شبکه و ارز دیجیتال لایوپیر (Livepeer) چیست؟

0

در حال حاضر بیشتر نوجوانان کم سن و سال دارای گوشی تلفن هوشمند هستند و از طرفداران پروپاقرص یوتیوب به حساب می‌آیند. البته یوتیوب تنها مورد توجه نوجوانان نیست و بسیاری از بزرگسالان نیز به این نرم‌افزار ویدیویی علاقه دارند. شاید باورتان نشود ولی در فضای رمز ارزها نیز چنین بستری ایجاد شده که کار پردازش و پخش ویدیوهای آنلاین با کیفیت را بر عهده دارد البته سیستم نمایش و پخش این بستر ویدیویی با یوتیوب یا سایر نرم‌افزارها متفاوت است. ارز دیجیتال لایوپیر توکن اصلی این بستر است که مورد توجه کاربران بسیاری قرار دارد. در ادامه این مطلب خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فرد این رمز ارز را به شما معرفی می‌کنیم.تا انتهاي اين مقاله از آكادمی كيوسک همراه ما باشيد. (لینک پیشنهادی: خرید ارز دیجیتال)

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال و شبکه لایوپیر (Livepeer) چیست؟

ارز دیجیتال لایوپیر درسال 2017 راه‌اندازی شد و اولین پروتکل شبکه پخش زنده ویدیویی به شمار می‌آید که به طور کامل غیر متمرکز است. هدف اصلی این پلتفرم، تبدیل شدن به یک جایگزین کارآمد متکی به بلاکچین است که از نظر اقتصادی در جایگاه خوبی قرار گرفته باشد.

به عبارت دیگر این رمز ارز و شبکه متکی به آن سعی داشتند راه‌حل مناسبی برای پخش غیر متمرکز ویدیوهای آنلاین ارائه دهند. بدون‌شک می‌دانید که صنعت پخش ویدیو و نرم‌افزارهای مربوط به آن در حال پیشرفتی سریع هستند.

شبکهلایوپیر بر روی این موج در حال رشد و توسعه سوار شده و سعی دارد تمرکززدایی را به جامعه فعلی یاد دهد و معرفی کند. هدف نهایی این رمز ارز تسهیل فرآیند پخش ویدیوها است تا به تولیدکنندگان اجازه دهد آثار ویدویی خود را بر روی این پلتفرم به اجرا بگذارند.

در ضمن این بستر ویدیویی روی کار آمد تا ویدیوها و آثار هنرمندان را دوباره قالب‌بندی و آنها را در میان کاربران علاقه‌مند توزیع کند. در واقع این بستر دیجیتال، به نوعی بستر پخش و توزیع ویدیوهای آنلاین به حساب می‌آید.

نهایت اینکه لایوپیر یک زیرساخت پخش ویدیو غیر متمرکز متکی به اتریوم است که به منظور مدیریت شبکه خود و تشویق کاربرانش توکن یا رمز ارز لایوپیر را به وجود آورد.

مطالعه بیشتر: انواع ارزهای دیجیتال حاضر در بازار رمز ارزها

بنیانگذاران شبکه لایوپیر و ارز دیجیتالLPT چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال لایوپیر به یک پروتکل منبع باز تعلق دارد بدین معنا که توسعه‌دهندگان می‌توانند آزادانه از کدهای رمزنگاری شده کمک بگیرند. شرکتی به نام لایوپیر شخص حقوقی پشت پرده پلتفرم لایوپیر به حساب می‌آید.

این شرکت توسط اشخاصی به نام‌های داگ پتکانیکس (Doug Petkanics) و اریک تانگ (Eric Tang) راه‌اندازی و تاسیس شد. داگ در سال 2006 از رشته علوم کامپیوتری دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیل شد. از همان زمان او را به عنوان فرد جدایی ناپذیر از 2 نام بزرگ Groupon و Wildcard می‌شناختند.

در سال 2006 نیز به عنوان تحلیلگری در Accenture شروع به فعالیت کرد و در سال 2010 شرکتی به نام هایپر پابلیک را به راه انداخت که البته چندی بعد گروپن این شرکت را خریداری کرد. در سال 2013 نیز داگ یکی از بهترین بنیانگذاران Wildcard به شمار می‌آمد که دارای پلتفرم انتشار و مرورگر وب بود.

