کــیـوســک

صرافی ارزهای دیجیتال

logo-Symbol(1)

خرید و فروش چین لینک

کیوسک، بازار ارزهای دیجیتال برای هر سطح از دانش​

پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال متاورسی، گیمینگ، DeFi و ...

Login Icons-05

خرید و فروش آنی چین لینک

معامله ارزهای دیجیتال با هر سطح از دانش

Login Icons-04

احراز هویت آسان و سریع

بررسی خودکار و در لحظه احراز هویت‌

Login Icons-06 1

روزانه و طی دوره‌های زمانی مختلف فضا و بازار ارزهای دیجیتال توسعه می‌یابد و انواع جدیدی از رمز ارزها روی کار می‌آیند. یکی از این رمز ارزهایی که به تازگی ایجاد شده و در دسترس کاربران، خریداران و تریدرها قرار دارد چین لینک است که بر روی شبکه اتریوم واقع شده است. برای خرید و فروش چین لینک نیز باید همانند سایر ارزهای دیجیتال به سراغ صرافی‌های معتبر بروید.

چین لینک چیست؟

چین لینک در سال 2017 روی کار آمد که در واقع میسر شدن قراردادهای هوشمند پیوسته در سطح جهان را بر عهده داشت. این رمز ارز از طریق یک شبکه غیر متمرکز تعامل بلاکچین‌ها با سایر رویدادها و روش‌های پرداخت را تسهیل و امکان‌پذیر خواهد کرد. در ضمن چین لینک خرید ساده‌ای دارد و بهترین مزایا را در اختیار مالکان خود قرار می‌دهد.

در نظر داشته باشید این رمز ارز تمامی اطلاعات مربوط به قراردادهای هوشمند را فراهم کرده و تاثیر مناسبی بر روی روند معاملات دارد. این شبکه منبع باز به حسابرسان امنیتی و توسعه دهندگان قراردادهای هوشمند کمک می‌کند تا بهترین تصمیم لازم را بگیرند و به بهترین شکل ممکن هدایت کنند.

قیمت چین لینک

یکی از اصلی‌ترین مسائل به هنگام خرید چین لینک بررسی قیمت فعلی و تحلیل قیمت آتی آن خواهد بود. در تاریخ 18 سپتامبر سال 2022 قیمت هر رمز ارز چین لینک معادل 7.97 دلار و نسبت به 24 ساعته گذشته 4.51 درصد افزایش یافته است. اما هر روزه قیمت چین لینک همانند سایر ارزها دارای نوساناتی است که برای بررسی صفحه قیمت میتوانید به صفحه قیمت ارز چین لینک در همین سایت مراجعه کنید.

 

قیمت چین لینک در صرافی کیوسک
قیمت چین لینک در صرافی کیوسک


نحوه خرید و فروش چین لینک در ایران از صرافی کیوسک

خرید ارز دیجیتال چین لینک نیز همانند سایر رمز ارزها و از طریق یک صرافی معتبر و ایرانی امکان‌پذیر خواهد بود. با توجه به اینکه چین لینک یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال حاضر در بازار رمز ارزها قرار دارد بنابراین به هنگام خرید ارز چین لینک به این نکته توجه کنید که این رمز ارز نیز همانند هر ارز دیجیتال دیگری با ریسک‌ها و نوساناتی همراه است و باید از صرافی خریداری شود که معتبر و امن باشد. با پشت سر گذاشتن مراحل ثبت‌نام اولیه، تکمیل اطلاعات درخواستی و احراز هویت شما می‌توانید برای خرید نهایی این رمز ارز دست به کار شوید.

خرید چین لینک و مزایای خرید آن

با وجود اینکه نحوه خرید چین لینک نیز همانند سایر ارزهای دیجیتال است ولی مزیت‌های این ارز دیجیتال قابل مقایسه با سایر رمز ارزها نخواهد بود. در بازار ارزهای دیجیتال انواع زیادی از رمز ارزها وجود دارند که شاید به هنگام نهایی کردن خرید خود کمی دودل شوید و فکر کنید که بهترین رمز ارز موجود را برای معامله انتخاب نکرده‌اید.

اما در خرید چین لینک نباید درنگ کنید یا دودل شوید زیرا این رمز ارز ترکیب داده‌های خارج از زنجیره قراردادهای هوشمند را امکان‌پذیر می‌کند و در زمینه پردازش بسیاری از تراکنش‌ها مهم‌ترین نقش را خواهد داشت. مالکان این داده‌های می‌توانند دسترسی خود را به چین لینک بفروشند و علاوه بر سود حاصل از معامله چین لینک، از ارائه اطلاعات خود نیز به درآمد خوبی دست یابند.

فروش چین لینک

نحوه فروش چین لینک، مشابه خرید آن است و در هر دو مورد باید سفارش بگذارید. به این منظور وارد بخش ثبت سفارش معاملات خریدو فروش چین لینک شوید و سپس با مشخص کردن مقدار مورد نیاز برای فروش، معامله خود را به انجام رسانید. 

ارز دیجیتال چین لینک (ChainLink) یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که نقش مهمی در اجرای فناوری‌های بلاکچین در دنیای واقعی ایفا کند. هدف این شبکه ارائه ورودی از انواع منابع اطلاعاتی خارجی است.

اگرچه بلاک‌چین در اجرای عملکردهای خود از جمله ارائه یک دفتر غیرمتمرکز و مطمئن برای معاملات دیجیتالی، عالی است، اما در پذیرش اطلاعاتی که خارج از بلاکچین رخ می‌دهند چندان خوب عمل نمی‌کند.

بسیاری از رخدادهای خارج از فضای بلاکچین تاثیر مهمی بر بازار می‌گذارند. درست همین جا است که چین لینک ایفای نقش می‌کند و می‌تواند اطلاعاتی را به عنوان قراردادهای هوشمند ارائه دهد.

شما میتوانید کمترین میزان کارمزد در معاملات چین لینک را در کیوسک، تجربه کنید. کارمزد صرافی کیوسک برای خرید و فروش چین لینک تنها 0.2 درصد است.

هیچ گونه محدودتی در میزان خرید و فروش چین لینک در صرافی کیوسک وجود ندارد.

پروژه چین لینک بعد از عرضه اولیه خود در سال 2017 در مدت کوتاهی پیشرفت باور نکردنی داشته است. با ویژگی‌های منحصربه‌فرد و کارایی چشمگیری که دارد، می‌توان آینده روشنی برای آن متصور بود.

تیم چین لینک برآوردی از اهداف آینده خود ارائه نمی‌دهد، تنها برای در جریان گذاشتن کاربران در مورد مسیر پیش‌رو، در وبلاگ مربوط به پروژه مطالبی را به انتشار در می‌آورد.

این کریپتوکارنسی همچنان به مشارکت خود در پروژه‌های مطرح ادامه می‌دهد و برای محقق کردن پیشرفت‌های چشمگیر خود در تلاش است.

خیر، برای انجام معامله  و خرید و فروش چین لینک در صرافی کیوسک نیاز به ثبت نام و احراز هویت دارید. زیرا پلیس فتا برای مقابله با پولشویی و جلوگیری از جرایم مرتبط، صرافی ها را ملزم به دریافت و تایید اطلاعات هویتی کاربران نموده است تا در صورت بروز جرایم سازمان یافته، بتوان این موارد را رهگیری گرد.

logo-Symbol(1)

تمام حقوق این وبسایت برای صرافی کیوسک محفوظ می‌باشد