آوالانچ (AVAX) چیست؟ معرفی کامل و آینده ارز دیجیتال آواکس (AVAX)

1

قبل از اینکه شما را با ارز آواکس (avax) آشنا کنیم بهتر است با پلتفرم آوالانچ (Avalanche) که این ارز دیجیتال بر روی آن قرار گرفته، آشنا شوید و اطلاعات کاملی در مورد این بستر رمز ارزی به دست آورید. پلتفرم آوالانچ یک برنامه تشویقی راه‌اندازی می‌کند تا بر تسریع رشد فناوری‌های بلاکچینی و پذیرش زیرشبکه‌های رمز ارزی جدید تاثیر مثبت بگذارد. (لینک پیشنهادی: خرید ارز دیجیتال)

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال چیست؟

همچنین این پلتفرم بر روی مقیاس‌پذیری حاضر در وب 3.0 و برنامه‌های غیر متمرکز تاثیر مستقیمی دارد. این برنامه تشویقی نوظهور توسط آوالانچ تا سقف 290 میلیون دلار جا دارد و به غنی‌سازی عملکرد بلاکچین‌های ویژه کمک می‌کند. در ابتدا آوالانچ با هدف دیگری روی کار آمد که با گذر زمان تغییر کاربری داد.

این برنامه قصد داشت از اکوسیستم‌های جدید ایجاد شده در فضای بلاکچین حمایت کند و هیچ محدودیتی برای  آنها قائل نشود. همچنین قصد داشت بر روی بازی‌های بلاکچینی تمرکز بیشتری داشته باشد و به NFTها و دیفای بیش از پیش توجه کند. در ضمن آوالانچ نحوه استفاده از سازمان‌های متمرکز را تحت کنترل خود دارد.

مطالعه بیشتر: انواع ارزهای دیجیتال حاضر در بازار رمز ارزها

آوالانچ چه راهکاری برای حل مشکلات بلاکچین‌ها دارد؟

همان‌طور که گفتیم پلتفرم آوالانچ قصد دارید برخی از مشکلات و خطاهای حاضر در بلاکچین را رفع کند. برای مثال این پلتفرم در جستجوی حل مشکل 3 گانه بلاکچین است. این مشکل به عدم مقیاس‌پذیری درجه یک یا تمرکززدایی فناوری‌های بلاکچین اشاره دارد.

با این وجود برای رفع این مشکلات و حل آنها باید هزینه‌های زیادی مصرف شود همان‌طور که در مورد بلاکچین اتریوم نیز همین موضوع صدق می‌کند. آوالانچ برای حل این مشکل، کارکردهای ویژه‌ای را طراحی کرده است که در ادامه به 3 مورد از آنها اشاره می‌کنیم:

آوالانچ و ارز avax
 • برای ایجاد و مبادله توکن‌های بومی آواکس و همچنین سایر دارایی‌ها از زنجیره تبادل استفاده می‌کند. توکن‌های بومی این پلتفرم نیز همانند اتریوم از مجموعه‌ای از قوانین استاندارد پیروی می‌کنند. مکانیسم آوالانچ بیشتری تاثیر را در قانون‌گذاری بسترهای بلاکچینی دارد.
 • به منظور میزبانی بهتر و بیشتر از قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیر متمرکز آوالانچ زنجیره قرارداد را راه‌اندازی کرده است. این ماشین مجازی نیز همانند ماشین مجازی اتریوم حرکت می‌کند و به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا از برنامه‌های غیر متمرکز سازگار با سایر فورک‌ها استفاده کنند.
 • برای اعتبارسنجی شبکه از زنجیره پلتفرم استفاده می‌شود تا بتواند زیرشبکه‌های فعال را ردیابی کند و همچنین زیرشبکه‌های جدیدی را بسازد. این زیرشبکه‌ها در واقع به فعالیت بلاکچین‌ها اعتبار می‌دهند و برای اعتبارسنجی نیز کاربرد خواهند داشت. در نظر داشته باشید هر زیر شبکه می‌تواند چندین بلاکچین را اعتبارسنجی کند اما یک بلاکچین تنها توسط یک زیر شبکه قابل تایید خواهد بود.

به طور کلی پلتفرم آوالانچ با استفاده از زنجیره پلتفرم، زنجیره قرارداد و زنجیره تبادل سعی در رفع مشکلات شبکه‌های بلاکچین دارد و تا حد زیادی با کمک مکانیسم خود توانسته به اهدافش نزدیک شود.

