کیوسک
صرافی ارزهای دیجیتال
logo-Symbol(1)

قیمت آوالانچ

کیوسک، بازار ارزهای دیجیتال برای هر سطح از دانش​

پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال
قیمت آوالانچ، ارزهای دیجیتال متاورسی، گیمینگ، DeFi و ...
Login Icons-05
قیمت آوالانچ
معامله ارزهای دیجیتال با هر سطح از دانش
Login Icons-04
احراز هویت آسان و سریع
بررسی خودکار و در لحظه احراز هویت‌
Login Icons-06 1

قیمت آوالانچ

آوالانچ با توکن AVAX در اکتبر 2020 با قیمت حدود 4 دلار به بازار عرضه شد و از اوایل ژانویه 2021 شروع به افزایش قیمت کرد. اولین اوج قیمت آوالانچ در فوریه با 54 دلار بود و سپس سقوط کرد و تا ماه آگوست، دیگر به این قیمت نرسید. اما از آگوست مجددا رو به افزایش رفت و اواخر این ماه 76 دلار را رد کرد. در 23 نوامبر 2021 به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 134 دلار رسید و سپس تا 80 دلار سقوط کرد.

اواخر دسامبر قیمت آوالانچ لحظه ای به 123 هزار دلار رسید و گرچه سال 2022 با نوسان زیادی همراه بود اما هرگز نتوانست از 99 دلار که در فوریه به آن رسید، فراتر رود.  تا امروز نیز قیمت آن نهایتا به 29 دلار رسیده است.

 

معرفی ارز دیجیتال آواکس (آوالانچ)

آواکس توکن بومی شبکه آوالانچ است. آوالانچ یک پلتفرم بلاک‌چین است که امکان انجام تراکنش‌های سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر و نیز اجرای قراردادهای هوشمند را به کاربران می‌دهد. از آواکس برای حمایت از پروژه‌های مختلف و قراردادهای هوش مصنوعی که روی این پلتفرم اجرا می‌شود استفاده می‌گردد.

توکن آواکس به‌عنوان کارمزد پردازش تراکنش‌ها، برای تامین امنیت شبکه، پاداش مشارکت‌کنندگان در شبکه و نیز به‌عنوان یک توکن حاکمیتی استفاده می‌شود. ازدیگرسو، آوالانچ از پروتکل اثبات سهام (PoS) استفاده می‌کند و آواکس برای سپرده‌گذاری توسط کاربران نیز بکار می‌رود.

 

قیمت آوالانچ در صرافی ارز دیجیتال کیوسک
قیمت آوالانچ در صرافی ارز دیجیتال کیوسک


چگونه ارز آوالانچ بخریم؟

بهترین راه خرید آوالانچ برای کاربران ایرانی استفاده از صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال مثل صرافی ارز دیجیتال کیوسک است. کاربران پس از طی کردن فرآیند عضویت و احراز هویت صرافی کیوسک به‌راحتی می‌توانند مبلغ موردنظر را از حساب بانکی به حساب صرافی کیوسک منتقل کنند و از طریق باکس سفارش آنی، آوالانچ را انتخاب کنند، مبلغ خود را وارد نمایند. مقدار آواکس قابل خرید براساس نرخ ارز آوالانچ (آواکس) به همراه کارمزد صرافی نشان داده می‌شود و کاربران می‌توانند رویه خرید را ادامه دهند. کل فرآیند طی چند دقیقه تکمیل می‌شود.

قیمت ارز آوالانچ (AVAX) در آینده

کارشناسان مختلف، دیدگاه‌های متفاوتی ارائه می‌کنند. لارک دیویس پیش‌بینی می‌کند که قیمت ارز آوالانچ تا سال 2025 به 100 دلار برسد. کارشناسان پلتفرم The Portugal News میگویند قیمت آن تا انتهای 2023 به 65 دلار می‌رسد.

Wallet Investor عنوان کرده که به نظر می‌رسد قیمت آوالانچ در دو سال آینده 20 تا 25 دلار افزایش می‌یابد و اواخر سال 2025 به 30 دلار خواهد رسید البته این تحلیل خوش‌بینانه است و حتی برخی وبسایت‌ها می‌گویند تا 240 دلار هم می‌رسد.

ارز avax یک پلتفرم ارز دیجیتال و بلاکچین است که تا حدودی رقیب اتریوم محسوب می‌شود و توکن بومی شبکه بلاکچین آوالانچ به شمار می‌آید که همانند اتریوم از قراردادهای هوشمند برای پشتیبانی از انواع پروژه‌های بلاکچین استفاده می‌کند.

تاکنون قانونی مبنی بر مجرمانه بودن مبادله آوالانچ در سطح عمومی و برای مردم وجود ندارد. مگر اینکه در طی فرآیند خرید و فروش آن، عمل مجرمانه‌ای انجام شود که قابل پیگرد قانونی باشد.

قیمت آوالانچ (Aave) در تمام طول سال 2022 و حتی حالا که در سومین ماه از 2023 هستیم با افزایش چشمگیری مواجه نشده و بازار آن غالبا خرسی بوده است. بااین‌حال بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که در بلندمدت با افزایش قیمت خوبی همراه باشد. اما باید در نظر داشت که با توجه به ماهیت پرنوسان بازار کریپتو، پیش‌بینی قیمت بسیار دشوار خواهد بود و لازم است افراد، قبل از هر سرمایه‌گذاری تحقیقات وسیعی انجام دهند.

صرافی کیوسک یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که به راحتی و با اطمینان می‌توانید برای خرید و فروش آوالانچ و دیگر ارزهای دیجیتال از آن استفاده کنید.

در ابتدا لازم است که در این صرافی ثبت نام کرده و هویت خود را تایید کنید