آینده ارزهای دیجیتال در سال 2023 چگونه است؟

1

با توجه به نوسانات و تغییرات چشمگیری که در این چند وقت اخیر در بازار رمز ارزها رخ داد، بیشتر کاربران و سرمایه‌گذاران این بازار و فضای معاملاتی در مورد آینده ارزهای دیجیتال دچار نگرانی و تشویش ذهنی شدند. به عبارت دیگر از آنجایی که افراد بسیاری در این بازار رمز ارزی سرمایه و دارایی خود را قرار داده‌اند، آینده این فضای معاملاتی برای همگان مهم است و باید مورد بررسی و تحقیق بیشتری قرار بگیرد تا بتوان به تصمیم نهایی در این مورد دست پیدا کرد. (لینک پیشنهادی: خرید ارز دیجیتال)

مطالعه بیشتر: ارز دیجیتال چیست؟

روند بازار ارزهای دیجیتال در سال‌های گذشته

در سال‌های اولیه روی کار آمدن ارزهای دیجیتال، بازار آنها شاید خیلی پر رونق و داغ نبود. اما با گذشت چندین سال پیاپی و نوسانات بالای این بازار، وضعیت بازار رمز ارزها ریسک بسیار زیادی را تجربه کرد. طی سال‌های گذشته بازار رمز ارزها برخلاف بازارهای سنتی رونق داشت و روند متفاوتی را در پیش گرفت.

با بررسی عملکرد قیمتی ارزهای دیجیتال مختلف می‌توان فهمید که طی سال‌های اخیر تمامی ارزهای مهم دیجیتالی رکوردهای تاریخی متفاوت و خاصی را تجربه کرده ولی طی یک سال اخیر، بیشترین ریزش‌های قیمتی را داشته است.

به طور کلی از دوران‌های قدیم تا به امروز همیشه روند کلی بازار رمز ارزها صعودی بوده و سود حاصل از آنها باعث شده سرمایه‌گذاران زیادی به این بازار وارد شوند. هر یک از رمز ارزهای بیت کوین، اتریوم، ریپل، کاردانو و دوج کوین شرایط و وضعیت خاص و متفاوتی داشته‌اند که طی سال‌های گذشته توانسته‌اند خود را بالا بکشند.

مطالعه بیشتر: روش های ترید ارز دیجیتال

کیوسک | صرافی آنلاین ارز دیجیتال
همین حالا استلار خود را خرید کنید

بررسی آینده ارزهای دیجیتال در سال 2023      

سال 2021 سال بزرگی برای پذیرش و پیشرفت‌های رمز ارزها بود و این انتظار می‌رود که این روند تا پایان سال 2023 نیز ادامه داشته باشد. طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده در این سال IPOها بیشتر می‌شوند، در نتیجه موارد قابل استفاده رمز ارزها افزایش می‌یابد و پذیرش این ارزهای دیجیتال بیشتر می‌شود.

آینده ارزهای دیجیتال و تاثیر آن بر روی بیت کوین

در این بخش قصد داریم به 5 مورد از پیش‌بینی‌های مربوط به آینده پیش روی ارزهای دیجیتال در سال 2023 را با شما به اشتراک بگذاریم.

مطالعه بیشتر: تحلیل فاندامنتال

در سال 2023 بیشتر کسب و کارهای مربوط به رمز ارزها عمومی می‌شوند

تحلیل‌گران بر این باور هستند که کانال‌های عمیقی میان شرکت‌های فعال در این حوزه وجود دارد که به عمومی شدن آنها کمک می‌کند. روند توسعه این شرکت‌های نوظهور فهرست‌شده در سال 2021 همچنان در سال 2023 نیز ادامه خواهد داشت. بسیاری از کسب و کارها بر روی رمزارزها تمرکز دارند. ( از شرکت‌های مبادله‌کننده دارایی‌ها گرفته تا شرکت‌های استخراج و مسئولان پرداخت)

همان‌طور که بازار ارزهای دیجیتال به رشد و توسعه خود ادامه می‌دهد، پیش‌بینی می‌شود بازار با فهرست‌های جدیدی روی کار آید. حتی با توسعه بازار یا با از دست دادن سهم بازار، وضعیت بازار رمز ارزها تغییر می‌کند.