با ادامه تمام این فعالیت‌ها و در سال 2016 داگ به هسته مرکزی توسعه و رشد لایوپیر تبدیل شد. در مقابل تانگ نیز در رشته مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه کارنگی ملون فارغ التحصیل شد. سپس در سال 2008 به عنوان توسعه‌دهنده نرم‌افزار حرکت بعدی (Next Jumb) به تیم آنها پیوست.

نماد اختصاری ارز دیجیتال لایوپیر

در سال 2010 همکاری خود را با داگ شروع کرد و در هایپرپابلیک فعالیت داشت. چندی بعد نیز به همراه داگ وارد سیستم لایوپیر شد.

مطالعه بیشتر: شبکه ولاس وتوکن VLXچیست؟

نگاهی به تاریخچه شبکه و ارز دیجیتال لایوپیر         

ارزلایوپیر و شبکه مربوط به آن برای اولین بار در ماه مارس سال 2017 و به منظور ساخت یک پلتفرم ویژه راه‌اندازی شد. این شبکه بیش از هر چیزی بر روی ویدیو و پخش غیر متمرکز آن تمرکز داشت. در سال 2018 شرکت مربوط به ارز دیجیتال لایوپیر توانست حدود 3 میلیون دلار جمع‌آوری کند.

در ادامه این روند و در سال 2019 تیم سرمایه‌گذاری این شرکت توانست به این مبلغ را به 8 میلیون دلار برساند. شرکت Notation Capital به عنوان حامی اصلی و شرکت مادر این پروژه محسوب می‌شد. لایوپیر الگوریتم جدید کاهش‌دهنده تورم است که به منظور مدیریت بهتر وضعیت بازار در یک دوره طولانی طراحی شد.

ارز دیجیتال لایوپیر نیز به افزایش طول عمر و خودپایداری پلتفرم لایوپیر کمک می‌کند. با توجه به تاریخچه تولید و گسترش این شبکه می‌توان گفت لایوپیر یک پروژه باز و جامعه محور به شمار می‌آید که دارای یک محیط گفتگو و چت روم است و شما می‌توانید در این محیط به پرسش و گفتگو مشغول شوید، البته توصیه می‌کنیم خیلی درگیر این بخش نشوید.

مطالعه بیشتر: شیباریوم چیست؟

اهداف مهم شبکه لایوپیر (Livepeer)

شبکهLivepeer سعی دارد در میان شرکت‌کنندگان حاضر در این پلتفرم و کاربران مصرف‌کننده خود نقش مهمی ایفا کند و بتواند ویدیویی ارائه دهد که زیرساختی از شبکه‌های رمزنگاری مربوط به فعالیت‌های غیر متمرکز را در اختیار افراد متقاضی قرار دهد. ارز دیجیتال لایوپیر دارایی اصلی این شبکه به حساب می‌آید که برای هماهنگی میان کاربران از آن استفاده می‌شود.

کاربران با شرط‌بندی یا بلوکه، مسدود و قفل کردن کردن لایوپیر خود می‌توانند به  صورت وثیقه‌ای در بازار ارزهای دیجیتال حضور یابند و فعالیت کنند. اقتصاد و هدف اصلی پشت پرده پروتکل لایوپیر در ادامه به طور خلاصه ذکر می‌شوند.

لایوپیر علاوه بر اینکه رمزنگاری ویدیو را بر عهده دارد، توزیع آن را آسان می‌کند. به عبارت دیگر این شبکه ویدیو را به شکلی درمی‌آورد که کاربر نهایی بتواند آن را مشاهده یا مصرف کند و وظیفه و نقش اصلی آن که تحول شبکه‌های متمرکز است را تغییر دهد.

ایجاد هماهنگی در فضای رمز ارزها

با ایجاد هماهنگی می‌توان تمام کارهای مربوط به رمزنگاری ویدیوها را انجام داد و فرمت‌های خروجی مورد نظر را به صورت اتریوم پرداخت کرد. در نظر داشته باشید با ایجاد این هماهنگی می‌تواند توکن‌های ارز دیجیتال لایوپیر تازه استخراج‌شده را به عنوان پاداش از شبکه لایوپیر دریافت کرد.

 در ضمن این هماهنگی رهبری نرم‌افزاری را میسر می‌کند که همکاری با رایانه را تسهیل خواهد کرد. ناگفته نماند منابع اصلی فعالیت گروه‌های هماهنگ شده با وثیقه گذاشتن رمز ارز لایوپیر در دسترس قرار می‌گیرند.

