کــیـوســک

صرافی ارزهای دیجیتال

logo-Symbol(1)

قیمت بایننس کوین

کیوسک، بازار ارزهای دیجیتال برای هر سطح از دانش​

پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال متاورسی، گیمینگ، DeFi و ...

Login Icons-05

خرید و فروش آنی بایننس کوین

معامله ارزهای دیجیتال با هر سطح از دانش

Login Icons-04

احراز هویت آسان و سریع

بررسی خودکار و در لحظه احراز هویت‌

Login Icons-06 1

بایننس کوین چیست؟

بایننس کوین (BNB) یکی از پیشروترین رمزارزهایی است که می‌تواند برای ترید کردن و پرداخت کارمزد در صرافی ارز دیجیتال بایننس استفاده شود. صرافی بایننس از ژانویه 2018 تاکنون بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال دنیاست که هر ثانیه بیش از 1.4 میلیون تراکنش انجام می‌دهد.

کاربران بایننس کوین، روی کارمزد تراکنش‌های خود در صرافی بایننس تخفیف می‌گیرند. BNB می‌تواند با سایر ارزهای دیجیتال نظیر بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین و غیره مبادله شود.

بایننس کوین در جولای 2017 ایجاد شده و در ابتدا، قبل از اینکه در سال 2020 ارز بومی خود بلاک‌چین بایننس، یعنی زنجیره هوشمند بایننس شود، روی بلاک‌چین اتریوم کار می‌کرد.

قیمت بایننس کوین

بر اساس اطلاعات وب‌سایت کوین‌مارکت‌کپ قیمت ارز بایننس کوین در ژوئیه 2017 با قیمت 0.1 دلار بود و تا اواخر دسامبر به قیمت 10 دلار رسید. سال 2018 با افزایش قیمت شروع شد و در تاریخ 6 ژانویه 2018 قیمت لحظه‌ای بایننس به 22.7 دلار رسید. سال 2018 سال پرفرازونشیبی برای بایننس بود اما روال کلی قیمت ارز بایننس در این سال نزولی بود و با قیمت 6.16 دلار به پایان رسید.

سال 2019 نیز با روند صعودی شروع شد و اواخر ژوئن به 38.8 دلار رسید و مجدداً مسیر نزولی را پیش گرفت. سال 2020 روند قیمت با شیب ملایمی ادامه پیدا کرد و با شیب تند افزایشی در 3 مه  به رقم بی‌سابقه 675.6 دلار رسید. تاکنون روند قیمت بایننس در سال 2022 نزولی بوده است.

 

قیمت بایننس در صرافی کیوسک
قیمت بایننس در صرافی کیوسک


خرید ارز بایننس (bnb)

همان‌طور که اشاره کردیم بایننس کوین توکن اصلی صرافی ارز دیجیتال بایننس است اما به دلیل تحریم‌ها، کاربران ایرانی برای خریدوفروش BNB قادر به استفاده از صرافی بایننس نیستند. اما این پایان ماجرا نیست. کاربران ایرانی می‌توانند به‌راحتی از صرافی‌های داخلی نظیر صرافی ارز دیجیتال کیوسک، کوین‌ها و توکن‌های مختلف نظیر بایننس کوین را بخرند.

برای این منظور کافیست در وب‌سایت صرافی کیوسک عضو شوید. بعد از طی کردن مراحل عضویت وارد پروفایل کاربری خود می‌شوید. در این قسمت می‌توانید قیمت لحظه‌ای بایننس و سایر کریپتوها را ببینید و بر اساس آن، برای خرید بایننس کوین سفارش بگذارید. پس از انتقال پول از حساب بانکی به حساب کاربریتان در کیوسک به‌راحتی می‌توانید ثبت سفارش کنید و بایننس کوین بخرید. رویه فروش نیز دقیقه به همین شکل است. قبل از فروش بایننس کوین قیمت قیمت آن را در نظر گرفته و با توجه به آن سفارش فروش می‌گذارید و به‌محض فروش رفتن رمزارزها، پول به حساب کاربریتان وارد می‌شود.

بایننس کوین یا به‌اختصار بی‌ان‌بی ارز دیجیتالی برای پرداخت پول یا معامله در صرافی ارزهای دیجیتال بایننس است. اگرچه بایننس کوین در صرافی بایننس عرضه می‌شود، اما همه صرافی‌های معتبر رمز ارز در سرتاسر دنیا می‌توانند آن را خرید و فروش کنند.

تاکنون قانونی مبنی بر مجرمانه بودن  مبادله بایننس کوین در سطح عمومی و برای مردم وجود ندارد. مگر اینکه در طی فرآیند خرید و فروش آن، عمل مجرمانه‌ای انجام شود که قابل پیگرد قانونی باشد.

به‌طور کلی بازار ارزهای دیجیتال با همه هیاهویی که طی چند سال اخیر به راه انداخته، همچنان در آغاز راه است. به نظر می‌رسد آینده کلی این بازار برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گرانی که با آگاهی از بایننس کوین چیست وارد این حوزه شده و هم‌زمان با معامله ارزهای دیجیتال، دانش ارزش خود را هم افزایش می‌دهند، روشن است.

صرافی کیوسک یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که به راحتی و با اطمینان می‌توانید برای خرید و فروش بایننس کوین و دیگر ارزهای دیجیتال از آن استفاده کنید.

در ابتدا لازم است که در این صرافی ثبت نام کرده و هویت خود را تایید کنید 

logo-Symbol(1)

تمام حقوق این وبسایت برای صرافی کیوسک محفوظ می‌باشد