی این ارز دیجیتال خواهد بود؟

بدون شک می‌دانید که در بازار ارزهای دیجیتال هیچ آینده‌ای حتمی نیست و نمی‌توان به طور دقیق پیش‌بینی صحیحی از آینده داشت اما ارزایلوویوم توانسته طی مدتی کوتاه به بهترین قیمت، شهرت و محبوبیت دست پیدا کند.

گروه های حاضر در فضای بازی ارزدیجیتالilv

 به شکلی که بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای از سراسر دنیا به این بستر بازی بلاکچینی علاقه‌مند هستند. در ادامه باید گفت قیمت ارزدیجیتالilluvium نیز طی مدتی کوتاه به اوج خود رسید و رشد چشمگیری داشت.

پس با توجه به سابقه خوب این رمز ارز و رشد قابل توجه توکن‌های غیر قابل معاوضه آن می‌توان ارز ایلوویوم را فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفت. البته این نتایج توسط برخی از متخصصان حرفه‌ای این حوزه به دست آمده است.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی داشتیم ارزدیجیتالilv، پلتفرم ایلوویوم و آینده آنها را برای شما توضیح دهیم. همان‌طور که متوجه شدید این رمز ارز و بستر آنلاین آن یک پلتفرم بازی ویدیویی بلاکچینی است که در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارد. به طوری که بازیکنان این بازی 3 بعدی می‌توانند از طریق بازی کردن به درآمد خوبی دست پیدا کنند.

در واقع بازیکنان با کمک این بازی بلاکچینی می‌توانند درآمد دلاری داشته باشند. قدم اول برای شروع این بازی و ورود به فضای ایلوویوم خرید ارز دیجیتال ایلوویوم است که از این طریق شما می‌توانید به توکن‌های غیر قابل معاوضه آن دسترسی پیدا کنید و به سود خوبی برسید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای‌ها 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.