مطالعه بیشتر: پلتفرم پاراسواپ

ارز دیجیتال آواکس AVAX توسط چه کسانی روی کار آمد؟

ارز دیجیتال آواکس یا آوالانچ در آزمایشگاه آوا دانشگاه کورنل توسط پروفسوری به نام امین گون سیرر (Emin  Gun Sirer)و یکی از اساتید همین دانشگاه که مدرک دکترا علوم کامپیوتر را داشت به نام کوین سکنیچی (Kevin Sekniqi) و با کمک تد یین (Ted Yin) روی کار آمد.

گون سیرر در تحقیقات مربوط به ارزهای دیجیتال کارکشته است و 6 سال قبل از انتشار وایت پیپر بیت کوین توانست یک رمز ارز خاص مفهومی را طراحی کند. در ضمن قبل از اینکه دائو هک شود، در سال 2016 بر روی راه‌حل‌های مربوط به مقیاس‌پذیری بیت کوین و اتریوم تحقیق و بررسی می‌کرد.

بعد از اینکه همه تحقیقات کلی و جزئی که او انجام داد، در نهایت وایت پیپری به دست آمد که در سال 2018 منجر به تاسیس آزمایشگاه آوا شد. پروژه مربوط به آواکس و آوالانچ نیز در ماه فوریه سال 2019 کمی ظاهر شد. ولی عرضه اولیه سکه آوالانچ در سال 2020 و در کمتر از 24 ساعت انجام شد. در فرآیند اولین عرضه ارز دیجیتال آواکس 42 میلیون دلار جمع‌آوری شد.

مطالعه بیشتر: تبدیل بازار سنتی به مدرن با ارز دیجیتال سیسکوین

آشنایی با نحوه عملکرد پلتفرم آوالانچ Avalanche

یک بلاکچین به عنوان یک سیستم غیر متمرکز، به روشی برای رسیدن به بهترین تصمیمات نیاز دارد. تصمیماتی که میان شرکت‌کنندگان توزیع‌شده در سطح جهان و دفاتر کل عمومی بسیار مهم و کاربردی خواهند بود.

در واقع این مسیر راهی برای رسیدن به اجماعی است که توسط یک پروتکل کامل اداره می‌شود. در شبکه بلاکچین آوالانچ این اتفاقات مهم توسط پروتکل اجماع آوالانچ قابل انجام خواهند بود.

این فرآیند برای اولین بار در سال 2018 توسط گروهی با نام مستعار تیم راکت که در واقع پیش درآمدی از آزمایشگاه آوا بود پیشنهاد شد. پروتکل اجماع آوالانچ مدعی است که از ترکیب مزیت‌های 2 مجموعه دیگر معروف به کلاسیک و ناکاموتو روی کار آمده است. 

 • پروتکل‌های کلاسیک: این نوع پروتکل‌ها خیلی سریع و بدون نیاز به اصلاحات انجام می‌شوند ولی غیر متمرکز و مقیاس‌پذیر نخواهند بود. در پروژه‌های استیبل کوین‌ها و پلتفرم دیم یا لیبرا سابق این نوع پروتکل‌های به چشم می‌خورد.
 • پروتکل‌های ناکاموتو: یک فناوری جدید است که توسط مخترع مستعار بیت کوین ساتوشی ناکاموتو ارائه می‌شود. این فناوری دارای انواع پروتکل‌های خاص است و از بلاکچین‌های غیر متمرکز و قوی پشتیبانی می‌کند. همچنین مقیاس‌پذیری نیز یکی دیگر از مسائلی است که این پروتکل حامی آن خواهد بود. این قضیه در مورد بیت کوین نیز صدق می‌کند. در نظر داشته باشید اجرای این پروتکل هزینه‌بر است و نمی‌توان خیلی سریع تراکنش‌ها را پردازش کرد.
ارتباط آزمایشگاه اوالانچ با ارز avax

اهداف‌ اصلی‌ شبکه آوالانچ

پلتفرم آوالانچ می‌تواند در نگاه اول تنها چند توییت به نظر آید که زندگی شما را متحول می‌کند اما با مطالعه بیشتر این پلتفرم و انجام بررسی‌های لازم    می‌توان فهمید که این پلتفرم به هر کسی این توانایی را می‌دهد تا بلاکچین‌های خاصی را براساس برنامه‌های کاربردی و مکانیسم اجماع آوالانچ روی کار آورد.