اگر این گروه‌های هماهنگ شده وظیفه خود را به خوبی انجام ندهند یا سعی کنند تقلب داشته باشند، به طور حتم جریمه می‌شوند.

رمزنگاری

رمزنگاری ویدیوها باعث می‌شود بخش ورودی آنها ساده به نظر برسد و به راحتی بتوان فرمت خروجی ویدیو را تغییر داد. البته هماهنگی‌هایی که پیش‌تر انجام شده‌اند در این رمزنگاری بی‌تاثیر نخواهند بود.

چستجوی ارز دیجیتال لایوپیر

پخش و توزیع ویدیوها

 این شبکه سعی دارد به پخش‌کننده‌ها کمک کند و همچنین با ایجاد هماهنگی بیشتر اتریوم زیادی به جیب بزند. برای مثال اگر یکی از نرم‌افزاری ویدیویی یکی از ویدیوهای خود را تا انتها پخش کند و کاربران قصد تماشای آن را داشته باشند، باید مبلغی را به عنوان هزینه این شبکه پرداخت کنند.

به اشتراک گذاشتن توکن لایوپیر

یکی دیگر از اهداف شبکه لایوپیر انتخاب یک نماینده برای این رمز ارز و شبکه آن است. البته که برای جمع‌آوری و به اشتراک گذاشتن این رمز ارز نیز به یک نماینده رسمی نیاز است. مالکی که بیشترین میزان این رمز ارز را دارد می‌تواند گزینه مناسبی برای نمایندگی به حساب آید. با این کار نماینده نه تنها امتیاز کسب می‌کند البته به پاداش خوبی می‌رسد.

مطالعه بیشتر: کاردانو چیست ؟

نحوه عملکرد شبکه لایوپیر 

شبکهLivepeer برای پیش بردن فعالیت‌های خود به چندین نقش اصلی وابسته است. از آنجایی که وظیفه و مسئولیت اصلی این شبکه به توزیع و پخش ویدیوها ارتباط دارد، نقوش اصلی و فعال این حوزه نیز تا حدودی به ویدیوها مرتبط خواهند بود. در ادامه 4 نقش اساسی و مهم حاضر در این حوزه را نام می‌بریم:

 • پخش کننده ویدیو
 • ارکستراتور
 • نماینده منتخب
 • استخراج‌کننده ویدیو

در مجموع، این گروه‌ها در کنار یکدیگر یک شبکه توزیع ویدیویی با کیفیت بالا و ایمنی خودپایداری را ایجاد می‌کنند که باعث گسترش مداوم شبکه لایوپیپر می‌شود. اما سوال مهمی که وجود دارد مربوط به نحوه عملکرد لایوپیر خواهد بود.

کاربران می‌توانند به طور مستقیم از طریق این شبکه با پروتکل‌های مختلفی تعامل داشته باشند. روش دیگر عملکرد این شبکه از طریق تعامل با یک برنامه غیر متمرکز امکان‌پذیر خواهد بود.

به خاطر داشته باشید، در این روش پخش کننده‌ها برنامه را باز می‌کنند و دکمه رکورد را فشار می‌دهند، در ادامه هزینه‌های پخش ویدیو به طور خودکار به این شبکه ارسال می‌شوند.

در مرحله بعد لایوپیر ویدیو را به تمام بیت ریت‌ها و فرمت‌های لازم و مرتبط تبدیل می‌کند تا برای استخراج‌کنندگان ویدیو شرایط بهتری ایجاد کند. این فرآیند توسط ارکستراتورها و نمایندگان منتخب در شبکه لایوپیر حفظ و تایید می‌شود.

ارکستراتورها

نقش اصلی حاضر در لایوپیر ارکستراتور است که مسئول اعتبارسنجی این شبکه خواهد بود. هرکسی می‌تواند ارکستراتور باشد و به شبکه کمک کند. با انجام این کار کاربران منابع محاسباتی اضافی همانند پهنای باند و CPU را مورد استفاده خود قرار می‌دهند.

سپس رمزنگاری و توزیع ویدیوهای درخواستی برای پخش کنندگان راحت خواهد بود. در مقابل، ارکستراتور با دریافت ارز دیجیتال لایوپیر به عنوان کارمزد و پاداش حاصل از این شبکه می‌توانند در منابع محاسباتی مشارکت کنند و به درآمد غیرفعالی دست یابند.

هزینه‌ها بر روی بلاکچین اتریوم و در قالب استیبل کوین به ارکستراتورها پرداخت می‌شود. اگر قصد دارید به یک ارکستراتور تبدیل شوید، باید نرم‌افزاری تخصصی را با دانش فنی بالایی دانلود کنید.

