کــیـوســک

صرافی ارزهای دیجیتال

logo-Symbol(1)

قیمت اکسی اینفینیتی

کیوسک، بازار ارزهای دیجیتال برای هر سطح از دانش​

پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال متاورسی، گیمینگ، DeFi و ...

Login Icons-05

خرید و فروش آنی اکسی اینفینیتی

معامله ارزهای دیجیتال با هر سطح از دانش

Login Icons-04

احراز هویت آسان و سریع

بررسی خودکار و در لحظه احراز هویت‌

Login Icons-06 1

تصور کنید با بازی کردن به درآمد دست یابید. آیا چنین چیزی امکان‌پذیر است؟ خبر خوب اینکه در شبکه بلاکچین بازی‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانند منبع درآمدی برای کاربران بازار ارزهای دیجیتال به حساب آیند. یکی از بهترین بازی‌های بلاکچینی بازی اکسی اینفینیتی است که به عنوان یک بازی نقش آفرینی مجازی طرفداران زیادی دارد. اکسی اینفینیتی نیز همانند سایر رمز ارزها قابل خرید و فروش است، به نظر شما قیمت اکسی اینفینیتی چقدر خواهد بود؟

قیمت اکسی اینفینیتی (AXS)

در تاریخ 13 فوریه سال 2023 قیمت لحظه ای اکسی اینفینیتی معادل 9.55 دلار است که در روزهای اخیر با نوسانات زیادی همراه بود. طبق گزارشات جمع‌آوری شده بالاترین قیمت این توکن در تاریخ 7 فوریه سال 2021 اعلام شد که معادل 160.36 دلار بود. ناگفته نماند در حال حاضر قیمت این توکن نسبت به سال‌های قبلی با روند نزولی شدیدی روبرو است.

 

آشنایی با مفهوم اکسی اینفینیتی (AXS)

اکنون که با قیمت ارز اکسی اینفینیتی و نوسانات آن آشنا شدید، شاید برایتان جذاب باشد که بیشتر در مورد این رمز ارز و مفهوم اصلی آن اطلاعاتی کسب کنید. کاربران و بازیکنان این بازی بلاکچینی بعد از خریداری اکسی‌ها که همان جانوران کوچک درون بازی هستند، آنها را پرورش می‌دهند و در آخر این جانوران را به میدان جنگ می‌فرستند.

هر یک از همین اکسی‌ها می‌تواند درآمد خوبی برای کاربران بازار ارزهای دیجیتال به همراه داشته باشید. قیمت اکسی اینفینیتی (AXS) بر روی جذابیت و طرفداری بیشتر از این رمز ارز تاثیرگذار خواهد بود. با انتخاب این روش کسب درآمد نه تنها سرگرم می‌شوید بلکه به راحتی به مبلغی دسترسی پیدا می‌کنید.

 

قیمت اکسی اینفینیتی در صرافی ارز دیجیتال کیوسک
قیمت اکسی اینفینیتی در صرافی کیوسک


چه آینده‌ای در پیش روی قیمت اکسی اینفینیتی (AXS) وجود دارد؟

علاوه بر قیمت اکسی امروز، آینده نرخ ارز اکسی اینفینیتی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. با وجود اینکه قیمت اکسی لحظه ای با تغییرات و نوسانات زیادی همراه بوده اما پیش‌بینی می‌شود این توکن آینده خوبی خواهد داشت. به عبارت دیگر قیمت Axie Infinity در آینده با رشد درخشانی همراه خواهد بود. البته که به طور دقیق نمی‌توان آینده را پیش‌بینی کرد اما استقبال کاربران به رشد بهتر و بیشتر این رمز ارز کمک می‌کند.

نحوه خرید اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

برای خرید اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) نیز همانند سایر ارزهای دیجیتال به کمک یک صرافی معتبر آنلاین داخلی نیاز دارید. ناگفته نماند این رمز ارز به دلیل محبوبیت بالایی که دارد در انواع صرافی‌های داخلی قابل خریداری است اما فراموش نکنید خرید این توکن از صرافی‌های داخلی معتبر همچون صرافی ارز دیجیتال کیوسک، امن‌تر از خرید اکسی اینفینیتی از صرافی‌های خارجی است.

برای خرید این توکن کافی است درون صرافی‌ کیوسک ثبت‌نام کنید، اطلاعات هویتی خود را قرار دهید، سفارش خرید اکسی را به ثبت برسانید و منتظر ثبت نهایی سفارش خود بمانید. در ادامه بعد از ثبت نهایی شما صاحب اکسی اینفینیتی خواهید بود.

یکی از بهترین بازی‌های بلاکچینی بازی اکسی اینفینیتی است که به عنوان یک بازی نقش آفرینی مجازی طرفداران زیادی دارد. اکسی اینفینیتی نیز همانند سایر رمز ارزها قابل خرید و فروش است.

تاکنون قانونی مبنی بر مجرمانه بودن  مبادله اکسی اینفینیتی در سطح عمومی و برای مردم وجود ندارد. مگر اینکه در طی فرآیند خرید و فروش آن، عمل مجرمانه‌ای انجام شود که قابل پیگرد قانونی باشد.

 پیش‌بینی می‌شود این توکن آینده خوبی خواهد داشت. به عبارت دیگر قیمت Axie Infinity در آینده با رشد درخشانی همراه خواهد بود. البته که به طور دقیق نمی‌توان آینده را پیش‌بینی کرد اما استقبال کاربران به رشد بهتر و بیشتر این رمز ارز کمک می‌کند.

صرافی کیوسک یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که به راحتی و با اطمینان می‌توانید برای خرید و فروش اکسی اینفینیتی و دیگر ارزهای دیجیتال از آن استفاده کنید.

در ابتدا لازم است که در این صرافی ثبت نام کرده و هویت خود را تایید کنید 

logo-Symbol(1)

تمام حقوق این وبسایت برای صرافی کیوسک محفوظ می‌باشد