هولو چیست ، فرصت‌های سرمایه‌گذاری هولو

هولو چیست و چه کاربردهایی دارد؟

0

سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، امروزه سر و صدای بسیاری کرده و رایج شده است. شاید شما هم در جستجوی ارزهای نوین به سر می‌برید. درواقع هرکسی می‌داند که رمزارزهای جدید شانس بیشتری در سوددهی بلند مدت خواهند داشت. یکی از این ارزهای دیجیتال هولو است که به تازگی شاهد رشد روزافزون آن هستیم. هولو چیست؟ برای درک بهتر از این ارز دیجیتال مقاله کیوسک آکادمی را دنبال کنید. (لینک پیشنهادی: خرید ارز دیجیتال)

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال چیست؟

رمز ارز هولو چیست؟

هولو چیست، این رمز ارز بستری برای کاربران مهیا می‌کند که بتوانند از برنامه‌های غیرمتمرکز بر روی کامپیوتر شخصی خود استفاده کنند. در واقع این ارز دیجیتال حسابداری‌های سخت را با اطمینان و ضمانت کافی انجام می‌دهد. تمام معاملات هولو باید در یک جدول عمومی و قابل توزیع، تایید و ثبت شوند.

بار تراکنش‌های  Holo با افزایش بلوک‌های جدول توزیع‌شده، سبک‌تر می‌شود. اجرای عملکرد ارز دیجیتال هولو نیاز به استخراج یا پردازش تخصصی ندارد. این فرآیند حتی در رایانه‌های کم‌مصرف و تلفن‌های همراه نیز اجرا می‌شود. فراموش نکنید هر بلوک این رمز ارز عملکرد متفاوت و منحصر به فردی دارد. تمام معاملات هولو فاکتور دارند و در پروتکل آن ثبت می‌شوند.

پیش‌بینی شده تراکنش‌های ثانویه هولو می‌توانند رکورد تراکنش و ارزش مالی در ثانیه را بشکنند. بستر ارز دیجیتال هولو جایگزین خوبی برای سیستم‌های متمرکز اینترنتی خواهد بود. همچنین Holo برای ارائه اطلاعات قابل اعتماد و تضمینی کاربرد دارد. این تکنولوژی دیجیتالی به ما کمک می‌کند تا با مشکلات پیچیده‌ بازار ارزهای دیجیتال روبه‌رو شویم.

مطالعه بیشتر: انواع ارزهای دیجیتال حاضر در بازار رمز ارزها

تاریخچه ارز دیجیتال هولو

منشا هولو چیست؟ این رمز ارز اصلی‌ترین برنامه محاسباتی غیرمتمرکز به حساب می‌آید که توسط آرتور براک و اریک هریس در 16 فوریه سال 2018 روی کار آمد. دفتر مرکزی این ارز دیجیتال در جبل الطارق قرار دارد. ناگفته نماند هر دو موسس هولو از برنامه‌نویسان مجرب بودند.

ارز دیجیتال هولو برای اولین بار در راستای توسعه ابزارها و فناوری‌های طراحی شده و به منظور تقویت اقتصاد آینده جهانیان روی کار آمد. این دو نفر از چارچوب همکاری ویژه‌ای استفاده می‌کنند. درواقع پیش از این نیز بر روی مسائل دیگری هم با یکدیگر همکاری داشته‌اند. براک در کدگذاری سیستم‌های ارزی جایگزین بسیار قوی بود. درواقع بیش از 100 راه‌حل برای توسعه رمز ارزها ارائه داده است.

هولو چیست

براک در توسعه و تاسیس بسیاری از سیستم‌های ارزی نقش دارد. در واقع او در طراحی بسیاری از این سیستم‌های ارزی، دستی داشته است. همچنین در زمینه زیرساخت‌های نرم‌افزاری مرتبط با رمز ارزها فعالیت دارد. هولو از بهترین دستاوردهای براک به شمار می‌رود.

مطالعه بیشتر: ارز اطلس استار

نحوه عملکرد رمز ارز هولو

ارز دیجیتال هولو تراکنش‌های انجام‌شده را به شیوه‌ای متمایز بررسی و تایید می‌کند. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم در بستر ارز دیجیتال هولو تمامی تراکنش‌ها در یک جدول خاص توزیع و ثبت می‌شوند. در ضمن برای شفافیت بیشتر تراکنش‌های انجام‌شده، سایر بخش‌های شبکه هولو به این جدول دسترسی خواهند داشت.

