جک دورسی، از دلیل افزایش قیمت بعدی بیت‌کوین می‌گوید

0

به گزارش کیوسک به نقل از یو تودی (u.today.com)، میلیاردر مشهور، جک دورسی، که از بنیانگذاران توییتر است و تا 8 آذر 1400 مدیر اجرایی آن بود، در یک توییت نوشت که چرا معتقد است قیمت بیت‌کوین بعد از سقوط اخیر، دوباره در آینده افزایش پیدا می‌کند.

جک می‌داند چه چیزی دوباره قیمت بیت‌کوین را بالا می‌برد

جک به توئیت تام فیلپات – نویسنده قسمت “به روز‌رسانی نظامی” در رسانه‌های آمریکا و نویسنده چند کتاب غیرداستانی جواب داد. فیلپات دورسی را سرزنش کرد که او در حال حاضر به جای اظهار نظر درباره‌ی “سوختن بیت‌کوین”، درباره خواننده رپ، کندریک لامار، آلبوم جدیدش و تور آینده‌اش، به قصد حمایت، توییت کرد.
” من به قیمت نگاه نمی‌کنم. من می‌دانم که همیشه در دراز مدت ارزش بیشتری پیدا می‌کند، چون افراد بیشتری می‌توانند از آن استفاده کنند.”
— جک، 23 اردیبهشت 1401⚡️ (@jack)

قیمت بیت‌کوین به شدت کاهش پیدا می‌کند

بیت‌کوین و کل بازار رمزارزها این ماه با افت شدیدی روبه‌رو شدند. اول ماجرا، 14 اردیبهشت، فدرال رزرو (بانک مرکزی آمریکا) بزرگترین افزایش نرخ بهره‌ی 22 سال گذشته را اعلام کرد و نرخ را نیم مبنای یک‌صدم افزایش داد.
بعد از یک تغییر کوچک، بیت‌کوین از سطح 39000 دلار به سطح 31000 دلار کاهش پیدا کرد.

بیت‌کوین به دلار آمریکا. منبع عکس: CoinMarketCap

ضربه دوم از جایی وارد شد که هیچ کس انتظارش را نداشت – سکه‌های ترا یا یو اس تی، و لونا سقوط کردند.
ساعت 18:00 روز بیست و چهارم اردیبهشت 1401، استیبل‌کوین الگوریتمی یو اس تی پیوند یا میخکوبسازی‌اش را با دلار آمریکا از دست داد و با قیمت تقریبی 0.15 دلار معامله می‌شود.
توکن بومی یا نیتیو لونا در حال تغییر به زیر صفر است – 0.000403 دلار، که طی چند ساعت، 1185 درصد افت کرد. بلاک‌چین ترا هم متوقف شد.

منبع کمکی ترجمه: abadis.ir

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.