 اما اگر توکن لایوپیر دارید و به شرکت در این شبکه علاقه‌مند هستید ولی متاسفانه زیرساخت، زمان و تخصص لازم را ندارید، می‌توانید به عنوان نماینده منتخب این شبکه فعالیت داشته باشید.

نمایندگان منتخب

دومین نقش مهم حاضر در شبکه لایوپیر نمایندگان منتخب آن است. نمایندگان منتخب جزء دارندگان ارز دیجیتال لایوپیر محسوب می‌شوند و با حداقل تلاش خود در تامین امنیت این شبکه سهم دارند. البته نمایندگان نیز درآمد غیر فعالی خواهند داشت.

کاربرد ارز دیجیتال لایوپیر

نمایندگان انتخاب کنند رمز ارز یا توکن لایوپیر خود را به سمت کدام ارکستراتورهای این شبکه ارسال کنند. هر چه یک ارکستراتور عملکرد بهتری داشته باشد، بیشتر موردپسند یک نماینده قرار می‌گیرد. حضور این نمایندگان به نفع ارکستراتورها خواهد بود زیرا آنها می‌توانند درصدی از هزینه‌های ارکستراتورها را کاهش دهند.

در نهایت نمایندگان می‌توانند بعد اتمام دوره مشخص شده، همکاری خود را با ارکستراتور مورد نظر ادامه دهند یا اینکه ارکستراتور دیگری را انتخاب کنند. براساس گزارشات به دست آمده شبکه لایو پیر 2741 نماینده دارد که به ایمنی بیشتر این شبکه کمک می‌کنند.

مطالعه بیشتر: پنج آلت‌کوین با ظرفیت بالای رشد قیمتی

ویژگی مهم و منحصر به فرد ارز دیجیتال لایوپیر

شبکهLivepeer یک پروژه منحصر به فرد است زیرا هدف نهایی آن ایجاد انقلابی در صنعت پخش است که این انقلاب اساسی با کمک و استفاده از قدرت‌های حاضر در فناوری بلاکچین رخ می‌دهد.

این پلتفرم منبع باز لایوپیر به کاربران و توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا آزادانه در مدیریت و بهبود وضعیت پلتفرم دخالت و مشارکت داشته باشند. قابلیت‌های دوربین‌های دیجیتال برای تولید محتوای ویدیویی با کیفیت رو به رشد خواهد بود و این امر سبب توسعه صنعت پخش می‌شود.

لایوپیر قصد دارد این فرآیند را تقویت کند در نتیجه باید اجازه راه‌اندازی و مشارکت را در اختیار کاربران قرار دهد تا به بهره‌مندی بیشتری از قدرت محاسباتی غیر متمرکز و انگیزه‌های مربوط به ارزهای دیجیتال دست یابند.

لایوپیر در حال تبدیل شدن به یک پلتفرم صنعتی پیشرو است زیرا به کاربران اجازه می‌دهد به روش‌های متعددی مشارکت داشته باشند.

این پلفترم فرصت‌هایی را برای مصرف محتوای پرداختی، سرویس‌های ویدیویی اجتماعی مقیاس‌پذیر خودکار، روزنامه‌نگاری زنده غیر قابل سانسور و برنامه‌های غیر متمرکز با قابلیت‌های ویدیویی ارائه می‌دهد. شبکه ارزLPT در حال تغییر روند پخش زنده ویدیو است و در مسیر تبدیل شدن به یک رهبر صنعتی خواهد بود.      

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال بولئون

بررسی سرویس‌های شبکه لایوپیر

به منظور ایجاد یک پروتکل خودپایدار، لایوپیر توکن‌های جدیدی را در یک دوره طولانی مدت به وجود آورد. در ادامه ارز دیجیتال لایوپیر تازه ضرب شده نیز با توجه به تناسب کل سهام بین ارکستراتورها و نمایندگان منتخب شبکه توزیع می‌شود.

هدف این مفهوم افزایش رشد شرکت‌کنندگان فعال در لایوپیر و کاهش شرکت‌کنندگانی است که در حفظ و نگهداری فعال ناموفق هستند. شبکه ارزلایوپیر در هر دوره جدید توکن‌های نوینی را تولید می‌کند.