بنابراین آوالانچ نیز همانند پلتفرم‌های پولکادات و کازماس عمل می‌کند و توان عملیاتی بالایی دارد. با سفارشی سازی شرایط می‌تواند به میلیون‌ها کاربر اعتبار دهد تا با مکانیسم اجماع آوالانچ از تمرکز زدایی بی‌نظیری برخوردار شوند و بیش از هر چیزی با مقیاس‌پذیری شبکه‌های بلاکچین روبه‌رو شوند.

این پلتفرم با توسعه اوراق بهادار خصوصی، استیل کوین‌ها و سایر بازارهای غیر قابل پیش‌بینی گسترش پیدا می‌کند در حالی که تنها مدت کوتاهی از راه‌اندازی این شبکه گذشته است. عملکرد ارز avax به این صورت خواهد بود که استحکام یک شبکه، مقیاس‌پذیری دائمی آن و عدم تمرکزش را با سایر مزایای مکانیسم اجماع خود ترکیب می‌کند و در سبب افزایش سرعت و بهره‌وری بیشتر انرژی می‌شود.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال پولکادات

چهار ویژگی‌ مهم پروتکل آوالانچ

پروتکل آوالانچ و قراردادهای هوشمند آن نه تنها از برنامه‌های غیر متمرکز پشتیبانی می‌کند بلکه از بلاکچین‌های مستقل نیز حمایت خواهد کرد. بستر آوالانچ به طور کلی توسط یک مکانیسم اثبات سهام اداره می‌شود.

مالکان توکن ارز دیجیتال آواکس وظیفه دارند در ازای حق اعتبار بخشیدن به تراکنش‌های ارز avax، باز هم این رمز ارز خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. در واقع این مالکان نهایی آواکس هستند که برای معامله یا فروش نهایی به توافق می‌رسند.

 در حال حاضر مالکان آواکس بیشترین سهام فعال در اعتبارسنجی را دارند و به احتمال زیاد به عنوان یک اعتبارسنج حرفه‌ای با بلاک‌های جدید خود می‌تواند د انتخاب بهترین مسیر به کاربران کمک کند. فراموش نکنید رمز ارز آوالانچ برای رای دادن به پیشنهادات مربوط به همین پلتفرم قابل مصرف هستند.

در واقع اگر قصد دارید در مورد حاکمیت همین بستر رمز ارزی رای بدهید، بهتر است توکن‌ها آواکس را نگه‌دارید و در شرایط مساعد از آنها استفاده کنید. برای اینکه بیشتر با این بستر رمز ارزی آشنا شوید، 4 ویژگی اصلی آن را به طور مفصل برای شما شرح می‌دهیم.

مزایای ارز avax

توانایی مشخص کردن نرخ سکه

بیشترین عرضه ارز avax حدود 720 میلیون توکن بوده اما کاربران حاضر در بستر avax ارز دیجیتال سعی در افزایش سرعت ضرب سکه‌ها دارند. مالکان این رمز ارز می‌توانند با رای دادن در مورد نحوه تنظیم مقدار این ارز دیجیتال، آواکس را به عنوان پاداشی برای اضافه کردن یک بلاک جدید به بلاکچین آوالانچ در نظر بگیرند و همچنین برای ایجاد سکه، نرخی را اعلام کنند.

دارای ساختار مناسب برای کنترل تراکنش‌ها

هزینه‌های پردازش تراکنش با توجه به نوع تراکنش و ازدحام شبکه آوالانچ متفاوت است. ولی در این هزینه‌ها را سوخت می‌روند یا اینکه از گردش حساب خارج می‌شوند و به تدریج به ارز دیجیتال اولانچ تبدیل خواهند شد. با ادامه این روند آواکس کم کم کمیاب‌تر می‌شود. بیشتر کاربران حاضر در پلتفرم آوالانچ به تصمیم‌گیری در مورد کارمزد تراکنش‌های آوالانچ رای می‌دهند. در نتیجه کارمزدهای آواکس بیش از پیش در معرض تغییر قرار می‌گیرند.

دارای بهترین مکانیسم اجماع

تراکنش‌های زنجیره بلاکی آوالانچ با کمک روشی منحصر به فرد تایید می‌شوند و به بسیاری از زیر مجموعه‌های تصادفی و کوچک از شرکت‌کنندگان شبکه نیاز دارند تا تراکنش‌ها را قبل از نهایی شدن کامل به تایید رسمی برسانند.

