کــیـوســک

صرافی ارزهای دیجیتال

logo-Symbol(1)

خرید و فروش فانتوم

کیوسک، بازار ارزهای دیجیتال برای هر سطح از دانش​

پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال متاورسی، گیمینگ، DeFi و ...

Login Icons-05

خرید و فروش آنی فانتوم

معامله ارزهای دیجیتال با هر سطح از دانش

Login Icons-04

احراز هویت آسان و سریع

بررسی خودکار و در لحظه احراز هویت‌

Login Icons-06 1

فانتوم چیست؟

ارز دیجیتال فانتوم (Fantom) یک پلتفرم بلاک‌چین با قابلیت ایجاد قرارداد هوشمند است که هدف آن غیرمتمرکزسازی، امنیت و ایجاد مقیاس‌پذیری بیشتر است که در بسیاری از بلاک‌چین‌ها تا حد مطلوبی وجود ندارد. در اغلب بلاک‌چین‌ها وقتی روی دوتا از این موارد تمرکز می‌شود، تمرکز روی مورد سوم کمتر می‌گردد. هدف فانتوم غلبه بر این مشکل با استفاده از مکانیسم اجماعی اثبات سهام (PoS) نوآورانه خود است.

این شبکه در دسامبر سال 2019 راه‌اندازی شد و توانست سرمایه 40 میلیون دلاری جذب کند. توکن بومی شبکه فانتوم FTM نام دارد که از آن برای سپرده‌گذاری، رای‌گیری درباره تصمیمات حیاتی، پرداخت‌ها و پوشش هزینه تراکنش‌ها استفاده می‌شود.

بررسی تاریخچه قیمت فانتوم

از زمانی که فانتوم FTM در سال 2019 معرفی شد تا ژانویه 2021 قیمت نسبتا ثابتی حدود 0.02 دلار داشت. اما از این سال شروع به نوسان کرد و ابتدا در ماه می به 0.9 دلار رسید. سپس سقوط کرد و مجددا 9 نوامبر 2021 به 3.163 دلار رسید.

پس از سقوط ارزش آن تا 1.31 دلار، دوباره در تاریخ 17 ژانویه 2022 به قیمت 3.304 دلار صعود کرد. پس‌ازآن با وارد شدن بازار کریپتو به زمان زمستان خود، قیمت آن نیز کم‌کم کاهش یافت تا در اواسط می 2022 به حدود 0.318 دلار رسید. از آن زمان گرچه نوساناتی را تجربه کرده است اما هیچ‌گاه به بیش از 0.408 دلار نرسید.

امروز 28 ژانویه 2023 قیمت ارز دیجیتال فانتوم (Fantom) حدود 0.468 دلار است. ارزش بازار آن بیش از یک میلیارد و تعداد توکن‌های در گردش بیش از 2 میلیارد توکن ثبت شده است. 

در هر حال با توجه به نوسانات زیاد در بازار ارزهای دیجیتال بهتر است قبل از اقدام به هر گونه معامله در ابتدا قیمت لحظه ای ارز فانتوم را بررسی کنید.

 

قیمت فانتوم در صرافی ارز دیجیتال کیوسک
قیمت فانتوم در صرافی کیوسک


خرید و فروش فانتوم در ایران

مثل هر ارز دیجیتال دیگری امکان خرید و فروش فانتوم برای ایرانیان مهیاست. کیف پول‌های زیادی از این رمزارز پشتیبانی می‌کنند. اما در انتخاب صرافی باید دقت کافی را داشت چراکه بسیاری از صرافی‌های خارجی به دلیل تحریم‌های اقتصادی به ایرانیان خدمات نمی‌دهند. به‌همین‌دلیل پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی نظیر صرافی ارز دیجیتال کیوسک استفاده کنید.

خرید فانتوم FTM

برای خرید فانتوم از صرافی کیوسک در این وب‌سایت عضو شوید و پس از طی مراحل احراز هویت وارد حساب کاربری خود شوید. باکس سفارش آنی که سمت چپ صفحه قرار دارد را روی «خرید از ما» قرار دهید. به‌جای بیت‌کوین، فانتوم را انتخاب کنید و مبلغ موردنظرتان برای خرید را در قسمت «مقدار تومانی که می‌دهید» وارد نمایید.

