ارز دیجیتال والتون چین و نوسانات قیمت بازار کریپتوکارنسی

معرفی و بررسی ارز دیجیتال والتون چین

0

بستر اتریوم ارزهای مجازی زیادی را پشتیبانی می‌کند. به عبارت دیگر شبکه اتریوم بهترین جایگاه برای بعضی از رمز ارزهای نوپا محسوب می‌شود. کافی است کمی در مورد بستر اتریوم بررسی و تحقیق کنید تا به ارز دیجیتال والتون چین برسید.

این ارز دیجیتال غیر متمرکز نیز همانند بعضی دیگر از رمز ارزها در شبکه اتریوم استارت خورد و روی کار آمد. آیا تاریخ دقیقی که به بازار ارزهای دیجیتال پاگذاشتید را به خاطر دارید؟ هرچه بیشتر در این بازار حاضر باشید، با رمز ارزهای بیشتری آشنا می‌شوید.

والتون چین نیز یکی از آن ارزهای دیجیتال است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. پشتیبانی اتریوم از این رمز ارز سبب توسعه بیشتر آن شده است. واحدهای استخراج والتون چین روز‌به‌روز توسعه پیدا می‌کند. کیوسک آکادمی قصد دارد هدف و عملکرد این رمز ارز را به زبان ساده برای شما بیان کند تا با انجام معاملات والتون چین بیشتر آشنا شوید. (لینک پیشنهادی: خرید ارز دیجیتال)

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال چیست؟


آشنایی با ارز دیجیتال والتون چین


پروژه ارز دیجیتال والتون برای تسهیل روند تهیه، تولید، و توزیع محصولات مختلف روی کار آمد. هدف اصلی این پروژه هماهنگ کردن داده‌های مشاغل مختلف با یکدیگر بود. در ضمن والتون چین توانست محصولات را در مراحل مختلف از تولید تا عرضه به خوبی پشتیبانی کند و پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

داده‌های کسب‌وکارهای بزرگ در شبکه بلاکچین ذخیره می‌شوند و والتون چین با ارائه بهترین خدمات خود از صحت تولید محصولات موردنظر اطمینان کسب می‌کند. در این صورت به هیچ‌وجه، بلاکچین محصولات مورد نظر عوض نمی‌شود. مسئله بعدی اینکه هیچ شخص سومی نیز نمی‌تواند به مراحل تولید تا عرضه محصولات دخالت کند.

Wlatonchain یک زنجیره مادر در بستر ارزی اتریوم محسوب می‌شود. کاربران می‌توانند با دانش خود زنجیره‌های فرعی در این شبکه ایجاد کنند. این زنجیره‌های فرعی بدون آسیب رساندن به مسئولیت‌های اصلی والتون چین راه‌اندازی می‌شوند و مزایای قابل‌توجه بسیاری دارند. لازم به ذکر است که این عمل بر روی قیمت سکه‌های بازار رمز ارزها تاثیرگذار نیست.

مطالعه بیشتر: انواع ارزهای دیجیتال حاضر در بازار رمز ارزها


ارز دیجیتال والتون چین چطور وجود آمد؟


ارز دیجیتال والتون چین در اواخر سال 2017 روی کار آمد. شخصی به نام چارلی والتون (Charlie Walton) این شبکه ارزی را طراحی کرد. چارلی در حوزه فناوری جزء بهترین مخترعان شناخته می‌شد. شغل اصلی چارلی کار کردن بر روی فرکانس‌های رادیویی بود. در واقع او این فرکانس‌ها را شناسایی می‌کرد.

آشنایی با ارز دیجیتال والتون چین

تیم موسس این رمز ارز تجربه خوبی در زنجیره تامین دارد. یکی از بنیانگذاران این پروژه پیش‌تر مدیر انجمن محصولات استاندارد کشور کره بوده است. مابقی افراد تیم نیز در حوزه زنجیره تامین محصولات استاندارد، نقش بسزایی دارند. در ضمن این تیم مجهز به مشاور ارشدی است که پیش‌تر در گروه پشتیبانی شرکت سامسونگ فعالیت داشت.

با توجه به تمام نکات ذکرشده در بالا، بستر والتون چین از بهترین افراد تشکیل شده است که هیچ مشکلی در مشارکت و همکاری با یکدیگر ندارند. زمانی که گروه تشکیل‌دهنده یک شبکه موفق باشند، به طور حتم پروژه آنها نیز به موفقیت بزرگی دست پیدا می‌کند. این پروژه ارتباط خوبی با دولت‌های استانی کشور چین دارد. سیستم‌های نظارت هوشمند بعضی از مجموعه‌های بزرگ نیز توسط همین شبکه اداره می‌شود.