گاهی دیده می‌شود که نودهای همسایه (کامپیوتر و کاربران متصل به شبکه) نیز تراکنش‌های انجام‌شده را مجدد مورد بررسی قرار می‌دهند. فراموش نکنید شبکه رمز ارز هولو با ایجاد نودهای بیشتر رشد می‌کند. به طور کلی بستر شبکه Holo برای تایید تراکنش‌ها به انرژی بیشتری نیاز دارد.

نیاز به این انرژی، چالش بزرگی برای توسعه‌دهندگان خواهد بود. در ضمن شبکه هولو با مسئله مقیاس‌پذیری مبارزه می‌کند. این بستر سعی دارد اندازه شبکه را کاهش دهد تا بار هر تراکنش نیز کم‌تر شود. در نظر داشته باشید رمز ارز هولو استخراج نمی‌شود و نودهای آن بر روی یک دستگاه تلفن همراه نیز قابل اجرا است.

مطالعه بیشتر: الکترا چیست ؟

آیا با بلاکچین هولو آشنا هستید؟

آیا می‌دانید که به بلاکچین ارز دیجیتال هولو، هولوچین گفته می‌شود؟ اگر می‌خواهید با مفهوم هولوچین بیشتر آشنا شوید مقاله ما را دنبال کنید.

به طور خلاصه می‌توان گفت هولوچین با هدف گسترش و توزیع بیشتر ارز دیجیتال هولو روی کار آمده است. هولوچین نیز زیرساختی غیرمتمرکز دارد.

این بستر بلاکچین به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد بر روی برنامه‌های غیرمتمرکز کار کنند. بلاکچین هولو یا هولوچین سیستم نوظهوری است که کارکرد کم آن هم، موجب بازدهی خوبی می‌شود. گذشته از همه این موارد، هولوچین در راستای بهینه‌سازی عملکرد قراردادهای هوشمند و برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز ارائه شده است.

هولو چیست و چرا روی کار آمد

این شبکه محاسباتی، موجب سریع‌تر شدن فرآیند و عملکرد رمز ارز هولو می‌شود. در ضمن هولوچین مدعی است که ظرفیت بی‌پایانی دارد در نتیجه با اضافه شدن برنامه‌های توزیع‌شده شبکه هولوچین هیچ آسیبی نمی‌بیند. شبکه هولوچین اکوسیستمی گسترده دارد که میزبانی انواع برنامه‌های کاربردی را عهده‌دار است.

مطالعه بیشتر: شبکه اینترنت غیرمتمرکز و امن چیست؟ 

توکن هولو

عرضه اولین توکن هولو در ماه مارس سال 2018 انجام شد. با بالاتر رفتن تقاضا میزان عرضه توکن هولو افزایش یافت. در نظر داشته باشید توکن‌های هولو قابل واگذاری یا قفل شدن نیستند. توکن‌های این رمز ارز می‌توانند به شکل‌های مختلفی مبادله شوند. در ضمن این توکن‌ها محدودیتی در عرضه نخواهند داشت.

در نظر داشته باشید عملکرد بستر هولوچین و توکن‌های هولو به صورت پویا است. درواقع یک سیستم اعتباری برای توکن‌های هولو طراحی شده که کاربران می‌توانند موجودی منفی داشته باشند. البته میزان عرضه توکن و تقاضای کاربران با الگوریتم ویژه‌ای کنترل می‌شود. هولوچین قصد دارد قیمت توکن‌هایش به طور نسبی ثابت بماند و در معرض نوسانات شدید قیمتی قرار نگیرد.

فراموش نکنید توکن بلاکچین هولو، هات (HOT) نامیده می‌شود. در ضمن این توکن در سال اول عرضه خود حدود 20 میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کرد. البته این سرمایه برای توسعه زیرساخت‌های هولوچین به کار رفته شد. توکن اعتباری هولوفیول (HoloFuel) تنها در هولوچین در دسترس است. این توکن به میزبان‌های Holo پاداش می‌دهد. ناگفته نماند این توکن دارای پشتوانه خوبی است.

مطالعه بیشتر: معرفی پلتفرم کیپر و توکن کیپر

کاربرد توکن هولو

توکن هولو در بستر هولوچین موجود است. این توکن طوری طراحی شده که به صورت عمومی در دسترس همگان قرار گیرد. درواقع رمز ارز هولو قصد دارد شرایطی ایجاد کند که افراد برای استخراج و استفاده از ارزهای دیجیتال نیازی به نصب برنامه‌های کاربردی مختلف نداشته باشند. درواقع توکن هولو بدون شبکه‌های نرم‌افزاری کامپیوتری در دسترس افراد قرار می‌گیرد.