مطالعه بیشتر: درآمدزایی از ارزهای دیجیتال

توکن‌های NFT در میان میلیون‌ها کاربر رایج می‌شوند

پیش‌بینی می‌شود در سال 2023 استفاده از این توکن‌ها به فرهنگی رایج میان کاربران تبدیل شود. موارد استفاده از آن در موقعیت‌های مختلف نیز افزایش پیدا کند همانند خرید بلیط‌های ورزشی یا شرکت در مسابقات و ورزش‌های الکترونیکی. با اینکه سال 2021 برای NFTها سال پرکاری بود ولی انتظار می‌رود هنوز بهترین اتفاق‌ها در راه هستند.

همیشه 2 مورد مانع پذیرش NFTها می‌شد: رابط کاربری پلفترم‌های NFT و درصد نگه‌داری این توکن‌ها در کیف پول دیجیتال. انتظار می‌رود در این سال این موانع از پیش‌روی NFT برداشته شوند و این توکن بتواند در دسترس بیشتر کاربران قرار بگیرد.

مطالعه بیشتر: هارد کپ و سافت کپ چیست

کیوسک | صرافی آنلاین ارز دیجیتال
همین حالا اکسی اینفینیتی خود را خرید کنید

ETH تحت ارتقا نرم‌افزاری بزرگی قرار می‌گیرد

با توسعه وضعیت ETH انرژی برای استخراج آن بیشتر می‌شود و ظرفیت شبکه نیز افزایش می‌یابد. بیت کوین و اتریوم هر 2 از مکانیزم اثبات کار برای تایید اطلاعات ثبت‌شده در بلاکچین و جلوگیری از انواع خاصی از حملات استفاده می‌کنند. در سال 2023 اتریوم قصد دارد از اثبات کار به اثبات سهام تغییر مکان دهد.

با ایجاد این تغییرات چشم‌انداز ماینرهای متمرکز بر روی اتریوم نیز تغییر خواهند کرد. با این روند مشکلات محاسباتی فشرده اتریوم، روند اثبات سهام، بهره‌وری بهتر از انرژی آن، افزایش ظرفیت شبکه، موانع کمتر برای ورود و مصونیت قوی‌تر در برابر متمرکز شدن بلاکچین اتریوم رفع می‌شود.

مطالعه بیشتر: فاندینگ ریت ارز دیجیتال

بیت کوین از نظر مالکیت نهادی و پذیرش گسترده‌تر به بلوغ خود ادامه می‌دهد

این احتمال وجود دارد که کشورهایی که بازار نوظهوری در این حوزه دارد، بیت کوین را به عنوان ارز قانونی خود اعلام کند در نتیجه رشد بازار ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین گسترده‌تر از قبل می‌شود. در ضمن برای بررسی آینده ارزهای دیجیتال باید گفت، شرکت‌های بیشتری بیت کوین را به عنوان دارایی اصلی خود در نظر دارند.

همچنین درآمدزایی بالقوه از عملیات استخراج بیت کوین بیشتر خواهد شد. برخی از کشورهای حاضر در بازار ارزهای دیجیتال ممکن است بیت کوین را به عنوان یک ابزار پولی و گزینه‌ای بالقوه برای اجتناب از برخی از اثرات جانبی منفی مربوط به صندوق بین‌المللی پول یا بانک جهانی مفید بدانند.

مطالعه بیشتر: حباب بیت کوین چیست

آینده ارزهای دیجیتال در سال های آتی

سرمایه‌گذاران بیت کوین گنجایش مالی را افزایش می‌دهند

متاسفانه نگرانی‌های نادرست و ناآگاهی در مورد صنعت ارزهای دیجیتال، باعث آزار و اذیت و ناراحتی در این حوزه می‌شود. بیش از هر چیزی این نگرانی‌ها مربوطبه مصرف انرژی مورد نیاز برای استخراج بیت کوین خواهند بود. این بحث از دوره‌های قدیم شروع استخراج وجود داشت.

بسیاری از تحلیل‌گران بر این باور هستند که ماینرهای ارزهای دیجیتال در حال حاضر با توسعه انرژی سبز خود به افزایش گنجایش مالی کمک می‌کنند. بسیاری از شرکت‌های استخراج کننده بیت کوین به فکر مصرف انرژی پایدار هستند. برخی از آنها از زباله‌های استخراج زغال سنگ برای تولید نیروی مورد نیاز خود استفاده می‌کنند.

