کــیـوســک

صرافی ارزهای دیجیتال

logo-Symbol(1)

قیمت مونرو

کیوسک، بازار ارزهای دیجیتال برای هر سطح از دانش​

پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال متاورسی، گیمینگ، DeFi و ...

Login Icons-05

خرید و فروش آنی مونرو

معامله ارزهای دیجیتال با هر سطح از دانش

Login Icons-04

احراز هویت آسان و سریع

بررسی خودکار و در لحظه احراز هویت‌

Login Icons-06 1

مونرو چیست؟

مونرو ارز دیجیتالی است که در سال 2014 با هدف انجام تراکنش‌ها به‌صورت خصوصی و به‌صورت ناشناس بنیان‌گذاری شد. XMR برای ایجاد کوین‌های جدید و تراکنش‌های امن و یک دفتر کل عمومی از الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) استفاده می‌کند که به همه اجازه می‌دهد بدون ارائه اطلاعاتی مثل مبدأ یا مقصد تراکنش به شخص ثالث، تراکنش انجام دهند. مونرو یک ارز دیجیتال متن‌باز و غیرمتمرکز است که به شبکه بلاک‌چین مونرو قدرت می‌دهد.

  XMR برای پنهان کردن فرستندگان و گیرندگان از رمزنگاری پیشرفته استفاده می‌کنند. تیم سازنده مونرو می‌گوید حفظ حریم خصوصی و امنیت بزرگ‌ترین اولویت آن‌هاست و سهولت استفاده و کارایی در رتبه دوم قرار دارد.

 

قیمت مونرو در صرافی کیوسک
قیمت مونرو در صرافی کیوسک


قیمت ارز مونرو

با نگاهی به نمودار قیمت ارز مونرو از ابتدا تاکنون متوجه می‌شویم این ارز دیجیتال یک‌بار در انتهای سال 2017 در تاریخ 20 دسامبر با رسیدن به قیمت 469.2 دلار و یک‌بار در تاریخ 9 آوریل 2021 به قیمت 483.5 دلار رسید. از آن زمان نوساناتی داشته و قیمت ارز مونرو در اوت همان سال به قیمت 315 دلار رسید. بااین‌حال بعد از 9 آوریل 2021 غالباً قیمت به‌صورت نزولی بوده است.

چگونه مونرو بخریم؟

به دلیل تحریم‌های ظالمانه اقتصادی، خرید رمزارزها از صرافی‌های خارجی نظیر بایننس امکان‌پذیر نیست. بااین‌حال، مسیر خرید ارز مونرو از طریق صرافی‌های داخلی باز است و صرافی کیوسک نیز در لیست بهترین صرافی‌های ایرانی قرار دارد. استفاده از خدمات کیوسک رویه ساده‌ای دارد. به همین منظور می‌توانید در وب‌سایت این صرافی عضو شوید. روند عضویت ساده و کوتاه است. بعد از طی این مرحله و ساخته‌شدن اکانت کاربری، اطلاعات حساب بانکی خود را وارد کنید و مبلغ موردنظر خود را انتقال دهید. پس از ثبت سفارش خرید براساس قیمت لحظه ای مونرو، به‌محض انجام آن، تغییر را در سبد خرید و حساب کاربری خود خواهید دید.

پیش بینی آینده قیمت مونرو

کارشناسان قیمت توکن مونرو را برای سال 2023 بین 264 تا 295 دلار با قیمت متوسط 273.2 دلار تخمین می‌زنند. اگر همه‌چیز خوب پیش برود و توسعه فنی مونرو ادامه یابد قیمت متوسط قیمت هر مونرو در سال 2024 به 412.65 دلار خواهد رسید.

به دنبال این پیش‌بینی‌ها قیمت ارز دیجیتال مونرو برای سال 2025 بین 578 تا 688 دلار پیش‌بینی‌شده که قیمت متوسط معاملاتی آن حدود 599.5 دلار خواهد بود.

بااین‌همه، بازار ارزهای دیجیتال یک بازار به‌شدت نوسانی و تحت تأثیر عوامل خارجی است. بنابراین تنها عاملی که می‌تواند قیمت رمزارزها را به‌صورت قطعی نشان دهد گذر زمان است.

 

با قرارگیری نام مونرو (XMR) میان 20 ارز دیجیتال محبوب جهان، شناخت آن را برای کاربران ارزشمند می‌کند. این رمز ارز متن باز (open source)، با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی، در بستر بلاکچین شروع به کار کرده و مانند بیت کوین، پادشاه ارز‌های دیجیتال، الگوریتم اجماع بنای کار آن است.

ارز دیجیتال مونرو در واقع با تمرکز بر سه اصل اساسی، تمرکز زدایی، امنیت و حفظ حریم خصوصی ایجاد شده است. توسعه‌دهندگان این رمز ارز به صورت عمدی آن را غیر شفاف ساخته‌اند تا هرگونه جزئیات تراکنش‌ها از هویت فرستنده و گیرنده گرفته تا مقدار تراکنش‌ها در هر انتقال، ناشناس نگه داشته شود.

علاوه بر حفظ حریم خصوصی در مونرو، فرآیند استخراج این ارز دیجیتال نیز براساس یک اصل تساوی‌گرایانه است، به این معنی که کلیه کاربران و شرکت‌کنندگان به صورت مساوی، شایسته دریافت فرصت‌های برابر هستند.

تاکنون قانونی مبنی بر مجرمانه بودن  مبادله مونرو در سطح عمومی و برای مردم وجود ندارد. مگر اینکه در طی فرآیند خرید و فروش آن، عمل مجرمانه‌ای انجام شود که قابل پیگرد قانونی باشد.

مونرو را می‌توان یکی از بهترین ارز‌های دیجیتالی به شمار آورد که هدف آن حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران است. جایی که هیچ کس نتواند مقدار تراکنش و آدرس شما را تشخیص دهد. اگرچه در کنار انبوه مزایای ارز دیجیتال مونرو، موانعی نیز برای آن وجود دارد، اما با پیشرفت رمز ارز‌ها و اهمیت حفظ حریم خصوصی ارزش آن روز به روز در حال افزایش است. باید دید آیا این ارز دیجیتال می‌تواند جایگاه مناسبی را میان رمز ارز‌های دیگر برای خود دست و پا کند.

صرافی کیوسک یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که به راحتی و با اطمینان می‌توانید برای خرید و فروش مونرو و دیگر ارزهای دیجیتال از آن استفاده کنید.

در ابتدا لازم است که در این صرافی ثبت نام کرده و هویت خود را تایید کنید 

logo-Symbol(1)

تمام حقوق این وبسایت برای صرافی کیوسک محفوظ می‌باشد