ارز انرژی وب توکن (EWT) چیست؟

0

به تازگی و در سال‌های اخیر فضا و بازار ارزهای دیجیتال به طرز چشمگیری توسعه یافته است. در نتیجه بازار ارزهای دیجیتال چیزی فراتر از بیت کوین و اتریوم به حساب می‌آید. با توسعه اطلاعات کاربران در مورد این بازار و اشتیاق روزافزون آنها، ارز انرژی وب نیز با هدف کمک بیشتر به کاربران طراحی شد.

می‌توان گفت این رمز ارز با قدرت پردازش بیشتر و تراکنش‌های سریع‌تر روی کار آمد و سعی کرد در جهت بهبود عملکرد بازار رمز ارزها بیشترین تاثیر را داشته باشد. تیم توسعه‌دهنده این رمز ارز با هدف توسعه پلتفرم انرژی وب تمام تلاش خود را به کار بردند و در توسعه برنامه‌های غیر متمرکز نیز نقش پررنگی داشتند.(لینک پیشنهادی: خرید ارز دیجیتال)

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال چیست؟

ارزانرژی وب  (EWT) چیست؟        

این رمز ارز یک سازمان غیر انتفاعی جهانی به حساب می‌آید که برای سرعت بخشیدن در بهر‌ه‌بری از سیستم برق مشتری محور تلاش می‌کند. این رمز ارز برای پیش بردن اهداف خود از پتانسیل‌های چشمگیر فناوری‌های منبع باز غیر متمرکز استفاده می‌کند. قدم اول راه‌اندازی این شبکه در سال 2017 انجام شد.

ارز انرژی وب نیز همانند سایر ارزهای دیجیتال بر پایه فناوری بلاکچین تاسیس شد و با هدف توسعه اپلیکیشن‌ها روی کار آمد. این رمز ارز در ماه ژوئن سال 2019 به طور کامل راه‌اندازی شد. در واقع یک تیم خصوصی از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کنند.

 هدف اصلی این رمز ارز کمک به کاربران برای ایجاد برنامه‌های غیر متمرکز است. شبکه این ارز دیجیتال به قدری قوی است که می‌تواند تمام اپراتورهای حاضر در شبکه بلاکچین، توسعه‌دهندگان نرم‌افزارها، و فروشندگان را به خود مبتلا کند.

مطالعه بیشتر: انواع ارزهای دیجیتال حاضر در بازار رمز ارزها

تیم توسعه‌دهنده ارز انرژی وب        

پروژه EWT توسط دو موسسه Rocky Mountain (RMI) و Grid Singularity (GSy) تاسیس شد. کوه راکی یک موسسه پیشرو در زمینه تحقیق و توسعه بخش انرژی است.

این موسسه در بسیاری از پروژه‌های انقلابی مربوط به انرژی شرکت کرده و برای استفاده از قدرت غیر متمرکز بلاکچین تلاش‌های زیادی از خود نشان داده است.

در مقابل موسسه دوم بیشتر از هر چیزی بر روی فناوری بلاکچین تخصص دارد و به عنوان یک توسعه‌دهنده شبکه بلاکچین فعالیت می‌کند. این موسسه مشهورترین کارشناسان، توسعه‌دهندگان اصلی بلاکچین اتریوم، مدیران مجرب بخش انرژی، و سایر اعضای برجسته را دربردارد.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال اتریوم

نحوه عملکرد شبکه انرژی وب

انرژی منبعی است که نمی‌توان آن را ذخیره کرد، بنابراین ممکن است مقداری از برق تولیدشده به هدر رود. از این‌رو برق تولیدشده باید بلافاصله مورد استفاده خانه‌ها یا کارخانه‌های تولیدی قرار بگیرد. ارز انرژی وب نیز با هدف گشایش بازار برق و دسترسی آن برای همگان ایجاد شد.

پس این توکن شرایطی ایجاد می‌کند تا شما دستگاه‌هایی که برق تولید می‌کنند همانند پنل‌های خورشیدی، پمپ‌های حرارتی، باتری‌ها، و سایر وسایل را به زنجیره بلاکچین مورد نظر خود وصل کنید. در نتیجه کاربران خیلی راحت‌ می‌توانند به فروش برق خود دست بزنند.

بلاکچین نیز جریان برق را مدیریت می‌کند و آن را به نزدیک‌ترین مکان مورد نظر که بالاترین تقاضا را دارد ارسال می‌کند. پس می‌توان گفت هدف بلاکچین از این کار انتقال برق از تولیدکننده به مصرف‌کننده در کوتاه‌ترین مسیر ممکن است. در ضمن به منظور کاهش تولید سوخت‌های فسیلی در تولید انرژی به افراد کمک می‌کند.    

  مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال آوه

سه مورد از خدمات شبکه انرژی وب   

در بخش‌های قبلی گفتیم این ارز دیجیتال با کمک 2 موسسه برجسته در حوزه انرژی روی کار آمد و در چند ماه اولیه حضور خود در فضای بلاکچین از شبکه عمومی اتریوم استفاده می‌کرد. در ادامه این مسیر شبکه اختصاصی EWT نیز تاسیس شد که خدمات قابل توجهی در اختیار کاربران خود قرار داد.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال آیکون

نماد اختصاری ارز انرژی وب

تاسیس زیرساخت مرکزی برای استفاده از فناوری بلاکچین مشترک

این رمز ارز از اولین قدم پایه‌ریزی تا دسامبر سال 2019 بر روی سیستم عامل غیر متمرکز دیجیتالی خود کار می‌کرد و تمام سعی خود را به کار برد تا توانست شبکه انرژی وب را توسعه دهد. این رمز ارز بر روی یک شبکه غیر متمرکز فعالیت دارد و توسط برخی از معتبرترین شرکت‌های انرژی جهان کنترل می‌شود.

 شبکه انرژی وب بر روی ردیابی انرژی پاک و میزان انتشار کربن تمرکز دارد. همچنین نحوه استفاده از منابع انرژی توزیع‌شده را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در ضمن در سال 2020 شبکه برق اتریش نیز از خدمات این شبکه نهایت بهره را برد.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال پیر کوین

بالا بردن سرعت پذیرش راه‌حل‌های تجاری حاضر در بخش انرژی

ارز انرژی وب به صورت مستقیم با فعالان بازار انرژی در ارتباط است، از این‌رو ایده آنها را به واقعیت نزدیک می‌کند و راه‌حل‌های تجاری خاصی را روی کار می‌آورد. علاوه بر این، از دیگر خدمات این شبکه می‌توان به پشتیبانی، گردهمایی، و مشاوره دادن به فعالان بازار نیز اشاره کرد.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال فلاکس

آموزش به جامعه

انرژی وب به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی به دنبال تقویت بزرگ‌ترین اکوسیستم پایدار است. برای رسیدن به این هدف از فناوری منبع باز غیر متمرکز کمک می‌گیرد. بدین‌ترتیب روش استفاده از فناوری‌های غیر متمرکز را به افراد یاد می‌دهد و افرادی که شرایط مشابه دارند را به یکدیگر متصل می‌کند.

به عبارت دیگر افرادی که تحت تاثیر چالش‌های یکسانی هستند با استفاده از این شبکه و همفکری یکدیگر می‌توانند به راه‌حل‌های غیر متمرکز دست یابند.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال آکیتا

تاریخچه قیمت توکن ارز انرژی وب

در تاریخ 24 می سال 2022 قیمت EWT معادل 2.83 دلار بود. می‌توان گفت این رمز ارز طی 24 ساعت گذشته 7.82 درصد کاهش داشته و در حال حاضر در رتبه 305 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

بسیاری از صرافی‌های معتبر این رمز ارز را در فهرست دارایی‌های قابل عرضه خود دارند. در نظر داشته باشید این رمز ارز در تاریخ 17 آوریل سال 2021 به بالاترین قیمت خود معادل 22.14 دلار رسید.

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال آنتولوژی

ارز انرژی وب بخرید

نحوه خرید و فروش توکن انرژی وب     

برای خرید این رمز ارز کافی است طی روند زیر پیش روید زیرا انرژی وب نیز همانند سایر توکن‌ها در انواع صرافی‌ها در دسترس است.

  • مقایسه صرافی‌ها و انتخاب بهترین صرافی (صرافی کیوسک یکی از معتبرترین و بهترین صرافی‎های ایرانی)
  • باز کردن یک حساب کاربری
  • قراردادن سپرده در حساب
  • خرید ارز انرژی وب

اگر قصد فروش وب انرژی خود را دارید باید :

  • وارد حساب کاربری شوید که در آن توکن انرژی وب خود را نگه‌می‌دارید
  • سفارش فروش خود را ثبت کنید
  • تراکنش فروش را نهایی کنید

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال آدکس

نتیجه‌گیری

توکن و شبکه انرژی وب برای پشتیبانی اپلیکیشن‌های مختلف مربوط به انرژی طراحی شده است. وظیفه اصلی آن تسهیل پرداخت هزینه‌های تراکنش در بلاکچین به منظور تبادل اطلاعات است. همچنین از طریق کارمزدها و پاداش‌های هنگفت به دارایی کاربران کمک می‌کند و خدماتی ارائه می‌دهد که برنامه‌های غیر متمرکز را بهینه‌سازی می‌کند.

این شبکه دسترسی به خدمات عمومی را طی یک دوره زمانی از پیش تعیین‌شده برای همگان آزاد می‌گذارد. مجموع عرضه این توکن 100 میلیون است که تنها 30 میلیون آن در گردش هستند. با تبادل دلار، یورو، پوند، و بیت کوین می‌توانید این توکن را خریداری کنید.

با کیوسک آکادمی میتوانید از به روز ترین اخبار و مقالات حوزه ارزهای دیجیتال آگاهی پیدا کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای‌ها 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.