بهترین مشوق مشارکتی

از آنجایی که پاسخ‌دهی به تراکنش‌های این پلتفرم خیلی سریع و فوری انجام می‌شود، میزان پاداش‌های اواکس شبکه آوالانچ نیز می‌تواند در پردازش تراکنش‌های مربوط به ارز avax نقش بسیار مهم داشته باشد.

ارز AVAX چیست؟

ارز avax یک پلتفرم ارز دیجیتال و بلاکچین است که تا حدودی رقیب اتریوم محسوب می‌شود و توکن بومی شبکه بلاکچین آوالانچ به شمار می‌آید که همانند اتریوم از قراردادهای هوشمند برای پشتیبانی از انواع پروژه‌های بلاکچین استفاده می‌کند.

شبکه بلاکچین توکن اواکس، آوالانچ می‌تواند خیلی فوری پایان هر تراکنش را اطلاع دهد. در نظر داشته باشید ارز دیجیتال آواکس به منظور پرداخت هزینه‌های پردازش تراکنش‌ها و ایمن‌سازی شبکه بلاکچین آوالانچ استفاده می‌شود و به عنوان یک واحد مالی و حسابی در بین بلاکچین‌های مختلف، بر روی شبکه آوالانچ عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد.

براساس گزارش‌های به دست آمده بلاکچین توکن آواکس که آوالانچ است می‌تواند در هر ثانیه حدود 4500 تراکنش را پردازش کند. این شبکه بلاکچین در سال 2020 راه‌اندازی شد. هدف اصلی توکن آواکس تسریع روند معاملات، امکان‌پذیر کردن بیشتر مبادلات، امنیت شبکه، مقرون به صرفه بودن تراکنش‌ها و در دسترس بودن بهترین شبکه‌های بلاکچین است.

مطالعه بیشتر: تتر چیست؟ 

بررسی معایب و مزایای ارز دیجیتال آواکس

پلتفرم آوالانچ یک پروژه منبع باز به حساب می‌آید، بدین‌ترتیب هر کسی می‌تواند کد این پلتفرم را به دست آورد و سپس در بستر آن مشارکت داشته باشد. اکنون که بیشتر با این رمز ارز و شبکه بلاکچین آن آشنا شدید، بد نیست معایب و مزایای اصلی آن را نیز بشناسید. در ادامه مزیت‌ها و معایب این ارز دیجیتال را به طور خلاصه نام می‌بریم:

 • + امکان پردازش سریع تراکنش‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • + مشوق ساختار پاداش‌دهی به منظور مشارکت در تراکنش‌های شبکه
 • + توانایی بالا در پشتیبانی از بسیاری از پروژه‌های متکی به بلاکچین
 • –  رقابت سرسخت با پلتفرم‌هایی همانند اتریوم
 • – اعتبارسنجی این شبکه بلاکچین باید 2000 توکن آواکس به اشتراک بگذارد
 • – اعتبارسنجی‌هایی که با بی‌دقتی انجام می‌شود هرگز با از دست دادن آواکس خود جریمه نخواهند شد
نحوه استفاده از ارز avax

بررسی امنیت شبکه Avalanche

همان‌طور که گفتیم ارز دیجیتال اولنچ به شبکه آوالانچ تعلق دارد و هدف اصلی این شبکه توسعه امنیت در فضای بلاکچین است. اما امنیت این شبکه تا چه حدی خواهد بود؟ آواکس در زنجیره‌های حاضر در صرافی‌های رمز ارزی معامله می‌شود و از مکانیسم اجماع خود پیروی می‌کند.

برخلاف سایر مکانیسم‌های اثبات کار یا اثبات سهام، مکانیسم آوالانچ یک رهبر برای پردازش تراکنش‌ها به حساب نمی‌آید و نیاز به تایید سایرین ندارد. در مقابل طی این شبکه تمام نودها با کمک یک پروتکل خاص و مشخص تمام تراکنش‌ها را پردازش می‌کنند و به تایید می‌رسانند.

بدین‌ترتیب تراکنش‌های ارز avaxبه طور همزمان پردازش می‌شوند و نظرسنجی‌های تصادفی اعتبارسنجی‌ها یا صحت تراکنش‌ها با قطعیت آماری قابل تضمین خواهند بود. ناگفته نماند یک بلاکی در مکانیسم آوالانچ وجود ندارد که نهایی شدن فوری یک تراکنش یا بهبود چشمگیر سرعت بلاکچین را تضمین دهد.   

