ارز دیجیتال سوئیس بورگ، یک دستیار مدیریتی مطمئن!

معرفی و بررسی ارز دیجیتال سوئیس بورگ

0

ارز دیجیتال سوئیس بورگ (Swiss Borg) یک پلتفرم مدیریت ثروت مبتنی بر بلاک چین است که زیرساخت‌ها و ابزارهایی را برای مدیریت بهتر سرمایه و روند سرمایه‌گذاری در در دنیای ارزهای دیجیتال در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

هدف این پروژه ایجاد یک بستر مدیریتی آسان و کارآمد، کمک به کاربران در مسیریابی درست و آشنایی با دنیای ارزهای دیجیتال است.

بنیان‌گذاران سوئیس بورگ دریافتند گاهی برای غلبه بر ماهیت پیچیده ارزهای رمزنگاری شده، زیرساخت‌ها و ابزارهای پراکنده‌ای که هنوز تعریف استانداردی برای آنها پیدا نشده است نیاز به چنین بستری دارند. بنابراین آن را طراحی و تولید کردند.

در ادامه به بررسی ارز دیجیتال سوئیس بورگ می‌پردازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رمز ارز تا انتهای مقاله با آکادمی کیوسک همراه باشید.(لینک پیشنهادی: خرید ارز دیجیتال)

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال سوئیس بورگ چیست؟

پروژه ارز دیجیتال سوئیس بورگ محصول ایده بنیانگذاران آن، آنتونی لزویزمر (Anthony Lesoismer) و سیروس فاضل (Cyrus Fazel) است. این دو در ابتدا 53 میلیون دلار برای حمایت از پروژه جمع‌آوری و سپس در دسامبر 2017 آن را راه‌اندازی کردند.

در حالی که دفتر مرکزی پروژه در سوئیس است اعضای تیم آن در سراسر جهان گسترده شده‌اند. نمایندگان این گروه در بیش از 20 کشور مستقر هستند و تیمی چند فرهنگی را تشکیل می‌دهند.

سوئیس بورگ یک پلت فرم مدیریت ثروت امن مبتنی بر بلاک چین برای سرمایه‌گذاری در ارزهای رمزنگاری شده است. این پلتفرم اولین نمونه در نوع خود است و هدف آن ساده‌سازی روند سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است. این امر از طریق ادغام با صرافی‌های اصلی رمز ارزها انجام می‌شود.

این رمز ارز علاوه بر پلتفرم دسکتاپ، دو برنامه تلفن همراه نیز دارد که شامل برنامه ثروت (Swiss Borg Wealth) و برنامه اجتماعی (Swiss Borg Community) می‌شود. هر دو برای دستگاه‌های iOS و Android در دسترس هستند و روند دسترسی به پلت فرم را بسیار ساده‌تر می‌کنند.

از مهم‌ترین دستاوردهای این پروژه در اوایل سال 2021 می‌توان به 53 میلیون دلار سرمایه‌گذاری موفق، ایجاد یک جامعه بزرگ، افزایش استفاده از یک برنامه پیش‌بینی شده مثل بیت کوین و یک توکن بومی با عملکرد بالا (CHSB) اشاره کرد.

مطالعه بیشتر: انواع ارزهای دیجیتال حاضر در بازار رمز ارزها

ارز دیجیتال سوئیس بورگ چگونه کار می‌کند؟

همانطور که گفته شد ارز دیجیتال سوئیس بورگ دو برنامه تلفن همراه دارد که شامل برنامه ثروت و برنامه اجتماعی می‌شود.

کاربران می‌توانند با تعامل با برنامه اجتماعی مقداری ارز رمزنگاری شده کسب کنند، اما بخش عمده‌ای از قابلیت‌های این پروژه را می‌توان در برنامه ثروت یافت. هدف این برنامه کمک به دارندگان ارزهای دیجیتال است که بتوانند کارها را مدیریت کرده و بالاترین درآمد را از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری خود دریافت کنند.

اساسی‌ترین عملکردی که در برنامه ثروت تعبیه شده، توانایی خرید و فروش رمز ارزها از طریق 15 ارز مختلف فیات است. افراد از 115 کشور مختلف قادر به دسترسی به این قابلیت هستند و این یکی از رایج‌ترین روش‌های تبدیل ارز فیات به ارز رمزنگاری شده در کل جهان است.

علاوه بر این، برنامه ثروت به چهار صرافی مختلف متصل می‌شود تا کاربر اطمینان حاصل کند که از سفارش خرید و فروش و معامله رمز ارز خود، بهترین سود ممکن را دریافت می‌کند. چهار صرافی مورد استفاده ارز دیجیتال سوئیس بورگ عبارتند از بایننس (Binance)، هیت بی‌تی‌سی (HitBTC)، کراکن (Kraken) و ال‌مکس (LMAX).