مطالعه بیشتر: یوان دیجیتال چین و تاثیر آن بر اقتصاد این کشور


آیا با روند ارز دیجیتال والتون چین آشنا هستید؟


بستر والتون چین نیز همانند تمام بسترهای بازار ارزهای دیجیتال یک رمز ارز دارد. والتون کوین رمز ارز اصلی این پروژه است. در این بستر حدود 100 میلیون والتون کوین صادر می‌شود که از این 100 میلیون توکن حدود 70 میلیون در گردش هستند و مابقی آنها نیز در چند سال آینده استخراج می‌شوند. نحوه عملکرد این شبکه به طور کلی با سایر بسترهای بازار ارزهای دیجیتال متفاوت است.

شبکه ارز دیجیتال والتون چین برای صدور زنجیره‌های فرعی تلاش می‌کند. در ضمن این شبکه به کاربران سود خوبی ارائه می‌دهد. سیستم اعتباری شبکه والتون چین برای گرفتن انواع وام‌ها مناسب است. همچنین کاربران با کمک همین شبکه به مبادله دارایی خود مشغول می‌شوند. فراموش نکنید والتون چین در توزیع رای و حتی نظارت و حکمرانی به انواع سیستم‌ها و شبکه‌ها توانایی خوبی دارد.

فعالیت اصلی این بستر براساس غیرمتمرکز بودن آن انجام می‌شود. در واقع انواع مبادلات غیرمتمرکز به کمک همین شبکه قابل اجرا خواهند بود. به زبان ساده Waltonchain یک بستر معاملاتی است که فعالیت‌های خارج از زنجیره اصلی را پوشش می‌دهد. برای پرداخت هزینه‌های مختلف نیز کاربرد دارد و سبب تسهیل همکاری زنجیره‌های فرعی می‌شود.

مطالعه بیشتر: یو اس دی کوین


سه کاربرد مهم ارز دیجیتال والتون چین کدام است؟


همان‌طور که گفتیم، ارز دیجیتال والتون چین دارای یک زنجیره مادر است که می‌تواند زنجیره‌های فرعی بسیاری را در خود جای دهد. این زنجیره مادر ویژگی‌های منحصربه‌فرد زیادی دارد که کارایی این شبکه را راحت‌تر می‌کنند. عملکرد اکوسیستم والتون چین برای کاربران نوپا نیز آسان است. طی این راهنما شما را با کاربردهای مهم رمز ارز والتون چین آشنا خواهیم کرد.

  • مدیریت زنجیره‌های فرعی حاضر در شبکه ارزی
  • کنترل و اجرای قراردادهای هوشمند
  • مبادله دارایی دیجیتال
  • راه‌اندازی سیستم‌های رای‌گیری

علاوه بر کاربردهای مهمی که در بالا ذکر شد، شبکه والتون چین کاربردهای دیگری نیز دارد. دارایی اصلی والتون چین، والتون کوین است که به عنوان وسیله پرداخت در این شبکه استفاده می‌شود. با ما همراه باشید تا شما را با 3 مورد از مهم‌ترین کاربردهای این شبکه آشنا کنیم:

ارز دیجیتال والتون چین چیست
  1. استفاده ارزی برای پرداخت هزینه‌ها
  2. جایگاهی مناسب برای ذخیره ارزش دارایی
  3. واحد اندازه‌گیری معتبر برای اینترنت اشیا(IoT) (با استفاده از اینترنت اشیا، می‌توان از راه دور و با استفاده از شبکه اینترنت، آنها را کنترل و مدیریت کرد.)

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال هورایزن چیست؟


بررسی بزرگ‌ترین اهداف ارز دیجیتال والتون چین


ارز دیجیتال والتون چین در ابتدا با هدف شناسایی و تشخیص فرکانس‌های رادیویی روی کار آمد. در واقع این پروژه قصد داشت زنجیره تامین را بهبود بخشد و مدیریت بهتری ایجاد کند. والتون چین با ترکیب دو بستر پرکاربرد و مهم، فناوری بلاکچین و اینترنت اشیا، توانست اکوسیستمی غیرمتمرکز بسازد. ارتباطات قوی که این شبکه دارد سبب شد به عنوان یک واحد اندازه‌گیری بسیار معتبر محسوب شود. اما اهداف اصلی این شبکه چیست؟

تجارت در بازار ارزهای مجازی

از زمان روی کار آمدن رمز ارز والتون چین، قیمت‌های این رمز ارز هر دو سیر نزولی و صعودی را تجربه کرده است. اخبار بعضی از کشورها همانند کشور چین بر قیمت سکه‌های این ارز مجازی تاثیر می‌گذارد. در واقع افزایش دخالت و توسعه مقرراتی دولتی یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار شبکه والتون چین به حساب می‌آید.

