کیوسک
صرافی ارزهای دیجیتال
logo-Symbol(1)

خرید و فروش شیبا اینو

کیوسک، بازار ارزهای دیجیتال برای هر سطح از دانش​

پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال متاورسی، گیمینگ، DeFi و ...

Login Icons-05

خرید و فروش آنی شیبا اینو

معامله ارزهای دیجیتال با هر سطح از دانش

Login Icons-04

احراز هویت آسان و سریع

بررسی خودکار و در لحظه احراز هویت‌

Login Icons-06 1

با توسعه بازار ارزهای دیجیتال، بسیاری از کاربران حاضر در فضای بلاکچین به این فکر افتادند که درآمدی خارج از ایران برای خود داشته باشند. یکی از همین روش‌های کسب درآمد خارج از ایران، خرید ارز شیبا اینو یکی از محبوب‌ترین میم کوین‌های موجود در بازار رمز ارزها است.

شیبا اینو چیست؟

شیبا اینو برای اولین بار از دوج کوین ایده گرفت و بر روی شبکه اتریوم ایجاد شد. در واقع شیبا اینو یکی از میم کوین‌های معروف و محبوب حاضر در بازار ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید. طبق تحقیقات به دست آمده موسس این رمز ارز به طور کامل شناسایی نشده است.

بزرگ‌ترین هدف شیبا اینو پیشی گرفتن از دوج کوین و سایر میم کوین‌ها است. از این‌رو می‌توان شیبا اینو را به نوعی قاتل دوج کوین در نظر گرفت. این رمز ارز از زمان روی کار آمدن تا به امروز توانسته به رتبه 9 در بین ارزهای دیجیتال دست پیدا کند. با خرید ارز شیبا در بلند مدت به سود خوبی دست پیدا می‌کنید.

قیمت شیبا اینو

شیبا اینو ورود شکوهمندی داشت و در واقع با قیمت بالایی قدم به بازار ارزهای دیجیتال گذاشت. می‌توان گفت چند هفته بعد از ورود این میم کوین قیمت آن تا 2700 درصد افزایش پیدا کرد. البته این روند صعودی برای همیشه پایدار نبوده و نیست و به دلیل نوسانات زیاد بازار بهتر است قیمت لحظه ای شیبا اینو را هنگام خرید و فروش حتما چک کنید.

 

قیمت شیبا اینو در صرافی کیوسک
قیمت شیبا اینو در صرافی کیوسک


سه ویژگی مهم سرمایه‌گذاری بر روی ارز دیجیتال شیبا

اگر شما نیز به عنوان یکی از کاربران حاضر در فضای بلاکچین و بازار ارزهای دیجیتال به فکر سرمایه‌گذاری و خرید شیبا هستید، توصیه می‌کنیم قبل از نهایی کردن خرید خود به این 3 ویژگی مهم ارز دیجیتال شیبا توجه داشته باشید:

  • صعود نزولی در آینده: بزرگ‌ترین ریسک حاضر در فضای ارزهای دیجیتال سقوط ناگهانی قیمت رمز ارزها است. شیبا اینو نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. با اینکه این ارز دیجیتال توانست به طرز چشمگیری رشد کند، ولی امکان دارد در آینده با سیر نزولی قیمت شیبا اینو روبه‌رو شویم.
  • عدم کاربرد: همان‌طور که می‌دانید این رمز ارز جزء میم کوین‌ها است و بیشتر با هدف سرگرمی روی کار آمد. از این‌رو شیبا اینو در واقع کارایی خاصی ندارد و نمی‌توان از این رمز ارز در موقعیت‌های مفید استفاده کرد. در ضمن شیبا توانایی حل هیچ یک از مسائل حاضر در فضای بلاکچین را ندارد. پس به هنگام خرید باید محدودیت کاربرد آن را در نظر بگیرید.
  • وجود اقتصاد توکنی غیر استاندارد: اقتصاد توکنی غیر استاندارد موجود در فضای رمز ارز شیبا اینو را می‌توان نوعی مشکل در نظر گرفت. به زبان ساده تعداد توکن‌های موجود این ارز دیجیتال بیش از حد انتظار است، از همین‌رو این افراط سبب بروز مشکلاتی در روند عرضه و گردش این ارز دیجیتال می‌شود.