کاربرد دیگر توکن هولو مربوط به نحوه به اشتراک گذاشتن اقتصاد توزیع‌شده در آن است. کاربران این توکن‌ها را طی تراکنش‌های گروهی به دست می‌آورند و با کمک این تراکنش‌ها با جوامع بزرگ ارتباط می‌گیرند. در ضمن کاربران از طریق هولوچین می‌توانند منابع کوچک یا بزرگ مورد نظر خود را با سایر پلتفرم‌ها به اشتراک بگذارند.

هولو چیست و چرا ایجاد شد

آیا می‌دانید توکن هولو در عرصه پزشکی نیز فعالیت و نقش دارد؟ در واقع پزشکان با کمک پلتفرم هولو به تجزیه و تحلیل اطلاعات و داده‌ها مشغول می‌شوند. همچنین آنها با کمک هولوچین توضیحات لازمه را ذخیره و مدیریت می‌کنند. به طور کلی کاربرانی که توکن هولو خریدوفروش می‌کنند بدون هیچ دخالت و نظارت غیرضروری می‌توانند از امکانات ارتباطی بهره برند.

مطالعه بیشتر: مقایسه بیت کوین و بیت کوین کش

آیا خرید هولو سود خوبی دارد؟

برای دسترسی به پلتفرم سودمند هولوچین باید توکن هولو بخرید. این توکن در دسترس تمامی کاربران قرار دارد. عده‌ای بر این باورند که ارز دیجیتال هولو آینده سبزی پیش‌رو خواهد داشت. درواقع آنها معتقدند موفقیت عظیمی پیش‌روی این رمز ارز نوین وجود دارد. از آنجایی‌که با کمک پلتفرم غیر مترکز می‌توان چندین برنامه کاربردی را در رایانه مدیریت کرد و به راحتی تراکنش‌های مختلفی را انجام داد، ارز دیجیتال هولو جزئی از ارزهای مجازی موفق به حساب می‌آید.

به هر حال فعالیت‌های غیرمتمرکز و توزیع‌شده بر چگونگی عملکرد این پلتفرم موثر است. بدون‌شک می‌دانید که ارز دیجیتال هولو مستقل، پیشرفته، و کاربردی‌تر از سایر بلاکچین‌ها عمل می‌کند. بنابراین نیاز به سایر بلاکچین‌ها احساس نمی‌شود. از طریق هولوچین برنامه‌های کاربردی بیشتری به بازار ارزهای دیجیتال اضافه می‌شوند.

درست است که خریدوفروش ارزهای دیجیتال هولو شبیه خرده‌فروشی است اما سود خوبی دارد. از آنجا که هولوچین بی‌نهایت تراکنش را می‌پذیرد و از پس مدیریت آنها برمی‌آید، عده‌ای به سوددهی بیشتر این رمز ارز امید و ایمان دارند. در ضمن توکن HOT هم در میان 40 رمز ارز دیگر ارزش بالاتری دارد. اما فراموش نکنید که تمامی این توکن‌ها در گردش هستند و بازار نوسانات زیادی دارد.

مطالعه بیشتر: شبکه وو چیست؟

نحوه خرید ارز دیجیتال هولو

پس از بررسی پرسش ارز دیجیتال هولو چیست، سوال بعدی که برایتان پیش می‌آید نحوه خریداری این ارز دیجیتال است. توکن‌های هات را می‌توان از طریق صرافی‌های معتبر و در دسترس خریداری کرد. قیمت توکن هولو دچار نوسانات بسیاری شده است. اما در حال حاضر بیش از نصف معاملات پلتفرم هولو در صرافی بایننس انجام می‌شود.

هولو چیست و چگونه عمل می کند

اگر با بازار ارزهای دیجیتال آشنا باشید در نتیجه با خریدوفروش توکن هولو نیز آشنا هستید. برای خرید این رمز ارز نیز باید صرافی معتبری پشتیبان شما باشد. خریداری و تهیه ارزهای دیجیتال پلتفرم هولو کار بسیاری ساده‌ای است. اما تنها خرید این رمز ارز مهم نیست بلکه نحوه نگهداری آن نیز حائز اهمیت خواهد بود.

بسیاری از افراد به منظور کمک به اجرای سریع قراردادهای هوشمند دست به خرید ارزهای دیجیتال هولو می‌زنند. درواقع هولو از این طریق کاربران بسیاری را به خود جلب کرده است. بدین وسیله این رمز ارز در بیشتر مبادلات جز ارزهای پیش‌رو و در دسترس به حساب می‌آید.