این پروژه، مدیریت لیست‌های مبادلات غیر متمرکز را برعهده دارد و تغییرات مثبت بازار را اعلام می‌کند. مشارکت بستر والتون چین در استراتژی‌های تجاری تاثیر بسزایی دارد. ناگفته نماند، قیمت والتون کوین در ژانویه سال 2018 به بالاترین سطح خود رسید. در واقع ارزش این توکن حدود 42.46 دلار بود.

مدیریت زنجیره‌های فرعی بستر بلاکچین

زنجیره مادر والتون چین مدیریت خوبی بر روی زنجیره‌های فرعی پیاده می‌کند. این شبکه ارزی از صحت و درستی روند زنجیره‌های فرعی مطمئن می‌شود. البته حضور زنجیره‌های فرعی در این شبکه بسیار حیاتی و حائز اهمیت است. زنجیره مادر والتون چین به کاربران اجازه می‌دهد تا برای خود زنجیره‌های فرعی ایجاد کنند و زنجیره‌های مورد نظر خود را سفارش دهند.

والتون چین برای تنظیم زنجیره‌های فرعی تلاش می‌کند. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این شبکه ارزی به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا زنجیره فرعی خود را مهیا کنند. گذشته از همه این موارد، والتون چین به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا توکن‌های ویژه خود را ذخیره کرده و در طول زمان ارزش آنها را توسعه دهند.

مدیریت و اجرای قراردادهای هوشمند

یکی دیگر از اهدافی که این رمز ارز را به وجود آورد، رسیدگی به امور مربوط به قراردادهای هوشمند است. شبکه والتون چین به شکلی معماری شده که می‌تواند برای اجرای قراردادهای هوشمند برنامه‌ریزی کند و در ادامه از این برنامه‌ها، پشتیبانی خوبی به عمل آورد. در ضمن این رمز ارز از پس برنامه‌های کاربردی سفارشی کاربران نیز برمی‌آید.

زمانی که معامله‌ای براساس آدرس یک قرارداد هوشمند انجام می‌شود در واقع با کمک ارز دیجیتال والتون چین انجام شده است. روش اجرایی این پروژه،از عهده انجام تراکنش‌های زیادی برمی‌آید. داده‌های تراکنش توسط همین شبکه دریافت و ذخیره می‌شود. البته بسیاری از داده‌ها نیز در حساب قراردادهای هوشمند جای می‌گیرند.

مبادله و توزیع دارایی‌های دیجیتال

کاربرانی که توکن‌هایی در زنجیره‌های فرعی دارند،برای مبادله دارایی‌های دیجیتال خود از زنجیره مادر والتون چین استفاده می‌کنند. به طور کلی این رمز ارز امکان مبادله دارایی‌های زنجیره‌های فرعی را برای کاربران به وجود می‌آورد. به عبارت دیگر زنجیره اصلی والتون چین، مبادله‌ و توزیع دارایی‌های غیر متمرکز را تسهیل می‌کند.

کاربرد ارز دیجیتال والتون چین

پیش‌تر نیز گفتیم که والتون چین به عنوان یک ارز دیجیتال واسطه نیز فعالیت دارد. بدین‌‎معنا که این رمز ارز تبادل توکن‌های حاضر در زنجیره‌های فرعی را در اکوسیستم رمز ارزها ممکن می‌سازد. هر زمانی که درخواست تراکنش جدیدی به شبکه والتون چین برسد، معامله توکن براساس اطلاعات و قیمت آن وارد مرحله مبادله می‌شود.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال هیوبی


جدیدترین مکانیسم رمز ارزها متعلق به ارز دیجیتال والتون چین است


طراحی شبکه ارز دیجیتال والتون چین با سایر رمز ارزها متفاوت است. معماری اصلی این رمز ارز براساس یک مکانیسم ویژه به وجود آمد. نوآوری‌های مکانیسم این ارز مجازی سبب توجه متخصصان زیادی شده است. در ضمن شهرت و محبوبیت والتون چین بیشتر به خاطر مکانیسم اجرایی آن خواهد بود. سختی هر گره از زنجیره فناوری بلاکچین توسط همین شبکه ارزی صورت می‌گیرد.