خرید شیبا اینو

بهترین و ساده‌ترین راه برای خرید ارز شیبا اینو مراجعه به صرافی ارز دیجیتال است. از آنجایی که صرافی‌های خارجی در دسترس ایرانیان نیستند، بهتر است کاربران از صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر ایرانی کمک بگیرند. خرید و فروش این ارز دیجیتال به طور مستقیم امکان‌پذیر است. کافی است در صرافی‌ کیوسک ثبت‌نام و احراز هویت کنید و سپس با کمک کارت بانکی خود و با پرداخت ریال ایرانی شیبا اینو مورد نظر خود را بخرید. البته از روش‌های غیر مستقیم نیز می‌توان تتر یا بیت کوین خود را به شیبا اینو تبدیل کرد.

فروش شیبا اینو

نحوه فروش شیبا اینو، مشابه خرید آن است و در هر دو مورد باید سفارش بگذارید. به این منظور وارد بخش ثبت سفارش معاملات خریدو فروش شیبا اینو شوید و سپس با مشخص کردن مقدار مورد نیاز برای فروش، معامله خود را به انجام رسانید. 

در نهایت بعد از خریداری شیبا اینو یا فروش آن، میزان دارایی شیبا در کیف پول نمایش داده می‌شود.

شیبا اینو توکنی در بلاکچین اتریوم محسوب می‌شود و بنیان‌گذار آن، ریوشی، می‌گوید این ارز دیجیتال حاصل پروژه‌ای آزمایشی در راستای ایجاد جامعه‌ای خودجوش و غیرمتمرکز است. در حالی که برای تعداد واحدهای سایر ارزهای دیجیتال محدودیتی وجود ندارد، ارز شیبا دارای محدودیت است.

از آنجاییکه سرمایه‌گذاران شایستگی‌های این ارز دیجیتال را در اینترنت یا سایر نقاط جامعه بیان می‌کنند و به نمایش می‌گذارند، شیبا نیز ارزش واقعی و مثال‌زدنی کسب کرده‌است. ناگفته نماند در موفقیت‌های چشمگیر ارز شیبا رهبران مذاکرات بین‌المللی، اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی، و سازندگان الگوهای رفتاری، نقش بسزایی داشته‌اند.

براساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده ارز شیبا دوباره با افزایش قیمت همراه خواهد بود. در حال حاضر این ارز مجازی پشتوانه پرقدرتی ندارد اما خریداران فعال آن می‌توانند به افزایش ارزش این ارز دیجیتال کمک کنند. در واقع اگر خریداران فعالیت بیشتری داشته باشند ارزش ارز دیجیتال شیبا به طور چشمگیری بیشتر خواهد شد.

شما میتوانید کمترین میزان کارمزد در معاملات شیبا اینو را در کیوسک، تجربه کنید. کارمزد صرافی کیوسک برای خرید و فروش شیبا اینو تنها 0.2 درصد است.

هیچ گونه محدودتی در میزان خرید و فروش شیبا اینو در صرافی کیوسک وجود ندارد.

خیر، برای انجام معامله در صرافی کیوسک نیاز به ثبت نام و احراز هویت دارید. زیرا پلیس فتا برای مقابله با پولشویی و جلوگیری از جرایم مرتبط، صرافی ها را ملزم به دریافت و تایید اطلاعات هویتی کاربران نموده است تا در صورت بروز جرایم سازمان یافته، بتوان این موارد را رهگیری گرد.

logo-Symbol(1)

تمام حقوق این وبسایت برای صرافی کیوسک محفوظ می‌باشد