کــیـوســک

صرافی ارزهای دیجیتال

logo-Symbol(1)

قیمت کاردانو

کیوسک، بازار ارزهای دیجیتال برای هر سطح از دانش​

پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال متاورسی، گیمینگ، DeFi و ...

Login Icons-05

خرید و فروش آنی کاردانو

معامله ارزهای دیجیتال با هر سطح از دانش

Login Icons-04

احراز هویت آسان و سریع

بررسی خودکار و در لحظه احراز هویت‌

Login Icons-06 1

کاردانو چیست؟

کاردانو یک پلتفرم بلاک‌چین متن‌باز، باهدف توزیع مجدد قدرت از ساختارهای غیرپاسخگو به سمت افراد و کمک به ایجاد جامعه‌ای امن‌تر، شفاف‌تر و منصفانه‌تر ایجاد است. کاردانو در سال 2017 بنیان‌گذاری شد و توکن بومی آن ADA نام دارد. توکن آدا برای اطمینان از مشارکت مالکان اطلاعات در عملکرد شبکه طراحی‌شده است. به‌همین‌دلیل، کسانی که این ارز دیجیتال را در اختیار دارند حق رأی دادن درباره هر تغییر پیشنهادی در نرم‌افزار را دارند. کاردانو همچنین قابلیت ایجاد قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز را دارد.

قیمت کاردانو

همان‌طور که در نمودار ارز کاردانو می‌بینیم تا اواخر سال 2021، بیشترین قیمت ارز کاردانو 1.07 دلار در اوایل ژانویه 2018 بوده است. پس‌ازآن تا اوایل 2021 قیمت تغییر قیمت محسوسی نداشت. از اوایل 2021 روند افزایشی شروع شد و قیمت در 18 می 2021 به 2.3 دلار رسید. سپس با کاهش مواجه شد. روند صعودی نمودار کاردانو از اواخر جولای شروع‌شده و در تاریخ 3 سپتامبر 2021 قیمت ارز دیجیتال کاردانو به 2.96 رسید و سپس با کاهش قیمت مواجه شد که هم‌اکنون نیز در این شیب کاهشی قرار دارد. اما برای اطلاع از قیمت اخیر کاردانو میتوانید به همین صفحه مراجعه کنید.

 

قیمت کاردانو در صرافی کیوسک
قیمت کاردانو در صرافی کیوسک


چگونه کاردانو بخریم؟

توکن آدا، رمزارز باارزشی است که در بلندمدت سودآوری خوبی دارد. به دلیل تحریم‌ها، صرافی‌های خارجی حساب‌کاربری کاربران ایرانی را مسدود می‌کنند با‌این‌حال خرید کاردانو از طریق صرافی کیوسک امکان‌پذیر است. با عضویت در وبسایت این صرافی، پس از طی کردن مراحل احراز هویت می‌توانید مبلغ موردنظر خود را از حساب بانکی به حساب‌کاربری خود در کیوسک انتقال دهید. سپس با توجه به قیمت لحظه ای کاردانو سفارش خرید یا فروش بگذارید. به‌محض انجام تراکنش در بلاک‌چین کاردانو، تغییرات را در حساب کاربری خود مشاهده خواهید کرد.

پیش‌بینی قیمت کاردانو

سال 2022 با افت 45 درصدی قیمت کاردانو شروع شد و قیمت آن در فوریه به زیر 1 دلار رسید. این روند نزولی ادامه داشت و درحال‌حاضر کاردانو قیمت زیر 05 دلار دارد. به نظر می‌رسد روند قیمت ارز دیجیتال ada در یک الگوی کنج نزولی قرار دارد که اگر با روند نزولی از آن خارج شود پیش‌بینی قیمت کاردانو تا 0.95 دلار هم وجود دارد.

پیش‌بینی قیمت کاردانو در سال 2022 نشان می‌دهد اگر هاردفورک Vasil با موفقیت اجرا شود قیمت آدا به حدود 1.05 دلار خواهد رسید و در صورت عدم جلب نظر سرمایه‌گذاران می‌تواند تا 0.65 هم کاهش یابد. با افزایش نفوذ NFT ها در سه‌ماهه آخر 2022 می‌توان نرخ کاردانو را بین 0.84 تا 1.05 را در نظر گرفت که میانگین قیمت، 0.65 دلار خواهد بود.

در صورت ادامه پیدا کردن برنامه ارتقای این بلاک‌چین، قیمت ارز ada در سال 2023 به 1.59 دلار و در غیر این صورت به 1.01 دلار خواهد رسید.

در سال 2024 نیز با تسلط بیشتر DeFi کاردانو می‌تواند با بهبود قیمت روبرو شود و قیمت کاردانو در آینده به عدد 5.40 دلار برسد. با اینحال اگر بحران مالی یا مشکلات قانونی پیش بیاید قیمت ارز ادا به 2.09 دلار سقوط می‌کند.

 

کاردانو توسط تیمی از دانشگاهیان و مهندسان پیشگام ایجاد ­شده‌است. با کمک رویکردی منحصر به فرد مقیاس­ تعیین می‌کند و ایمن‌سازی شبکه بلاکچین را به عهده دارد. با وجود هرج‌ومرج‌های بسیار، کاردانو در چند سال اخیر رشد چشم‌گیری را تجربه کرد. درواقع کاردانو مرجع یک ارز مجازی به نام آدا به شمار می‌آید. خریداران این رمز ارز می‌توانند به کمک بلاکچین کاردانو به معامله و نقل و انتقال آدا بپردازند. کاردانو نیز مانند دیگر پلتفرم‌های بلاکچین آینده مالی را به شکل ارزهای مجازی نشان ‌می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از این مرجع تراکنش‌های سریع و ایمنی داشته‌باشید.

تاکنون قانونی مبنی بر مجرمانه بودن استخراج و مبادله آن در سطح عمومی و برای مردم وجود ندارد. مگر اینکه در طی فرآیند استخراج و خرید و فروش آن، عمل مجرمانه‌ای انجام شود که قابل پیگرد قانونی باشد. 

این پلتفرم قبلا به بالاترین قیمت‌ها در چرخه بازار رمز ارز دست‌یافته‌بود. در نتیجه اگر کاردانو روی پیشرفت‌های خاصی متمرکز شود و همچنین سرمایه‌گذاران بیشتری را جلب کند، امکان دارد بتواند به نقاط عطف جدیدی برسد. ناگفته نماند پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد یک چرخش صعودی چشم‌گیر در بازار آدا رخ می‌دهد. ولی از آنجا که آینده را نمی‌توان پیش‌بینی کرد بهتر است قبل از شروع سرمایه‌گذاری به اندازه کافی تحقیق و بررسی به عمل آورید.

صرافی کیوسک یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که به راحتی و با اطمینان می‌توانید برای خرید و فروش کاردانو و دیگر ارزهای دیجیتال از آن استفاده کنید.

در ابتدا لازم است که در این صرافی ثبت نام کرده و هویت خود را تایید کنید 

logo-Symbol(1)

تمام حقوق این وبسایت برای صرافی کیوسک محفوظ می‌باشد