مطالعه بیشتر: وایت پیپر چیست

نگاهی به پیش‌بینی‌های مربوط به آینده ارزهای دیجیتال در کشور ایران

در حال حاضر سوال اساسی که ذهن بسیاری از کاربران ایرانی حاضر در بازار ارزهای دیجیتال را به خود مشغول کرده است، مربوط به آینده ارزهای دیجیتال خواهد بود. آیا قرار است رمز ارزها در مسیری غیرقابل پیش‌بینی به روند صعودی دست پیدا کنند یا این امکان وجود دارد که کاربران را خسته و ناراضی نگه‌دارند؟

سوال دیگر مربوط به آینده بیت کوین خواهد بود، آیا بیت کوین همچنان به نوسانات خود ادامه می‌دهد؟ در ضمن قرار است مقررات جدیدی به شرایط بازار ارزهای دیجیتال اضافه شود یا اینکه سرمایه‌گذاری بر روی کدام یک از ارزهای دیجیتال نتیجه بهتری دارد؟ تمام این پرسش‌ها با تحلیل‌های فنی و تکنیکال متخصصان این حوزه قابل پاسخگویی خواهند بود.

براساس نظریه تحلیلگران حاضر در زمینه بازار ارزهای دیجیتال پیش‌بینی‌های مختلفی در مورد آینده رمز ارزها در کشور ایران وجود دارد که در بخش‌های بعد قصد داریم هر یک از این پیش‌بینی‌ها را به طور مفصل برای شما توضیح دهیم.

مطالعه بیشتر: پامپ و دامپ

آینده ارزهای دیجیتال روند صعودی دارد یا سیر نزولی خواهد داشت؟

طبق گزارشات به دست آمده این امکان وجود دارد که قیمت ارزهای دیجیتال همچنان در سال 2023 روند نزولی داشته باشند. این در حالی است که قیمت کلی بازار ارزهای دیجیتال در ماه نوامبر سال 2023 به 69000 دلار رسیده بود ولی با گذر زمان به زیر 50000 دلار برگشت.

به عبارت دیگر طی این روند نزولی شاخص بازار رمز ارزهای به 30 درصد پایین‌تر از بالاترین قیمت خود دست پیدا کردند. عده‌ای بر این باور هستند که بیت کوین در سال 2023 به پایین‌ترین خد خود 10000 دلار نیز سقوط می‌کند. در نتیجه سودهای کاربران ایرانی طی یک سال و نیم گذشته از بین می‌رود.

البته این احتمال وجود دارد که سایر ارزهای دیجیتال شاهد چنین سقوط نباشند ولی به هر حال عامل اصلی کاهش و سقوط قیمت ارزهای دیجیتال تحت تاثیر تصمیمات فدرال رزرو خواهد بود. به طور خلاصه پیش‌بینی‌های مربوط به سیر نزولی یا صعودی رمز ارزها با عوامل مختلفی بستگی دارند.

مطالعه بیشتر: روزی که بیت کوین چند میلیون دلار خریده شد

برای اطلاع از قیمت بیت‌کوین و خرید بیت‌کوین روی کیوسک حساب کنید.

سرمایه‌گذاران ایرانی بیشتری به بیت کوین روی می‌برند

براساس تحقیقات و گزارشات انجام شده، این امکان وجود دارد که تا پایان سال 2023 تعداد بیشماری از سرمایه‌گذاران ایرانی در سراسر کشور صاحب بیت کوین شوند و برای شروع سرمایه‌گذاری در این بازار اقداماتی انجام دهند.

 بسیاری از تحلیل‌گران حرفه‌ای حاضر در این حوزه نیز این موضوع را تایید کرده زیرا صنعت ارز دیجیتال بیت کوین درصد بیشتری از پذیرش توسط کاربران ایرانی را نشان می‌دهد. به زبان ساده درک راحت و سریع این صنعت از ارزهای دیجیتال باعث می‌شود کاربران بیشتر به این سمت جذب شوند.

