کیوسک
صرافی ارزهای دیجیتال
logo-Symbol(1)

قیمت بیت کوین

کیوسک، بازار ارزهای دیجیتال برای هر سطح از دانش​

پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال
قیمت لحظه ای بیت کوین، ارزهای دیجیتال متاورسی، گیمینگ، DeFi و ...
Login Icons-05
قیمت لحظه ای بیت کوین
معامله ارزهای دیجیتال با هر سطح از دانش
Login Icons-04
احراز هویت آسان و سریع
بررسی خودکار و در لحظه احراز هویت‌
Login Icons-06 1

معرفی بیت کوین

بیت کوین پول دیجیتالی است که هیچ کنترل شخصی یا دولتی روی آن وجود ندارد، بلکه  متکی بر نرم‌افزار همتابه‌همتا و رمزنگاری است. همه تراکنش‌ها در دفتر کل توزیع‌شده‌ای به نام بلاک‌چین ذخیره می‌شود.یک کپی از آن‌ها نیز در نودهای شبکه وجود دارد. نودها مسئول تائید و بررسی تراکنش‌ها هستند. هر بیتکوین از صد هزار ساتوشی ایجاد شده است. انتقال بیت کوین از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال نظیر کیوسک انجام می‌شود

قیمت لحظه ای بیت کوین

برای مشاهده قیمت لحظه ای بیت کوین می‎توانید هر لحظه به صفحه قیمت بیت کوین در صرافی کیوسک مراجعه کنید و سپس به خرید و فروش ارز بیت کوین نیز بپردازید.

 

قیمت لحظه ای بیت کوین در صرافی کیوسک
قیمت بیت کوین در صرافی کیوسک


قیمت بیت کوین به دلار

همان‌طور که در نمودار قیمت بیت کوین می‌بینید قیمت آن تا اوایل 2017 حدود یک تا دو دلار بود اما در دسامبر 2017 به قیمت 19 دلار رسید و پس‌ازآن باوجود نوسان‌های زیادی که داشت نتوانست تا سال 2020 دوباره به این قیمت برگردد. در سال 2020 قیمت تا 27 دلار اوج گرفت و در آوریل سال 2021 به 63 هزار دلار، در نوامبر همان سال به عدد بی‌سابقه 69 هزار دلار رسید که بالاترین قیمت بیت کوین از زمان معرفی آن بوده است. پس‌ازآن دچار ریزش شده و تاکنون باوجود نوسان‌های زیاد، قیمت آن به بیش از 47 هزار دلار نرسیده است. با همه این احوال هنوز بیت کوین حدود نیمی از سرمایه بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد و محبوب‌ترین رمزارز دنیاست.

چرا بیت کوین بخریم؟

کشور ما با تحریم‌های اقتصادی روبروست که موجب محدودیت استفاده از خدمات صرافی‌های بین‌المللی ارز دیجیتال شده است. اما خوشبختانه در داخل کشور صرافی‌های معتبری چون کیوسک فعالیت می‌کنند که به‌راحتی می‌توان از طریق آن‌ها بیت کوین را خرید یا فروخت. نرخ لحظه ای بیت کوین در کیوسک نمایش داده می‌شود.

برای خرید بیت کوین از طریق صرافی کیوسک تنها کافی است پس از طی کردن مراحل ساده عضویت آن، پول را از حساب بانکی به حساب‌کاربریتان در کیوسک انتقال دهید. سپس با توجه به قیمت لحظه ای ارز دیجیتال بیت کوین سفارش بگذارید. خرید و فروش بیت کوین در کیوسک به‌راحتی یک خرید آنلاین معمولی انجام می‌شود.

پیش بینی آینده قیمت بیت کوین

برخی تحلیلگران معتقدند قیمت بیت کوین تا پایان سال 2025 به بیش از 126 هزار دلار خواهد رسید. بیت کوین سال 2022 را با 46هزار دلار شروع کرد و با توجه به به‌روزرسانی اخیر آن، Taproot ممکن است قیمت آن در آینده نزدیک به بیش از 100 هزار دلار برسد. بااین‌حال اگر همه‌چیز بر روال عادی پیش برود برای آن افزایش قیمت تا 79 هزار دلار تا انتهای 2023 و بیش از 100 هزار دلار تا پایان 2024 پیش‌بینی می‌کنند. گفته می‌شود قیمت در انتهای 2025 به بیش از 126 هزار دلار خواهد رسید.

