کــیـوســک

صرافی ارزهای دیجیتال

logo-Symbol(1)

قیمت چین لینک

کیوسک، بازار ارزهای دیجیتال برای هر سطح از دانش​

پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال متاورسی، گیمینگ، DeFi و ...

Login Icons-05

خرید و فروش آنی چین لینک

معامله ارزهای دیجیتال با هر سطح از دانش

Login Icons-04

احراز هویت آسان و سریع

بررسی خودکار و در لحظه احراز هویت‌

Login Icons-06 1

چین لینک چیست؟

چین لینک یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که در سال 2017 ایجاد شد. تامین‌کنندگان خارجی دیتا که کار خود را روی شبکه به اشتراک می‌گذارند اوراکل نامیده می‌شوند. این اوراکل‌ها به قراردادهای هوشمند چین لینک امکان دریافت داده‌های صحیح از منابع خارجی (غیربلاکچین) مثل هر نوع API یا انواع دیگر فیدهای خارجی اطلاعات را می‌دهد. LINK یک توکن ERC-20 است که برای پرداخت در شبکه چین لینک و اطمینان از عملکرد درست اوراکل‌ها به کار می‌رود. چین لینک روی بلاک‌چین‌های مختلف به‌صورت موازی ایجاد می‌شود.

چین لینک با فعال کردن دسترسی به اطلاعات دنیای واقعی، رویدادها، پرداخت‌ها، بدون کاهش امنیت و قابلیت اطمینان  ذاتی تکنولوژی بلاک‌چین، قابلیت‌های قراردادهای هوشمند را یک‌قدم جلو می‌برد.

قیمت چین لینک

در  عرضه اولیه چین لینک در سپتامبر 2017 قیمت چین لینک حدود 0.19 دلار بود. قیمت‌ها در دسامبر به 0.57 دلار رسید. در اوایل سال 2018 قیمت به 1.3 دلار رسید ولی باوجود  افت‌وخیزهای زیاد در ماه ژوئن به 0.16 دلار سقوط کرد و بیشتر از 0.58 دلار نشد.  

چین لینک  در 2019 موفق‌تر بود. در ماه ژوئن به 3.7 دلار رسید. بااین‌حال به 1.82 دلار سقوط کرد.

در سه ماه اول سال 2020 قیمت ارز دیجیتال chainlink به بیش از 4 دلار افزایش یافت و در مارس به زیر 2 دلار رفت. اما در سه ماه دوم به حدود 20 دلار رسید. مجددا در سپتامبر به 8.1 دلار کاهش یافت و در پایان سال 11.5 دلار بود. سال 2021 نیز به همین ترتیب ادامه داشت و بالاترین قیمتی که به آن رسید 52 دلار بود. در سال 2022 نیز بااینکه قیمت در ژانویه به 27.5 دلار رسید اما روند کلی قیمت ارز چین لینک تا تاریخ انتشار این مقاله همچنان نزولی است.

 

قیمت چین لینک در صرافی کیوسک
قیمت چین لینک در صرافی کیوسک


چگونه چین لینک بخریم؟

برای خرید چین لینک بهتر است از صرافی‌های ایرانی مثل صرافی کیوسک کمک بگیرید. ممکن است به دلیل تحریم‌ها در حین کار با صرافی‌های خارجی سرمایه خود را از دست دهید. برای خرید چین لینک از طریق کیوسک روند عضویت، احراز هویت و اتصال حساب بانکی به حساب کاربری کیوسک را که تنها چند دقیقه طول می‌کشد انجام دهید.

سپس مبلغ موردنظر خود را از بانک به حساب کاربری‌تان انتقال دهید. در قسمت داشبورد و نیز در بخش سفارش آنی یک باکس با عنوان سفارش آنی می‌بینید که با انتخاب رمزارز چین لینک و وارد کردن مبلغ موردنظر خود برای خرید، البته با در نظر گرفتن قیمت ارز دیجیتال چین لینک و کارمزد یک‌درصدی کیوسک می‌توانید سفارش خرید بگذارید. پس از مدت کوتاهی سفارش شما انجام شده و مقدار چین لینک خریداری شده را در حساب کاربریتان مشاهده خواهید کرد.

پیش بینی آینده قیمت چین لینک

پیش بینی قیمت چین لینک در وب‌سایت cryptonewsz قیمت چین لینک را تا انتهای 2026 بین 28 تا 32 دلار ثبت شده است. وب‌سایت changelly نیز قیمت آن را تا پایان 2025 بیش از 27 دلار و تا سال 2030 با قیمت متوسط حدود 170 دلار پیش‌بینی می‌کند.

بااین‌حال عوامل زیادی بر نوسان قیمت ارزهای دیجیتال تاثیرگذارند و تحلیل آنها با تکیه‌بر ابزارهای تکنیکال و فاندامنتال کنونی نمی‌تواند پیش‌بینی‌های صددرصد درستی بدهد. هر تغییری در شبکه چین لینک یا یک خبر سیاسی یا اقتصادی بزرگ در دنیا می‌تواند بازار کریپتو را به‌شدت تحت تأثیر قرار دهد.

ارز دیجیتال چین لینک (ChainLink) یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که نقش مهمی در اجرای فناوری‌های بلاکچین در دنیای واقعی ایفا کند. هدف این شبکه ارائه ورودی از انواع منابع اطلاعاتی خارجی است.

اگرچه بلاک‌چین در اجرای عملکردهای خود از جمله ارائه یک دفتر غیرمتمرکز و مطمئن برای معاملات دیجیتالی، عالی است، اما در پذیرش اطلاعاتی که خارج از بلاکچین رخ می‌دهند چندان خوب عمل نمی‌کند.

بسیاری از رخدادهای خارج از فضای بلاکچین تاثیر مهمی بر بازار می‌گذارند. درست همین جا است که چین لینک ایفای نقش می‌کند و می‌تواند اطلاعاتی را به عنوان قراردادهای هوشمند ارائه دهد.

تاکنون قانونی مبنی بر مجرمانه بودن  مبادله چین لینک در سطح عمومی و برای مردم وجود ندارد. مگر اینکه در طی فرآیند خرید و فروش آن، عمل مجرمانه‌ای انجام شود که قابل پیگرد قانونی باشد.

پروژه چین لینک بعد از عرضه اولیه خود در سال 2017 در مدت کوتاهی پیشرفت باور نکردنی داشته است. با ویژگی‌های منحصربه‌فرد و کارایی چشمگیری که دارد، می‌توان آینده روشنی برای آن متصور بود.

تیم چین لینک برآوردی از اهداف آینده خود ارائه نمی‌دهد، تنها برای در جریان گذاشتن کاربران در مورد مسیر پیش‌رو، در وبلاگ مربوط به پروژه مطالبی را به انتشار در می‌آورد.

این کریپتوکارنسی همچنان به مشارکت خود در پروژه‌های مطرح ادامه می‌دهد و برای محقق کردن پیشرفت‌های چشمگیر خود در تلاش است.

صرافی کیوسک یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که به راحتی و با اطمینان می‌توانید برای خرید و فروش چین لینک و دیگر ارزهای دیجیتال از آن استفاده کنید.

در ابتدا لازم است که در این صرافی ثبت نام کرده و هویت خود را تایید کنید 

logo-Symbol(1)

تمام حقوق این وبسایت برای صرافی کیوسک محفوظ می‌باشد