مطالعه بیشتر: بیبی دوج کوین

آشنایی با نحوه تحلیل تکنیکال و  فاندامنتال ارز دیجیتال AVAX      

با بررسی نوسانات بازار قیمت ارز دیجیتال avax و دانش تخصصی که در مورد تحلیل تکنیکال بازار ارزهای دیجیتال دارید، می‌توانید قیمت و ارزش این رمز ارز را بررسی کنید. در ادامه با توجه به تحلیل‌های انجام‌شده برای خرید، فروش یا معامله آواکس دست به کار شوید.

پیش از اینکه به مبحث بررسی تحلیلی وضعیت این ارز دیجیتال وارد شوید بهتر است بدانید ارز avax سهمی برابر 0.55 درصد از کل بازار را در اختیار خود قرار داده است. همچنین بالاترین قیمت این رمز ارز معادل 146.25 دلار در تاریخ 21 نوامبر سال 2021 بود.

با بررسی‌های به عمل آمده و با توجه به قیمت فعلی رمز ارز آواکس می‌توان گفت این ارز دیجیتال نسبت به بالاترین قیمت خود حدود 87.30 درصد کاهش پیدا کرده و اکنون در شرایط نزولی قرار دارد. البته حجم معاملات روزانه این رمز ارز نشان می‌دهد که می‌توان به آینده و ارزشمند شدن دوباره این ارز دیجیتال امیدوار بود. 

ارز دیجیتال avax چه قیمتی دارد؟

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزش ارز دیجیتال اولانچ یا ارز avax هستید باید بگوییم قیمت این رمز ارز در تاریخ 7 سپتامبر سال 2022 معادل 18.56 دلار آمریکا است که به طور مداوم به‌روزرسانی می‌شود. قیمت و ارزش این ارز دیجیتال در مقایسه با 24 ساعت گذشته حدود 6.90 درصد کاهش یافته است.

این رمز ارز در رتبه 16 بازار فعلی ارزهای دیجیتال قرار دارد. اگر بخواهید آن را با بهترین نرخ به‌روز خریداری کنید بهتر است به برخی از صرافی‌های معتبر ارزهای دیجیتال همانند بایننس یا دیپ کوین مراجعه کنید و به معامله و مبادله این ارز دیجیتال مشغول شوید.

مطالعه بیشتر: تتا چیست؟

نحوه خرید و فروش ارز AVAX (آواکس)

ساده‌ترین راه برای خرید توکن‌های آواکس از طریق یک صرافی اصلی ارزهای دیجیتال همانند کوین بیس است. پلتفرم آوالانچ از تجارت‌های غیر متمرکز و همتا به همتا بین آواکس و توکن‌های متکی بر اتریوم نیز پشتیبانی می‌کند.

این ارز دیجیتال نیز همانند سایر رمز ارزها از طریق صرافی‌های بین‌المللی قابل خریداری است. البته از آنجایی که شما کاربری ساکن در کشور ایران هستید و کشور عزیز ما تحریم است.

 در نتیجه شما نمی‌توانید خیلی راحت به صرافی‌های بین‌المللی دسترسی داشته باشید و باید از نرم‌افزارهایی استفاده کنید که آی پی را تغییر می‌دهند. همچنین برای جلوگیری از دردسرهای بیشتر می‌توانید صرافی‌های ایرانی را برای معاملات خود انتخاب کنید.

ویژگی‌های مثبت ارز avax

برای فروش این رمز ارز نیز دوباره باید از کمک یک صرافی معتبر همانند صرافی کیوسک استفاده کنید. در قدم اول باید وارد سایت صرافی کیوسک شوید. ثبت‌نام خود را تکمیل کنید و از لیست خدمات فروش ارز دیجیتال آواکس را در نظر بگیرید.

نگران نباشید برخی از صرافی‌ها به قدری روند ساده‌ای دارند که حتی به عنوان یک فرد مبتدی نیز می‌توانید به معاملات دست بزنید.

