کــیـوســک

صرافی ارزهای دیجیتال

logo-Symbol(1)

قیمت پالیگان

کیوسک، بازار ارزهای دیجیتال برای هر سطح از دانش​

پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال متاورسی، گیمینگ، DeFi و ...

Login Icons-05

خرید و فروش پالیگان

معامله ارزهای دیجیتال با هر سطح از دانش

Login Icons-04

احراز هویت آسان و سریع

بررسی خودکار و در لحظه احراز هویت‌

Login Icons-06 1

قیمت پالیگان

 قیمت ارز پالیگان در تاریخ 23 ژانویه سال 2023 معادل 1.01 دلار است که نسبت به 24 ساعت گذشته قیمت این رمز ارز 0.66 درصد افزایش داشت. افزایش قیمت لحظه‌ای پالیگان تاثیر مثبتی بر روی دیگر توکن‌ها ایجاد کرد. در این یک ماه از سال 2023 قیمت پالیگان (Polygan) حدود 32.91 درصد تغییر داشته و به عنوان یک پلتفرم قرارداد هوشمند تحت استاندارد، طبقه‌بندی شده است.

 

معرفی پالیگان (ماتیک)

در تمام فعالیت‌های تجاری و حتی عملی همکاری بین اجزای تیم‌ها و شبکه‌ها از مهم‌ترین اصولی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. در بازار ارزهای دیجیتال و ارتباط میان شبکه‌های بلاکچین نیز وجود همکاری از جمله اصلی‌ترین مسائل به شمار می‌آید که کمبود آن به طور کامل احساس می‌شود. در راستای حل این معضل رمز ارزی به نام پالیگان روی کار آمد تا همکاری میان شبکه‌های بلاکچین را افزایش دهد. اگر به فکر خرید این رمز ارز هستید باید قیمت پالیگان را قبل از تکمیل کردن خرید خود مورد بررسی قرار دهید.

پالیگان اولین پلتفرم با ساختاری مناسب و رابط کاربری آسانی است که به منظور مقیاس‌بندی اتریوم و توسعه زیر ساخت آن روی کار آمد. ساختار اصلی این رمز ارز بسیار منعطف است و از ساخت انواع مختلفی از برنامه‌ها پشتیبانی می‌کند. با استفاده از همین رمز ارز می‌توان همکاری خوبی بین انواع زنجیره‌ها به وجود آورد.

این رمز ارز توانست تاثیر بسیار خوبی بر روی اتریوم داشته باشد و آن را به یک سیستم چند زنجیره‌ای تبدیل کند. این سیستم چند زنجیره‌ای شبیه به سیستم‌های دیگر مانند کازماس، پولکادات، آوالانچ و غیره دارای مزیت‌های امنیتی و منبع باز است.

 

قیمت پالیگان در صرافی کیوسک
قیمت پالیگان (ماتیک) در صرافی کیوسک

خرید پالیگان

از آنجایی که پالیگان به توسعه اکوسیستم اتریوم کمک زیادی کرده است، به عنوان یکی از محبوب‌ترین پروژه‌ها کارایی دارد و در میان صرافی‌های آنلاین متمرکز حوزه دیفای بسیار محبوب به شمار می‌آید. در حال حاضر بسیاری از صرافی‌های برتر داخلی و البته خارجی برای فروش و معامله این رمز ارز در خدمت شما خواهند بود.

بنابراین کافی است برای خرید و فروش پالیگان به سراغ صرافی کیوسک بروید و از طریق حساب کاربری خود برای آگاهی از قیمت پالیگان امروز اقدامات لازم را انجام دهید.

پیش بینی قیمت آینده پالیگان

شاید با بررسی قیمت پالیگان لحظه‌ای تا حدودی متوجه روند نزولی یا صعودی این بازار بشوید اما به هر حال نمی‌توان نوسانات بازار ارزهای دیجیتال را نادیده گرفت. طبق آمار به  دست آمده رمز ارز پالیگان توانسته نصف بیشتر اهداف خود را عملی کند، بنابراین می‌توان حدس زد که این رمز ارز آینده خوبی در پیش‌روی خود دارد.

در انتها با بررسی قیمت پالیگان (متیک) می‌توان نتیجه گرفت این ارز دیجیتال نسبت به بالاترین قیمت خود در سال2021 هنوز جای رشد دارد. بدین ترتیب باید برای رشد و توسعه این ارز دیجیتال صبور باشید. در صورتی که عجله دارید و نمی‌توانید برای سود چشمگیر منتظر بمانید بهتر است به سراغ پالیگان نروید.

پالی گان (Polygon) که قبلا با نام شبکه ماتیک هم شناخته می‌شد، سیستمی برای افزایش بهره‌وری شبکه‌های بلاکچین (زنجیره‌ای از بلاک‌ها برای ذخیره داده) است. در واقع پالی گان زیرساخت فنی لازم را برای ساخت شبکه‌های بلاکچین جدید فراهم می‌کند. نکته جالب این است که همه این بلاکچین‌ها می‌توانند با یکدیگر در تعامل باشند.

هدف پالی گان این است که کاربرد عمومی بلاکچین‌ها و توان آن‌ها را افزایش دهد. همزمان، پالی گان تلاش می‌کند تا ویژگی‌های شبکه اتریوم مثل امنیت، نقدینگی و قابلیت تعامل با دیگر پلتفرم‌های بلاکچین را فراهم کند.

به بیان دیگر، پالی گان ساخته شده تا تعامل و بهره‌وری شبکه‌های سازگار با بلاکچین اتریوم را فراهم کند.

تاکنون قانونی مبنی بر مجرمانه بودن مبادله آن در سطح عمومی و برای مردم وجود ندارد. مگر اینکه در طی فرآیند خرید و فروش آن، عمل مجرمانه‌ای انجام شود که قابل پیگرد قانونی باشد.

با بررسی نرخ ارز ماتیک در بازار فعلی می‌توان گفت پالیگان در آینده‌ای نه چندان دور می‌تواند به جایگاه بهتری در بازار ارزهای دیجیتال دست پیدا کند. اما به طور کلی و دقیق نمی‌توان تایید کرد که این رمز ارز برای سرمایه‌گذاری بلند مدت گزینه مناسبی به شمار آید.

صرافی کیوسک یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که به راحتی و با اطمینان می‌توانید برای خرید و فروش پالیگان و دیگر ارزهای دیجیتال از آن استفاده کنید.

در ابتدا لازم است که در این صرافی ثبت نام کرده و هویت خود را تایید کنید 

logo-Symbol(1)

تمام حقوق این وبسایت برای صرافی کیوسک محفوظ می‌باشد