کــیـوســک

صرافی ارزهای دیجیتال

logo-Symbol(1)

قیمت فانتوم

کیوسک، بازار ارزهای دیجیتال برای هر سطح از دانش​

پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال متاورسی، گیمینگ، DeFi و ...

Login Icons-05

خرید و فروش آنی فانتوم

معامله ارزهای دیجیتال با هر سطح از دانش

Login Icons-04

احراز هویت آسان و سریع

بررسی خودکار و در لحظه احراز هویت‌

Login Icons-06 1

وقت با ارزش‌ترین چیزی است که همه انسان‌ها به آن اهمیت می‌دهند. کاربرانی که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارند نیز به وقت خود اهمیت می‌دهند، به همین دلیل کند بودن مراحل اجرای تراکنش‌ها به طور حتم برای آنها آزاردهنده خواهد بود. اما خوشبختانه رمز ارزی به نام فانتوم روی کار آمده که سرعت اجرای تراکنش‌ها را افزایش داده است. برای اینکه با قیمت فانتوم و نحوه معامله آن آشنا شوید مطلب زیر را مطالعه کنید.

قیمت فانتوم

در تاریخ 17 ژانویه سال 2023 ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال 827.33 میلیون دلار است که نسبت به 24 ساعت گذشته حدود 0.64 درصد افزایش داشت. قیمت فانتوم نیز در همین تاریخ معادل 0.326238 دلار است و در مقایسه با 24 ساعت گذشته خود 0.55 درصد افزایش قیمت داشت. بالاترین قیمت این ارز دیجیتال طی 24 ساعت گذشته معادل 0.32806 دلار بوده و پایین‌ترین قیمت آن نیز تاکنون 0.313654 دلار به ثبت رسید. اما همانطور که میدانید قیمت ارزهای دیجیتال هر لحظه در حال تغییر است بنابراین بهتر است قبل از ترید و انجام هر گونه معامله به صفحه قیمت ارز دیجیتال مورد نیاز سر بزنید.

 

آشنایی با مفهوم فانتوم (FTM)

بعد از اینکه قیمت فانتوم (FTM) را درک کردید، حالا بد نیست بیشتر با این ارز دیجیتال آشنا شوید. فانتوم به عنوان جایگزین اتریوم روی کار آمد و در واقع یک پلتفرم قرارداد هوشمند است که برای ایجاد تمرکززدایی بیشتر و حفظ امنیت نامحدود استفاده می‌شود. ساختار این رمز ارز فانتوم را به یکی از معدود پروتکل‌های لایه یک موجود در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است.

 

قیمت فانتوم در صرافی ارز دیجیتال کیوسک
قیمت فانتوم در صرافی کیوسک


قیمت فانتوم چه آینده‌ای در پیش رو دارد؟

آیا شما نیز یکی از کاربران و سرمایه‌گذاران فانتوم هستید که قیمت فانتوم لحظه‌ای را بررسی می‌کنند؟ به نظر شما آینده این رمز ارز چگونه خواهد بود؟ با توجه به بررسی برخی از سایت‌های معتبر، نرخ ارز فانتوم در بلند مدت روند صعودی را تجربه می‌کند. به عبارت دیگر پیش‌بینی می‌شود قیمت ارز فانتوم تا سال 2026 به بالاترین قیمت خود برسد.

نحوه خرید و فروش فانتوم

برای اینکه بتوانید به خرید و فروش فانتوم بپردازید، باید در یک صرافی معتبر همچون صرافی ارز دیجیتال کیوسک حساب کاربری خود را بسازید. وارد پنل کاربری خود شوید و نوع سفارش خرید یا فروش خود را انتخاب کنید تا معامله این رمز ارز به خوبی انجام شود.

اکنون که به طور خلاصه با ماهیت و کارایی این ارز دیجیتال آشنا شدید و توانستید آینده آن را پیش‌بینی کنید، آیا حاضر هستید ارز فانتوم را بخرید و بر روی این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید؟ فراموش نکنید سرمایه‌گذاری بر روی رمز ارزها همیشه پر استرس است زیرا آینده آنها نامعلوم خواهد بود.

ارز دیجیتال فانتوم یک رمز ارز و بلاکچین است که هیچ منبع متمرکزی ندارد و شبکه بلاکچین را خودش هدایت و به کاربران حاضر در اکوسیستم خود مزایا و پاداش پرداخت می‌کند. توکن این رمز ارز نیز ابزار مخصوصی دارد که به کاربران اجازه می‌دهد در مورد تغییرات درون پلتفرم رای دهند. یکی از بهترین توصیفات فانتوم شبکه‌ای از شبکه‌ها خواهد بود. فانتوم یک پلتفرم قرارداد هوشمند غیر متمرکز و بدون مجوز است که برای اجرای برنامه‌های غیر متمرکز و دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌شود.

تاکنون قانونی مبنی بر مجرمانه بودن  مبادله فانتوم در سطح عمومی و برای مردم وجود ندارد. مگر اینکه در طی فرآیند خرید و فروش آن، عمل مجرمانه‌ای انجام شود که قابل پیگرد قانونی باشد.

در نظر داشته باشید ساختار ارز فانتوم با سایر ارزهای دیجیتال کمی متفاوت است، به این صورت که این رمز ارز در تعداد محدودی عرضه می‌شود، بدین ترتیب زمانی که عرضه کم باشد، بدون شک تقاضا زیاد می‌شود و زمانی که تقاضا زیاد باشد به طور حتم قیمت نیز افزایش می‌یابد. پس رمز ارز فانتوم آینده خوبی در پیش دارد و می‌تواند گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری به شمار آید.

صرافی کیوسک یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که به راحتی و با اطمینان می‌توانید برای خرید و فروش فانتوم و دیگر ارزهای دیجیتال از آن استفاده کنید.

در ابتدا لازم است که در این صرافی ثبت نام کرده و هویت خود را تایید کنید 

logo-Symbol(1)

تمام حقوق این وبسایت برای صرافی کیوسک محفوظ می‌باشد