برنامه ثروت سوئیس بورگ همچنین دارای بخشی برای تجزیه و تحلیل در مورد عملکرد سرمایه‌گذاری کاربر روی رمز ارزها است. با استفاده از این بخش از برنامه، کاربران می‌توانند بفهمند که چقدر هزینه پرداخت می‌کنند و تصویری واضح از معاملات گذشته و تخصیص دارایی‌های جاری خود دریافت کنند.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال زیلیکا

ویژگی‌های سوئیس بورگ

سوئیس بورگ (Swiss Borg) همچنین دارای تعدادی ویژگی است که به کاربران در تصمیم‌گیری درست در زمینه سرمایه‌گذاری کمک می‌کند. این برنامه شامل پیش‌بینی‌ها و تجزیه و تحلیل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی است تا به کاربران در درک بهتر زمان سفارش یا فروش ارز دیجیتال خود، کمک کند. کاربران همچنین می‌توانند مجموعه‌ای از دارایی‌های رمزنگاری شده را در بسته‌هایی خریداری کنند که توسط سوئیس بورگ پیشنهاد شده است.

یکی از جدیدترین ویژگی‌های برنامه ثروت سوئیس بورگ که به عنوان عملکرد هوشمند شناخته می‌شود به کاربران این امکان را می‌دهد تا ارز رمزنگاری‌شده خود را سپرده‌گذاری کرده و سپس از طریق سوئیس بورگ اطمینان حاصل کنند که بیشترین سود را از این سپرده دریافت می‌کنند. برای به دست آوردن بهترین بازده برنامه ثروت وجوه کاربر را در انواع پروژه‌های مالی غیرمتمرکز، مبادلات متمرکز و برنامه‌های ارائه‌دهنده نقدینگی سرمایه‌گذاری می‌کند.

سوئیس بورگ

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال سلسیوس

سوئیس بورگ چه گذشته‌ای دارد؟

ارز دیجیتال سوئیس بورگ با هدف ایجاد انقلاب در بانکداری خصوصی سوئیس و استفاده از فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند برای ایجاد یک شبکه غیر متمرکز در جهت تامین مالی شخصی در سال 2017 راه‌اندازی شد.

سوئیس بورگ خود را تیمی از متخصصان امور مالی و فناوری می‌داند که برای بهبود صنعت رمزنگاری، با ایجاد سرگرمی به شکلی عادلانه و معنی‌دار برای عموم مردم در تلاش هستند.

در حالی که وب سایت Swiss Borg فقط هشت عضو برتر تیم، از جمله دو بنیانگذار آن آنتونی لزویزمر و سیروس فاضل را نشان می‌دهد، اذعان دارد که تیم کامل سوئیس بورگ شامل اعضایی در 20 کشور مختلف است.

بسیاری از اعضای تیم ارز دیجیتال سوئیس بورگ سال‌ها تجربه در زمینه مدیریت سرمایه و خدمات مشاوره مالی دارند. بسیاری از آنها از مدارس تجاری برتر در اروپا فارغ التحصیل شده‌اند.

سیروس فاضل یکی از بنیانگذاران سوئیس بورگ است و به عنوان مدیرعامل آن فعالیت می‌کند. سیروس یک متخصص فناوری چند فرهنگی با بیش از یک دهه تجربه در مدیریت دارایی و تجارت الگوریتمی است. قبل از تأسیس سوئیس بورگ، وی رئیس پلتفرم مدیریت سرمایه‌گذاری و مشاور ارشد صندوق سرمایه‌گذاری در SEQUOIA Asset Management SA بود.

آنتونی لزویزمر یکی دیگر از بنیانگذاران سوئیس بورگ است. آنتونی قبل از تاسیس سوئیس بورگ رئیس بخش مشاوره دیجیتال بازار مالی در کارگذاریJFD  بود. او همچنین چندین موقعیت فروش در مشتقات و ETFها داشت.

با نگاهی کلی به تیم، مشخص است که افراد آن تجربه زیادی در زمینه امور مالی و سرمایه‌گذاری دارند، اما به نظر می‌رسد از نظر فناوری بلاک چین کمی ضعیف هستند. البته ارز دیجیتال سوئیس بورگ یک پروژه بلاکچین بسیار پیچیده نیست، بنابراین تجربه محدود تیم در زمینه بلاک چین ممکن است یک مسئله بزرگ نباشد.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال سلف کی

همه چیز درباره توکن ارز دیجیتال سوئیس بورگ

توکن (CHSB) یک ارز رمزنگاری شده است که به اکوسیستم ارز دیجیتال سوئیس بورگ قدرت می‌دهد. CHSB یک توکن چند منظوره است. این ویژگی به این معنی است که دارندگان آن از مزایای منحصربه‌فردی در اکوسیستم سوئیس بورگ برخوردار می‌شوند.

در زمان نگارش این مقاله نزدیک به 100،000 سرمایه‌گذار وجود دارد که این رمز را دارند. تاریخ خرید بسیاری از این سرمایه‌گذاران به عرضه اولیه سوئیس بورگ در سال 2017 برمی‌گردد.