پاداش مکانسیتم رمز ارز والتون چین با سایر ارزهای مجازی تفاوت دارد. در واقع این سیستم دارای مدیریت یکپارچه‌ای است که پاداش اکوسیستم آن را کنترل می‌کند. زنجیره‌های فرعی نیز به راحتی می‌توانند با کمک همین مکانیسم بستر خود را توسعه دهند. فراموش نکنید مکانیسم اصلی این شبکه ارزی برپایه اثبات سهام پیش می‌رود.

دارندگان گره‌ها و توکن‌ها در این شبکه به پاداش خوبی می‌رسند. از این‌رو، دارندگان توکن والتون کوین تنها با ذخیره و نگه‌داری توکن خود در کیف پول‌های ارزی به سود خوبی دست پیدا می‌کنند. اعتماد کردن به شبکه ارزی والتون چین کار دشواری نیست زیرا اکوسیستم این رمز ارز با بالاترین کیفیت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و هیچ نکته مبهمی وجود ندارد.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال وتور


آینده ارز دیجیتال والتون چین چگونه خواهد بود؟


با روی کار آمدن بستر ارز دیجیتال والتون چین، بلاکچین توانست ناکارآمدی‌های زنجیره‌های تامین (شبکه‌ای از فرآیندها با هدف تامین کالاها و خدمات) را شناسایی و تا حد زیادی رفع کند. می‌توان گفت، رمز ارز والتون چین روش نوینی برای مدیریت زنجیره تامین معرفی می‌کند. این روش توانست بر روی اینترنت اشیا نیز تاثیر بگذارد. ارز مجازی والتون چین وعده‌های زیادی در مورد توسعه راه‌حل‌های فناوری ارائه می‌دهد.

در نظر داشته باشید تمام مشکلات حاضر در بستر فناوری بلاکچین با کمک رمز ارز والتون چین قابل‌حل خواهند بود. البته این فرآیند به طور حتم زمان‌بر است و به همین زودی تکمیل نمی‌شود. متخصصان حوزه رمز ارزها در انتظار اعلام پیشرفت‌های این ارز مجازی هستند. به نظر شما والتون چین می‌تواند تمام وعده‌های خود را عملی کند؟

پیچیدگی ارز دیجیتال والتون چین

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال وینک


سخن آخر


تیم 20 نفره موسس و بنیان‌گذار رمز ارز والتون چین موفقیت و تجارب بسیاری در این زمینه کسب کردند. این تیم در حال حاضر با چندین نهاد دولتی و شرکت‌های خصوصی نیز مشارکت دارد. بنابراین والتون چین یکی از پرکاربردترین رمز ارزها به حساب می‌آید که کارایی ساده‌ای دارد. در این مقاله گفتیم که هدف و دلیل اصلی روی کار آمدن این رمز ارز مدیریت زنجیره تامین بود.

شرکت‌های تجاری از این هدف ارز دیجیتال والتون چین استقبال کرده و زنجیره‌های فرعی بسیاری را به وجود آوردند. سپس این ارز دیجیتال به کاربران کمک کرد تا زنجیره‌های فرعی خود را مدیریت کنند. اما زنجیره اصلی همیشه والتون چین است و کاربران یا توسعه‌دهندگان زنجیره‌های فرعی می‌توانند از مزایای این زنجیره بهره‌مند شوند و تجربه خوبی کسب کنند.

برای اطلاع از قیمت مونرو و خرید مونرو روی کیوسک حساب کنید.

همان‌طور که در این مقاله گفتیم، والتون چین مدعی است آینده خوبی پیش‌رو دارد که به نفع تمام کاربران بازار ارزهای مجازی خواهد بود. اما هنوز مشخص نیست که ادعای این شبکه ارزی تا چه حدی صحت دارد و به واقعیت نزدیک است. با حضور رقبای زیادی که در این عرصه وجود دارند، ارزش واقعی والتون چین هنوز به طور کامل مشخص نیست. اما نقشه‌های بلندپروازانه این شبکه ارزی یا سبب توسعه چشم‌گیر آن می‌شود،یا در چند سال آینده شاهد سقوط ارز دیجیتال والتون چین خواهیم بود.

نظر خود در مورد آینده این رمز ارز را با ما به اشتراک بگذارید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای‌ها 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.