از آنجایی که پروتکل مورد نظر بر روی اتریوم ساخته شده است، اندازه‌گیری هر دوره معادل 5760 بلاک اتریوم خواهد بود. بنابراین ارکستراتورها به طور تقریبی هر 22 ساعت پاداشی در قالب توکن لایوپیر دریافت می‌کنند.

علاوه بر این، با افزایش سرعت بلاک اتریوم و ادامه پیشرفت‌های اتریوم 2.0 دوره‌های شبکه لایوپیر نیز افزایش می‌یابد. نرخ تورم نیز اصطلاحی است که به فرآیند معرفی توکن‌های لایوپیر جدید در گردش کمک می‌کند. لایوپیر یک الگوریتم نوسانی جدید را برای ایجاد انگیزه در تعادل نقدینگی و امنیت شبکه به کار می‌برد.

رقبای ارز دیجیتالLPT چه کسانی هستند؟

براساس گزارشات به دست آمده شبکه لایوپیر اولین شبکه رمز ارزی مرتبط به پخش و بهبود وضعیت ویدیوها نیست بلکه تا به امروز چندین شبکه دیگر نیز به منظور بهبود کیفیت ویدیوها تنظیم شده و روی کار آمده‌اند.

نحوه ارسال ویدیو و دریافت پاداش و کارمزد هر یک از این شبکه‌های بهبود ویدیو با یکدیگیر متفاوت خواهند بود. در ادامه 2 مورد از این رقبا را به طور خلاصه معرفی خواهیم کرد:

آشنایی سراسری با ارز دیجیتال لایوپیر
 • شبکه تتا: شبکه تتا نیز یک شبکه بهبود کیفیت ویدیو است که طی سیستم این شبکه کاربر پهنای باند خود را در اختیار تتا قرار می‌دهد و در مقابل رمز ارزی به نام تتا می‌گیرد.
 • ویدیو کوین: یکی دیگر از رقبای اصلی لایوپیر در حوزه بهبود کیفیت ویدیوها، ویدیو کوین نام دارد که در واقع دومین رقیب لایوپیر به شمار می‌آید. این شبکه ویدیویی برای تقسیم محاسبات در بین رایانه‌ها فعالیت می‌کند. البته رایانه‌هایی که به شبکه اصلی وصل هستند می‌توانند از این خدمات و سرویس‌ها بهره‌مند شوند. در ادامه ویدیو کوین مبلغی را به عنوان کارمزد در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال آتاری

کیف پول‌های مناسب رمزارزLPT     

خبر خوب اینکه ارز دیجیتال لایوپیر به بستر شبکه بلاکچین اتریوم وابسته است و بر روی همین شبکه فعالیت دارد در نتیجه تمامی کیف پول‌های این شبکه بلاکچین برای توکن لایوپیر مناسب هستند. به عبارت دیگر تمام کیف پول‌های اتریوم می‌توانند از لایوپیر نیز پشتیبانی کنند. در ادامه چند مورد از بهترین و قابل اعتمادترین کیف پول‌های رمز ارز را نام می‌بریم:

 • کیف پول لجر
 • کیف پول ترزور
 • کیف پول تراست
 • کیف پول اکسدوس
 • کیف پول اتمیک

تحلیل قیمت رمزارزLPT         

ارز دیجیتال لایوپیر در تاریخ 15 اکتبر سال 2022 با قیمتی معادل 8.50 دلار آمریکا در بازار عرضه می‌شود که قیمت آن نسبت به 24 ساعت گذشته خود 0.31 درصد افزایش یافته است. قیمت این رمز ارز در سال 2019 حتی به 2 دلار نیز رسید اما در حال حاضر ما شاهد روند معتدل قیمت این ارز دیجیتال هستیم.

نحوه خرید و فروش رمزارز LPT       

متاسفانه رمز ارز لایو پیر یکی از نوین‌ترین و تازه‌واردترین ارزهای دیجیتال حاضر در بازار رمز ارزها است که در صرافی‌ معتبر کیوسک قابل معامله نخواهد بود. به طور معمول ارزهای دیجیتالی که خیلی معروف و محبوب نشده‌اند، در صرافی‌های داخلی پیدا نمی‌شوند البته این قاعده یک قانون مشخص و ثبت‌شده نیست.

طبق گزارشات به دست آمده کاربران ایرانی نمی‌توانند ارز دیجیتال لایوپیر را با ریال خود خریداری کنند یا آنکه ارزش این رمز را به ریال بگیرند. برای درک بهتر این موضوع باید گفت حتی صرافی بایننس نیز لایوپیر را تحت پشتیبانی خود ندارد ولی این رمز ارز غیر مطرح را نمی‌توان در بایننس نیز معامله کرد.

