دربارۀ تیم تحریریۀ ارز دیجیتال (cryptocurrency writers team) کیوسک

ارزهای دیجیتال، جدیدترین شکل ارز است که تاکنون در دنیا معرفی شده است. این ارزها که به صورت رمزنگاری شده تحت بلاکچینی خاص توسعه داده می شوند در کتگوری های متنوعی همچون میم کوین، استیبل کوین، توکن های حاکمیتی، توکن های کاربردی، توکن های متاورسی، توکن های هواداری، توکن های بازی، توکن های اجتماعی و در 3 فرمت، توکن های مثلی، نیمه مثلی و غیر مثلی عرضه شده اند. ما در تیم تحریریۀ کیوسک، با کمک نویسندگان تخصصی حوزۀ ارز دیجیتال، اقدام به تحریر و گردآوری محتوای معتبر و تخصصی و کاربردی ارز دیجیتال برای خوانندگان کرده ایم. مقالات ارز دیجیتال صرافی کیوسک، بر پایۀ شواهد و مدارک علمی، توسط تیم نویسندگان و مشاوران متخصص در حوزۀ ارز دیجیتال و دارای مجوز، تحریر و گردآوری می شود.

ما در تحریریۀ آکادمی کیوسک، سخت کار میکنیم تا بهترین و معتبرترین محتوای مورد نیاز برای خرید و فروش ارز دیجیتال، قیمت ارز دیجیتال، تحلیل های مختلف توکن ها و کوین های و راه کارهای خرید و سرمایه گذاری آن را به شما ارائه دهیم تا بتوانید در سرمایه گذاری خود و دیگران تصمیمات بهتری بگیرید.

طیبه رحیمیان، کارشناس مهندسی فناوری اطلاعات (BSc IT) نویسندۀ تخصصی ارز دیجیتال

طیبه رحیمیان

طیبه رحیمیان، نویسندۀ تخصصی حوزۀ ارز دیجیتال در کیوسک آکادمی است. طیبه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات خوانده و به فتوشاپ، ورد، اکسل، طراحی وردپرس مسلط است. هم‌چنین طیبه مهارت زبان انگلیسی خوبی دارد و به گفتۀ خودش «یه سری مهارت‌های دیگر هم داشتم که در طول زمان کم‌رنگ شده مثل برنامه نویسی»
طیبه رحیمیان متخصص محتوا نیز هست! او به مباحثی چون روانشناسی و کوچینگ، ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی، موضوعات عمومی و مدیریتی علاقه دارد. مطالعه نیز بخشی از فعالیت های اواست؛ در حال حاضر سیر مطالعاتی طیبه منحصر و متمرکز به حوزۀ بازاریابی محتوایی است.

الهه معتمدی

الهه معتمدی

الهه معتمدی، نویسندۀ تخصصی حوزۀ ارز دیجیتال در کیوسک آکادمی است. کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات خوانده و نویسندۀ تخصصی زمینۀ تکنولوژی و توسعۀ فردی است. الهه در همکاری با تحریریۀ کیوسک مایل است که بیشتر به موضوعات مرتبط با بلاکچین بپردازد و بخشی از مطالعات الهه معتمدی به مباحث توسعۀ فردی، تاریخی و تکنولوژی اختصاص دارد.

فاطمه جوزی

فاطمه جوزی

فاطمه جوزی، نویسندۀ تخصصی حوزۀ ارز دیجیتال در کیوسک آکادمی است. فاطمه لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارد و در تولید محتوا فارسی و انگلیسی حوزۀ ارز دیجیتال متخصص است. تولید محتوای تخصصی در فرمت ویدیو یکی از هنرهای اصلی فاطمه جوزی است و در بیشتر حوزه ها نیز مقاله نوشته است. مهمترین این موضوعات عبارت است از: بازارهای مالی ارز دیجیتال، فارکس، املاک، اینستاگرام وغیره. فاطمه در همکاری با تیم تخصصی تحریریۀ کیوسک مایل به تحریر مقالات در تمامی حوزه ها است ولی مهمترین علاقمندی های وی، حوزه تکنولوژی و فارکس و ارز دیجیتال است.
فاطمه در همکاری با کیوسک بیشتر به تحریر مقالات informational علاقه داردو همچنین کتاب های روانشناسی و کسب ثروت هم از مهمترین کتاب های مورد علاقۀ وی است.

کوثر ایزک شیریان

کوثر ایزک شیریان

کوثر ایزک شیریان، نویسندۀ تخصصی در حوزۀ ارز دیجیتال (کریپتو) و محتوای اقتصادی صرافی کیوسک است. کوثر شیریان علوم اقتصادی خوانده و به تولید محتوا، ترجمه و تحلیل‌های اقتصادی کاملا مسلط است. تفریحات و اوقات فراغت کوثر معمولا به نواختن گیتار یا خواندن کتاب پر می‌شود، به گفتۀ خود کوثر، «اقتصاد، کریپتو و کتاب از حوزه‌های دانشی‌ام است و به راحتی در این زمینه‌ها می‌توانم بنویسم.» هم‌چنین کوثر شیریان می‌گوید: «رمان، کتاب تاریخی و کتاب اقتصادی خیلی دوست دارم. تاکید می‌کنم منظورم از کتاب‌های اقتصادی کتاب‌های زرد چگونه پولدار شویم، نیست! منظورم کتاب‌هایی مثل کوسۀ شکم‌پر ۱۲ میلیون دلاریه.»


نام شبکۀ اجتماعیلینک شبکۀ اجتماعی
لینکدینلینکدین کیوسک
اینستاگراماینستاگرام کیوسک
یوتیوبیوتیوب کیوسک