سه مورد از بهترین کیف پول‌های Avalanche    

بعد از اینکه با نحوه کارایی و کاربردهای اصلی ارز avax آشنا شدید و این توکن بومی را در معاملات خود سهیم دانستید، نوبت به ذخیره و نگه‌داری از این رمز ارز می‌رسد. بدین‌ترتیب باید نرم‌افزار یا سخت‌افزاری را برای مدیریت، نگه‌داری و ذخیره این دارایی خود انتخاب کنید. در ادامه 3 مورد از بهترین کیف پول‌های مناسب برای نگه‌داری توکن آوالانچ را به طور خلاصه معرفی می‌کنیم:

 • کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو ایکس: یکی از امن‌ترین و معتبرترین کیف پول‌های سخت‌افزاری رمز ارزها همین کیف پول است که بر روی تمام سیستم عامل‌ها همانند دسکتاپ و موبایل قابل نصب خواهد بود. در حال حاضر این کیف پول حامی بیش از 1500 کوین و توکن است.
 • کیف پول آوالانچ وب: این نوع کیف پول همان‌طور که از نامش پیدا است، بهترین محل برای نگه‌داری و ذخیره توکن آوالانچ یا آواکس خواهد بود زیرا ارتباط مستقیمی با شرایط این ارز دیجیتال دارد. توجه داشته باشید برای دسترسی به دارایی‌های خود در این کیف پول تنها به کلید خصوصی نیاز دارید.
 • کیف پول متامسک: یکی دیگر از معروف‌ترین و محبوب‌ترین کیف پول‌های نگه‌داری از ارز دیجیتال آواکس متامسک است که به عنوان یک افزونه بر روی مرورگر شما نصب می‌شود. این کیف پول نیز بر روی دستگاه‌های اندروید و آی او اس نیز قابل نصب خواهد بود. متامسک در ابتدای روی کار آمدن خود برای ذخیره اتریوم تعبیه شده بود.

برای اطلاع از قیمت سولانا و خرید سولانا روی کیوسک حساب کنید.

چه آینده‌ای در پیش روی ارز AVAX و پروتکل Avalanche است؟

با توجه به اینکه صرافی بین‌المللی بایننس همچنان رمز ارز آواکس را خرید و فروش می‌کند، می‌توان گفت این ارز دیجیتال آینده خوبی در پیش دارد. در واقع بیش از 40 درصد این ارز دیجیتال را بایننس در اختیار کاربران و تریدرها قرار داده است.

با وجود اینکه ارز آواکس در حال حاضر سیر نزولی دارد ولی وضعیت قیمتی آن همین طور باقی نمی‌ماند.به گفته برخی از متخصصان و صاحب‌نظران این حوزه، رمز ارز آواکس می‌تواند در ماه‌های آینده روند رو به رشدی را تجربه کند و حتی به یکی از 20 رمز ارز برتر دنیا تبدیل شود. البته هیچ‌کس از آینده باخبر نیست و بازار ارزهای دیجیتال به طور دائم در حال نوسان و تغییر خواهد بود. همچنین عده‌ای معتقد هستند تا سال 2025 قیمت آواکس به 250 دلار می‌رسد.

کارایی ارز avax

جمع‌بندی ارز دیجیتال آوالانچ (آواکس – AVAX)

شبکه آوالانچ یک پلتفرم ارز دیجیتال و بلاکچینی است که رقیب اتریوم محسوب می‌شود و به دلیل امکاناتی که دارد در جهت تسریع پردازش تراکنش‌ها و مقیاس‌پذیری بیشتر کاربردهای زیادی خواهد داشت. این بستر مرتبط به قراردادهای هوشمند نه تنها از برنامه‌های غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کند بلکه حامی بلاکچین‌های مستقل خواهد بود.

با توجه به اینکه آوالانچ شبکه اصلی خودش را به صورت یک بستر منبع باز در اختیار کاربران می‌گذارد، هر کاربر می‌تواند برنامه‌های کاربردی مالی غیر متمرکزی را در این پلتفرم راه‌اندازی کند و در نهایت آن را به شبکه بلاکچین وصل سازد. این موضوع نشان‌دهنده مزیت و ارزش بالا رمز ارز آواکس و پلتفرم آوالانچ است.

آیا برای خرید این ارز دیجیتال مشتاق هستید؟ ممنون می‌شویم نظر خود را در مورد خرید و معامله این رمز ارز با ما به اشتراک بگذارید و با ما در کیوسک آکادمی همراه باشید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 3.3 / 5. تعداد رای‌ها 6

هنوز امتیازی ثبت نشده

یک نظر
 1. هادی زمان ضاد می گوید

  بهترین و راحت ترین گزینه استیکینگ هست. اونم ارزی که پشتوانه و حجم بالایی از انباشتگی مالی داشته باشه و کلی قابلیت توی وایت پیپرش داشته باشه

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.