اگر شما به عنوان یک کاربر ایرانی قصد خرید این رمز ارز را دارید، بهتر است از روش‌های دیگری استفاده کنید. به بیانی ساده امکان خرید این رمز ارز از صرافی‌های آنلاین خارجی وجود دارد، همچنین شما می‌توانید براساس مراحل و اقدامات زیر لایوپیر بخرید و حتی بعد از کسب سود این رمز ارز را به دیگران بفروشید:

 • از صرافی کیوسک مقداری تتر خریداری کنید
 • تترهای خریداری شده را به کیف پول مورد نظر خود انتقال دهید
 • یکی از صرافی‌های آنلاین خارجی که از لایوپیر پشتیبانی می‌کنند را انتخاب کنید
 • به سیستم صرافی مورد نظر وارد شوید و به حساب خود دسترسی پیدا کنید
 • در نهایت شما می‌توانید تترهای خریداری شده را به لایوپیر تبدیل کنید

شاید برایتان سوال شود که چرا تتر را به لایوپیر تبدیل کنید؟ یا اینکه چرا ارزهای دیجیتال دیگر را انتخاب نکنید؟ پیش از این گفتیم، ارز دیجیتال لایوپیر به شبکه بلاکچین اتریوم متکی است، بنابراین تتر بهترین گزینه برای خرید و جابه‌جایی این ارز دیجیتال خواهد بود.

ارز دیجیتال لایوپیر چیست

نکته مهم دیگری در خرید و فروش این رمز ارز وجود دارد، احتمال مسدود یا بلاک شدن حساب کاربری شما در صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی خواهد بود. به دلیل تحریم‌های موجود این امکان وجود دارد که حساب کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی مسدود یا از دسترس خارج شود.

برای اطلاع از قیمت سولانا و خرید سولانا روی کیوسک حساب کنید.

چه آینده‌ای در پیش روی لایوپیر است؟

هیچ کس از آینده باخبر نیست ولی مسئله‌ای که برای همه کاربران مشخص و واضح خواهد بود، میزان بالا توکن‌های لایوپیر خریداری شده است. تا به امروز میلیون‌ها توکن از این شبکه رمز ارز خریداری شده و خریداران به طور حتم دلیل موجه و خوبی برای این خرید خود خواهند داشت.

به زبان ساده می‌توان گفت به طور حتم آینده این رمز ارز درخشان است که کاربران زیادی حاضر شده‌اند بر روی لایوپیر سرمایه‌گذاری کنند. البته آینده لایوپیر به توانایی این رمز ارز در گسترش مقیاس‌پذیری آن و درصد پاسخگوییش به تقاضاها بستگی خواهد داشت.

فراموش نکنید پیش‌بینی آینده همیشه شکل محض و قطعی نخواهد داشت زیرا این بازار دارای بزرگ‌ترین نوسان‌ها است و هر اتفاقی در زمان مناسب خود رخ می‌دهد.

به طور کلی برای ارز دیجیتال لایوپیر که تا حدودی نوپا و تازه وارد است نمی‌توان آینده مشخصی را پیش‌بینی کرد. تنها چیزی که مشخص است، استقبال خوب کاربران و امکان افزایش قیمت آن خواهد بود.

نتیجه‌گیری

شبکه رمز ارزی لایوپیر رمزنگاری و توزیع ویدیوها را با کمک نودهای مختلفی مدیریت می‌کند. در نهایت این ارزLPT است که در برابر هر گونه سانسور خدمات قابل ملاحظه‌ای ارائه می‌دهد و استفاده از آن بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

این شبکه رمز ارزی برای توسعه‌دهندگانی خوب است که به دنبال اضافه کردن ویدیوهای آنلاین به برنامه‌های خود هستند. متاسفانه این شبکه مفید ارز دیجیتال با رقابت شدید افرادی روبرو است که بر روی سیستم متمرکز تعصب دارند و اهمیت دادن لایوپیر به ویدیو را درک نمی‌کنند.

توجه داشته باشید محبوبیت این شبکه در پخش انواع ویدیو همچنان در حال رشد است و افزایش می‌یابد. به زبان ساده تقاضا برای دریافت خدمات مربوط به پخش ویدیو غیر متمرکز همچنان وجود دارد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای‌ها 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.