مطالعه بیشتر: ترید چیست

آینده ارزهای دیجیتال چیست؟

امکان تایید اولین ETF بیت کوین

طبق پیش‌بینی سرمایه‌گذاران خارجی قرار است اولین صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین در ایالات متحده آمریکا و در سال 2023 به تایید برسد. در این صورت با تایید این موضوع کاربران ایرانی نیز اثرات ETF را در معاملات خود حس می‌کنند زیرا این روند به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا به طور مستقیم با ارزهای دیجیتال درگیر شوند.

در نظر داشته باشید کمیسیون بورس و اوراق بهادار در سال 2021 برای راه‌اندازی ETF بیت کوین استراتژی در نظر گرفت که در واقع قراردادهای آتی بیت کوین را نیز شامل می‌شد. حتی بسیاری از معاملات را به خوبی دنبال می‌کرد.

با وجود تمام این نکات با توجه به ایکه بازار ارزهای دیجیتال در حال در کشور ایران به اندازه کافی بزرگ و بالغ شده است، مورد حمایت افراد بیشتر قرار می‌گیرد. تحلیل‌گران آینده پیش روی ارزهای دیجیتال بر این باور هستند که تایید ETF بیت کوین تاثیر بسیاری بر روی معاملات کاربران ایرانی دارد.

مطالعه بیشتر: بیت‌کوین طلاست یا مس

حرکت به سمت دیفای یا امور مالی غیر متمرکز

طبق توضیحات تحلیلی از بازار ارزهای دیجیتال می‌توان گفت توسعه نوظهور ارزهای دیجیتال، امور مالی غیر متمرکز آنها یا سازمان‌های مستقل و غیر متمرکز حاضر در این حوزه، باعث بیشترین رشد در بازار ارزهای دیجیتال می‌شود. هدف اصلی دیفای ایجاد شرایطی برای خرید و فروش محصولات مالی سنتی و بدون واسطه است.

ناگفته نماند دائو در حال حاضر یک جامعه اینترنتی جدید ایجاد کرده که هنوز نیاز به بررسی‌های بیشتری دارد. با توجه به آمار کلی در سپرده‌گذاری خدمات دیفای در سال 2021 که از 200 میلیارد دلار گذشت، انتظار می‌رود تقاضای کاربران ایرانی در سال 2023 رشد کند.

طبق توضیحات به دست آمده بسیاری از سرمایه‌گذاران ایرانی که به دنبال کسب سود بیشتر در حوزه کوچک ارزهای دیجیتال هستند در سال 2023 بیشتر به توکن‌های اتریوم، سولانا، پولکادات و کاردانو روی می‌برند. در ضمن توجه بیشتر کاربران به بخش گسترده‌تری از دیفای به نام وب 3 جذب می‌شود.

مطالعه بیشتر: قرارداد هوشمند چیست؟

کیوسک | صرافی آنلاین ارز دیجیتال
همین حالا ایاس خود را خرید کنید

توجه بیشتر مسئولان به ارزهای دیجیتال

در پیش‌بینی‌های مربوط به آینده پیش روی ارزهای دیجیتال، این طور به نظر می‌رسد که قرار است مقررات رمز ارزها در سال 2023 به موضوعی کلیدی در کشور ایران تبدیل شوند. براساس گزارشات به دست آمده از بررسی بسیاری از صرافی‌های می‌توان پیش‌بینی کرد که سال 2023 سال بزرگی در عرضه نظارتی این رمز ارزهای خواهد بود.

در واقع انتظار می‌رود بسیاری از موضوعات مربوط به بخش‌های مختلفی و قانونی ارزهای دیجیتال به غیر از بیت کوین و اتریوم شفاف‌سازی شود. یکی دیگر از حوزه‌هایی که مورد بررسی قرار می‌گیرد، بخش مربوط به استیل کوین‌ها خواهد بود زیرا ارزش این دارایی‌ها همانند دلار آمریکا قیمت‌گذاری می‌شود.

در ضمن تتر نیز به عنوان بزرگ‌ترین استیبل کوین جهان موضوع بحث‌برانگیز در کشور ایران خواهد بود. زیرا برخی بر این باور هستند که تتر دارایی‌های کافی برای برقراری ارتباط با ارزش دلاری دارد.