با همه این پیش‌بینی‌ها، قیمت بیت کوین لحظه ای هماهنند قیمت اتریوم و یا سایر ارزهای دیجیتال، تحت تأثیر عوامل پیش‌بینی‌نشده سیاسی، اقتصادی و اجتماعی قرار دارد که ممکن است موجب افزایش یا کاهش ناگهانی قیمت‌ها شوند. سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها با ریسک همراه است اما در بلندمدت سود خوبی به همراه خواهد داشت.

ﺑﯿت کوین ﺍﺭﺯ ﺩﯾﺠﯿﺘﺎﻝ ﻏﯿﺮﻣﺘﻤﺮﮐﺰﯼ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﺑﻼﮎﭼﯿﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﯽﺗﻮﺍﻥ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺧﺮﯾﺪ، ﻓﺮﻭﺧﺖ ﯾﺎ ﻣﺒﺎﺩﻟﻪ ﮐﺮﺩ. بیت کوین، ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻭ ﺑﺎﺍﺭﺯﺵﺗﺮﯾﻦ ﺭﻣﺰ ﺍﺭﺯ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﺳﻬﻢ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﺩﺍﺭﺩ.ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻧﻬﺎﯾﯽ بیت کوین ﻓﻘﻂ ۲۱ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻭﺍﺣﺪ ﺍﺳﺖ، ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺧﺎﻃﺮ ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺖ ﺯﻣﺎﻥ، ﻗﯿﻤﺖ ﺁﻥ ﺯﯾﺎﺩ ﻣﯽﺷﻮﺩ. ﺍﺯ ﻫﻤﯿﻦ ﺭﻭ، ﺧﺮﯾﺪ ﻭ ﻧﮕﻬﺪﺍﺭﯼ بیت کوین، ﺳﺮﻣﺎﯾﻪﮔﺬﺍﺭﯼ ﻓﻮﻕﺍﻟﻌﺎﺩﻩﺍﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﺎﻝﻫﺎﯼ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﺍﺳت

تاکنون قانونی مبنی بر مجرمانه بودن استخراج و مبادله آن در سطح عمومی و برای مردم وجود ندارد. مگر اینکه در طی فرآیند استخراج و خرید و فروش آن، عمل مجرمانه‌ای انجام شود که قابل پیگرد قانونی باشد. استخراج بیت کوین در ایران قانونی و منوط به دریافت مجوز سازمان صمت و وزارت نیرو است

اهمیت بیت کوین به پذیرفته‌شدن آن توسط کاربران بستگی دارد. هرچه کاربران بیشتری بیت کوین را بپذیرند ارزش و اهمیت آن افزایش می‌یابد. اما لازم است بدانید دلایل زیادی میتواند بر ارزش بیت کوین تاثیر بگذارد مثل عرضه و تقاضا بیت کوین، قوانین و مقررات مربوط به بیت‌کوین، قدرت رسانه‌ها، رقبای بیت کوین، استخراج بیتکوین و …

قیمت بیت کوین با قیمت دلار سنجیده میشود به این صورت که نرخ دلار مستقیما بر روی قیمت بیت کوین تاثیر می گذارد و از آنجایی که قیمت تتر معادل یک دلار است، کاربران ایرانی میتوانند قیمت بیت کوین را با قیمت ارز تتر محاسبه کنند.

بیت کوین بزرگ ترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار است و عده بسیاری بر این باورند که قیمت رمز ارز بیت کوین در سال 2025 به 300 هزار دلار نیز می‌رسد. گذشته از حباب قیمتی این ارز دیجیتال، بیت کوین باز هم آینده خوبی دارد و همچنان نه تنها بازار ارزهای دیجیتال بلکه اقتصاد جهانی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد

صرافی کیوسک یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که به راحتی و با اطمینان می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال از آن استفاده کنید.

در ابتدا لازم است که در این صرافی ثبت نام کرده و هویت خود را تایید کنید