مطالعه بیشتر: بیت کوین کش چیست ؟

چه ویژگی ارز دیجیتال هولو را متمایز کرده است؟

این رمز ارز طوری ساخته و طراحی شده است که درواقع نماینده دنیای دیجیتالی و فناوری بازار ارز دیجیتال محسوب می‌شود. کاربران حتی در روزمرگی‌های خود نیز با این رمز ارز سروکار دارند. پروژه ارز دیجیتال هولو نوآوری‌های چشم‌گیری در صنعت و بازار ارزهای دیجیتال به وجود آورد. درواقع چشم‌انداز گسترده‌ای در مورد برنامه‌های کاربردی رمزارزها ایجاد کرد.

در ضمن این پلتفرم توانایی میزبانی مفیدی را در اختیار کاربران اصلی قرار داد. این بلاکچین توانست قدرت ذخیره‌سازی و پردازش بعضی از برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز را بر عهده گیرد. تعدادی هاست (میزبان) از هولوچین بر روی رایانه نصب می‌شوند و به صورت اتوماتیک قدرت پردازش برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز را توسعه می‌دهند.

ویژگی منحصربه فرد هولو نحوه عملکرد آن است. به طور خلاصه این بلاکچین همانند یک ماشین تخصصی عمل می‌کند. در ضمن توکن‌های این بستر نیز در راستای میکروتراکنش‌ها  توسعه یافته‌اند. پلتفرم هولو می‌تواند میلیاردها تراکنش را به طور همزمان پردازش کند. این عمل دلیل اصلی تمایز ارز دیجیتال هولو از سایر رمز ارزهاست.

برای اطلاع از قیمت کاردانو و خرید کاردانو روی کیوسک حساب کنید.

امنیت بستر هولو چطور تامین می‌شود؟

هولو چیست و تا چه حدی امنیت دارد؟ پیش از این نیز گفتیم که رمز ارز هولو به هیچ بلاکچینی وابسته و متکی نیست. به طور کلی این پلتفرم برای تامین امنیت خود به هیچ شبکه و بستری اعتماد ندارد. در عوض این پلتفرم غیرمتمرکز قوانین خاصی در راستای اعتبارسنجی امنیتی خود رعایت می‌کند. در واقع هولوچین سوابق و تراکنش‌های انجام‌شده خود را در یک زنجیره معتبر به ثبت می‌رساند.

هولو چیست و کاربرد آن

گاهی بعضی از اعضای این زنجیره به طور تصادفی درگیر عمل اعتبارسنجی می‌شوند. در نتیجه آنها داده‌ها را دریافت و تایید می‌کنند. به عبارت دیگر صحت و پیروی این داده‌ها از قوانین را مورد بررسی قرار می‌دهند. در پایان، داده‌های صحیح مابین آنها تقسیم می‌شود و داده‌های بد نیز در لیست قرار می‌گیرند.

طبق گزارش ارائه‌شده توسط توسعه‌دهندگان بستر هولوچین، این پلتفرم به شکل غیرمتمرکز طراحی شده است تا از خطرات مربوطه در امان بماند. قابلیت اتصال هاست و برنامه‌های رمزی هولوچین بسیار خوب است. در پایان باید گفت ارز دیجیتال هولو از شبکه توزیع‌شده جهانی بهره می‌برد.

کیوسک | صرافی آنلاین ارز دیجیتال
همین حالا اتریوم خود را خرید کنید

نتیجه‌گیری

امیدواریم به پرسش شما، ارز دیجیتال هولو چیست، پاسخ کاملی داده باشیم. در ضمن سعی کردیم شرح دهیم که آیا هولو برای سرمایه‌گذاری مناسب است یا خیر. فراموش نکنید هولو از میان صدها رمز ارز، بهتر و کاربردی‌تر شناسایی شده است. در ضمن پلتفرم هولوچین ارزش خاصی برای کاربران خود قائل می‌شود.

این نکته نیز حائز اهمیت است که آینده ارزهای دیجیتال همیشه نامعلوم می‌ماند اما اگر قصد سرمایه‌گذاری بلند مدت دارید بهتر است به بررسی دقیق‌تری از ارز دیجیتال هولو بپردازید. رمز ارز هولو هدف‌های مشخص و تعیین‌شده‌ای برای آینده خود در نظر دارد. به زبان ساده‌تر این بستر در پی فراهم کردن مفهوم جدیدی از فناوری‌های توزیع‌شده و غیرمتمرکز است.

از اینکه تا انتهای مقاله ما را دنبال کردید، سپاسگزاریم. لطفا نظر خود را درباره ارز دیجیتال هولو، با ما به اشتراک بگذارید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای‌ها 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.