مطالعه بیشتر: تاثیر بیت کوین 

آینده ارزهای دیجیتال را حدس بزنید

سخن آخر

جای تعجب نیست که پیش‌بینی‌های زیادی در مورد آینده پیش روی ارزهای دیجیتال وجود دارند و بسیاری از آنها تحت تاثیر تاریخچه قیمتی رمز ارزهای تعیین شده‌اند. به هر حال اصل پیش‌بینی‌ها به روند صعودی این بازار اشاره دارند و بر این باور هستند که وضعیت ارزهای دیجیتال به طرز باورنکردنی در حال رشد خواهد بود. بنابراین شما میتوانید با ثبت نام در صرافی امن و معتبر کیوسک، در این بازار ارزهای دیجیتال به فعالیت بپردازید و  سود کسب کنید.

این نظریه وجود دارد که دلایل پشت پرده این پیش‌بینی سیر صعودی آینده ارزهای دیجیتال تحت تاثیر احساسات بازار و همچنین رویدادهای اقتصادی خواهد بود. فراموش نکنید گذشته بازار ارزهای دیجیتال نمی‌تواند  نشان‌دهنده نتایج آینده این بازار باشد ولی به درک روند قیمتی این بازار کمک می‌کند.

به نظر شما چه آینده‌ای در پیش‌روی ارزهای دیجیتال قرار دارد؟ خوشحال می‌شویم پیش‌بینی خود را با ما به اشتراک بگذارید.با ما در کیوسک آکادمی همراه باشید.

 

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای‌ها 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

یک نظر
  1. Steven Boltz می گوید

    من همیشه هنگام قضاوت بر غرایز خود تکیه کرده ام، و مانند هر انتخاب ضعیف، معاملات باینری آپشن خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد. با این حال، ما به دلیل ناامیدی یا یک مسئله مداوم که باید از نظر مالی حل شود، آن را دنبال می کنیم. این بار، موضوع به سرمایه‌گذاری مربوط می‌شود که قرار بود درآمد من را افزایش دهد اما در عوض به مصرف ثروت من ادامه داد. من به عنوان یک مربی مهدکودک کار می کنم و همیشه آرزوی آزادی بیشتر با وقت خود را داشته ام. این باعث شد به دنبال منابع درآمد دیگری باشم و از آنجایی که کمی در مورد معاملات باینری آپشن می دانستم، متقاعد شدم که سرمایه گذاری در آن باعث افزایش درآمد من می شود. از منبع مناسب متأسفانه من خودم را در دستان اشتباهی قرار دادم. کارگزاری که در این زمینه آگاه به نظر می رسید مرا تشویق کرد تا با آنها سرمایه گذاری کنم و تمام تلاش خود را برای سرمایه گذاری من انجام داد. وقتی چند روز پس از رد درخواست انصرافم، دارایی خود را از دست دادم، همه چیز را تمام کردم. بار اول از دسترسی من محروم شد، و مطمئنم که این بخشی از الزامات تراکنش نبود، اما برای بار دوم برای تکمیل تراکنش از من درخواست شد که هزینه ای بپردازم. چند ماه بعد، جای زخم هنوز بسیار زیاد بود. در ذهن من وجود دارد من که نمی‌خواستم آن را نادیده بگیرم، شروع به جستجوی راه‌حلی کردم – هر روشی برای بازگشت به حسابم و پس گرفتن پولم. پس از اینکه قربانی باج‌گیری زورگویان سایبری شدم، در جستجوی راه‌حل با موانع متعددی روبرو شدم، اما اصرار کردم. تا اینکه با SPACE SPY آشنا شدم. این واقعیت که Space Spy توانست به راحتی دارایی من را با وجود همه چیزهایی که از سر گذرانده ام و گذر زمان بازیابی کند، باعث می شود از اینکه با آنها روبرو شدم بسیار سپاسگزارم. کاش می‌توانستیم کلاهبرداری‌ها را وقتی می‌بینیم یا مشکوک به بازی ناهنجار می‌شویم شناسایی کنیم، اما تقریباً غیرممکن است زیرا هنرمندان کلاهبردار دائماً منتظر فرصتی برای حمله هستند. فوراً از طریق واتس‌اپ یا از طریق ایمیل به نشانی soacespy@hackermail با Space Spy در 44 7464119133 + تماس بگیرید. com اگر نتوانیم جلوی آنها را بگیریم. اگر نه، حداقل می توانیم با کمک آنها آنها را شکست دهیم.

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.