توکن ارز دیجیتال سوئیس بورگ چه مزایایی دارد؟

کاربران با داشتن توکن CHSB از مزایای زیادی برخوردار می‌شوند. برخی از این مزایا عبارتند از:

  • استفاده از محصولات و خدمات منحصر به فرد برنامه مدیریت ثروت سوئیس بورگ.
  • دسترسی به استکینگ (سپرده‌گذاری) در برنامه ثروت، که به موجب آن کاربر دارای حق بیمه با نرخ ارز بسیار پایین و کارمزد صفر می‌شود.
  • داشتن حق رای و تصمیم‌گیری در مورد آینده پلتفرم سوئیس بورگ.
  • دریافت پاداش‌های قابل توجه برای سرمایه‌گذاری در اکوسیستم ارز دیجیتال سوئیس بورگ.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال زی کش

کاربردهای توکن ارز دیجیتال سوئیس بورگ چه هستند؟

از آنجا که توکن CHSB به کل اکوسیستم ارز دیجیتال سوئیس بورگ قدرت می‌بخشد، از کاربرد بالایی برخوردار است. کاربران نه تنها می‌توانند CHSB را برای جبران برخی از هزینه‌های پلتفرم استفاده کنند، بلکه حق رای برای مشارکت در مدیریت پلتفرم را نیز خواهند داشت.

سوئیس بورگ چیست؟

برای اطلاع از قیمت پولکادات و خرید پولکادات روی کیوسک حساب کنید.

کدام کیف پول‌ها از سوئیس بورگ پشتیبانی می‌کنند؟

سوئیس بورگ ولث (Swiss Borg Wealth) یک کیف پول رمزنگاری‌شده است. این برنامه بیشتر شبیه یک صرافی متمرکز سنتی است که در آن سوئیس بورگ دارایی‌های دیجیتال شما را تحت مراقبت خود قرار می‌دهد.

با این وجود، کاربران می‌توانند دارایی‌های دیجیتال را در صورت تمایل به کیف پول خود انتقال دهند و آن را به صورت غیرحضوری برداشت کنند. اما باید توجه داشت هنگامی که کاربران وجوه خود را از پلتفرم خارج می‌کنند، توانایی استفاده از تمام عملکردهای برنامه سوئیس بورگ را از دست می‌دهند.

علاوه بر این، باید اشاره کرد که توکن‌های بیتکوین، اتر و CHSB تنها سه دارایی رمزنگاری هستند که می‌توان در حال حاضر از برنامه برداشت کرد. در نهایت، برای کسانی که مایل به تبدیل شدن به کاربران ممتاز هستند، باید بدانید که نمی‌توانید پس از خرید 50،000 توکن CHSB به مدت 12 ماه قفل آن را باز کنید تا تبدیل به عضو ممتاز شوید.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال سوایپ

آیا ارز دیجیتال سوئیس بورگ آینده درخشانی دارد؟

ارز دیجیتال سوئیس بورگ در آینده، یک جهان سرمایه‌گذاری امن و مطمئن را فراهم می‌کند و کاربران را قادر می‌سازد تا دارایی‌های دیجیتالی خود را معامله کنند، وجوه نمادین را در اختیار داشته باشند، بازی‌های ویدئویی انجام دهند، کلکسیونی از دارایی‌های مختلف داشته باشند و در املاک یا سهام سرمایه‌گذاری‌های با برنامه انجام دهند.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال سندباکس

کلام آخر!

سرمایه 53 میلیون دلاری در سال 2017 برای ارز دیجیتال سوئیس بورگ، آن را به یکی از موفق‌ترین تکنولوژی‌ها در صنعت بلاک چین در آن زمان تبدیل کرد.

البته سوئیس بورگ هم این سرمایه را هدر نداد و محصولی چشمگیر ارائه کرد که بسیاری از مشکلات مربوط به مدیریت ثروت خصوصی در زمینه ارزهای رمزنگاری شده را حل می‌کند. همچنین سرمایه‌گذاری روی ارزهای رمزنگاری شده را برای همه ساده و در دسترس قرار می‌دهد.

برنامه ثروت که توسط این رمز ارز توسعه یافته است یک راه حل قدرتمند و در عین حال ساده برای سرمایه‌گذاری در ارزهای رمزنگاری شده است. کاربران قادر به خرید و فروش، سپرده‌گذاری و برداشت، مدیریت تمام دارایی‌های رمزنگاری‌شده خود و انجام تمام این موارد در یک رابط کاربری یکسان هستند.

حتی جالب‌تر این است که برنامه سوئیس بورگ با تمام چارچوب‌های قانونی بیش از 115 کشور که می‌توانند از برنامه ثروت استفاده کنند کاملا مطابقت دارد. این بدان معناست که کاربران می‌توانند بدون نگرانی از قانونی بودن اقدامات خود در سرمایه‌گذاری رمز ارزها شرکت کنند.

روی هم رفته به نظر می‌رسد می‌توان آینده روشنی برای این ارز دیجیتال متصور بود. اگر ارز دیجیتال سوئیس بورگ بتواند به مسیری که برای خود تعیین کرده است ادامه دهد، می‌تواند تبدیل به یکی از پروژه‌های بنیادی بلاک چین شود که برای مدیریت ثروت در دهه‌های آینده ادامه خواهد داشت.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای‌ها 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.