می‌بینید که مقدار توکن قابل خرید و کارمزد صرافی به‌صورت خودکار به شما نمایش داده می‌شود. با کلیک روی دکمه «مرحله بعد» گام‌های خرید را طی کنید.

فروش ارز فانتوم (FTM)

فروش فانتوم FTM در کیوسک مشابه خرید آن است. باکس سفارش آنی را روی «فروش به ما» قرار دهید. فانتوم را انتخاب کنید و مقدار توکنی که می‌خواهید بفروشید وارد نمایید. پولی که پس از کسر کارمزد به حسابتان وارد می‌شود را مشاهده خواهید کرد. با ادامه دادن مراحل می‌توانید فروش خود را کامل کنید.

مزیت های خرید و فروش فانتوم (Fantom)

فانتوم در دنیای واقعی می‌تواند در مدیریت زنجیره تامین، خریدوفروش املاک، خدمات درمانی، تشخیص هویت و رای‌دهی استفاده شود. بنابراین می‌تواند آینده خوبی در انتظار آن باشد. پیش‌بینی کارشناسان حاکی از رشد قیمت خرید و فروش فانتوم در سال‌های پیش‌رو است.

پیش‌بینی می‌شود قیمت آن تا پایان سال 2023 به 0.75 دلار و تا پایان سال 2025 به بیش از 1.63 دلار برسد. کارشناسان قیمت آن را تا پایان 2030، بیش از 11.2 دلار پیش‌بینی کرده‌اند.

با توجه به گذشته قیمت فانتوم که در آن نشیب و فرازهای زیادی را تجربه کرده رسیدن به این قیمت دور  از ذهن نیست. اما پیشنهاد می‌شود قبل از سرمایه‌گذاری روی هر رمزارزی، تحقیقات جامعی انجام شود.

ارز دیجیتال فانتوم یک رمز ارز و بلاکچین است که هیچ منبع متمرکزی ندارد و شبکه بلاکچین را خودش هدایت و به کاربران حاضر در اکوسیستم خود مزایا و پاداش پرداخت می‌کند. توکن این رمز ارز نیز ابزار مخصوصی دارد که به کاربران اجازه می‌دهد در مورد تغییرات درون پلتفرم رای دهند.

یکی از بهترین توصیفات فانتوم شبکه‌ای از شبکه‌ها خواهد بود. فانتوم یک پلتفرم قرارداد هوشمند غیر متمرکز و بدون مجوز است که برای اجرای برنامه‌های غیر متمرکز و دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌شود. این شبکه برای جایگزینی اتریوم ساخته شده و در اواخر سال 2019 راه‌اندازی شد.

شما میتوانید کمترین میزان کارمزد در معاملات فانتوم را در کیوسک، تجربه کنید. کارمزد صرافی کیوسک برای خرید و فروش آوه تنها 0.2 درصد است.

هیچ گونه محدودتی در میزان خرید و فروش فانتوم یا هر ارز دیجیتال دیگری در صرافی کیوسک وجود ندارد.

در نظر داشته باشید ساختار ارز فانتوم با سایر ارزهای دیجیتال کمی متفاوت است، به این صورت که این رمز ارز در تعداد محدودی عرضه می‌شود، بدین ترتیب زمانی که عرضه کم باشد، بدون شک تقاضا زیاد می‌شود و زمانی که تقاضا زیاد باشد به طور حتم قیمت نیز افزایش می‌یابد. پس رمز ارز فانتوم آینده خوبی در پیش دارد و می‌تواند گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری به شمار آید.

خیر، برای انجام معامله  و خرید و فروش فانتوم در صرافی کیوسک نیاز به ثبت نام و احراز هویت دارید. زیرا پلیس فتا برای مقابله با پولشویی و جلوگیری از جرایم مرتبط، صرافی ها را ملزم به دریافت و تایید اطلاعات هویتی کاربران نموده است تا در صورت بروز جرایم سازمان یافته، بتوان این موارد را رهگیری گرد.

logo-Symbol(1)

تمام حقوق این وبسایت برای صرافی کیوسک محفوظ می‌باشد